NSF در حوزه قضایی EPSCOR برای ایجاد ظرفیت تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند | NSF

Renewable energy sources displayed around a map of the United States.


انتشار خبر 21-015

قوه قضاییه EPSCOR NSF در ایجاد ظرفیت تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند

منابع تجدیدپذیر انرژی در اطراف نقشه ایالات متحده نمایش داده می شود.

17 سپتامبر 2021

بنیاد ملی علوم ایالات متحده نزدیک به 40 میلیون دلار در نه پروژه ای که توسط شبکه های تعاونی تأمین شده است ، متشکل از 20 موسسه در 15 حوزه قضایی از طریق برنامه تأسیس NSF ، برای تحریک تحقیقات رقابتی RII TRAC-2 سرمایه گذاری کرده است. EPSCOR برای ایجاد ظرفیت تحقیق و توسعه در ایالت هایی که متعهد به تحقیق هستند اما از سطح سرمایه گذاری در سایر نقاط کشور برخوردار نیستند طراحی شده است. این کمک ها بر ایجاد گروه های جمعی قابل همکاری در زمینه های تمرکز علمی متمرکز است که با NSF و اولویت های ملی سازگار است.

پروژه های امسال بر “ادامه تحقیقات برای صنایع آینده برای اطمینان از رشد اقتصادی در حوزه های قضایی EPSCOR” متمرکز شده است. این پروژه ها محققان سراسر حوزه قضایی EPSCOR را گرد هم می آورد تا تخصص را در مشارکت پایدار و م researchثر تحقیق و آموزش ادغام کنند.

Sethuraman Panchanathan ، مدیر NSF ، گفت که EPSCOR نمونه مشارکت های فدرال-دولتی-خصوصی برای افزایش فرصت های تحقیق و آموزش است. ایجاد مشارکت منطقه ای با آموزش عالی و صنعت. ”

برنامه EPSCOR برای انجام مأموریت NSF در ارتقاء پیشرفت علمی در سراسر کشور طراحی شده است. در حال حاضر ، 25 ایالت ، مشترک المنافع پورتوریکو ، جزایر ویرجین ایالات متحده و گوام واجد شرایط رقابت برای سرمایه گذاری EPSCOR هستند. از طریق این برنامه ، NSF مشارکت استراتژیک با دولت ایالتی و فدرال ، م institutionsسسات آموزش عالی و بخش خصوصی برای بهبود طولانی مدت در تحقیقات علمی ، زیرساخت ها ، ظرفیت تحقیق و توسعه و رقابت ملی ایجاد می کند.

هدف اصلی پروژه های جدید ارتقاء همکاری م balancedثر و متوازن در حوزه های علمی چند رشته ای پایدار و رقابتی است ، در نتیجه سهم قابل توجهی در تجارت علمی در ایالات متحده دارد.

در زیر خلاصه ای از آن موسسات و جوایز مربوطه آمده است.

  • کانزاس ، تولید پیشرفته پلیمرهای تجدید پذیر و قابل بازیافتتیم های دانشگاه کانزاس ، دانشگاه دلاور و دانشگاه ایالتی پیتسبورگ قصد دارند غذای زیست توده را به عنوان پلاستیکی سازهای تجاری توسعه داده و در بازیافت پلاستیک های بازیافتی پیشگام شوند. این پروژه بر ایجاد مشارکت برای ایجاد دانش مبتنی بر انتقال از پلاستیک های تجدید ناپذیر به پلیمرهای زیست تجدیدپذیر و قابل بازیافت متمرکز است.
  • هاوایی ، مهندسی ژنوم برای بهبود محصول (GETSCI)گروهی از دانشگاه هاوایی و دانشگاه ایالتی آیووا قصد دارند با استفاده از میکروب های جدید در مناطق گرمسیری مشکل کاهش تنوع ژنتیکی ذرت را حل کنند. اهداف آنها ایجاد یک بستر تبدیل سریع و کارآمد GM و توسعه ابزارهای پیشرفته ویرایش ژن برای بازآفرینی رفتار گلدهی خطوط ذرت گرمسیری با بازده بالا و گنجاندن آنها در هر برنامه پرورش ذرت است. هر دو ایالت دارای قابلیت های جدید ارزشمندی در مهندسی ژنتیک و مهندسی ژنتیک هستند که می تواند انواع تحقیقات کشاورزی را که در هر دو موسسه انجام می شود تغییر دهد.
  • کارولینای جنوبی، فعال سازی کارخانه (F2F) برای تولید در آیندهگروهی از دانشگاه کارولینای جنوبی و دانشگاه ویرجینیای غربی بر بهبود زیرساخت های امنیت سایبری و تبادل داده ها در اکوسیستم های محصول و بهبود کارایی تمرکز کرده اند. این پروژه تصویب فناوری اطلاعات و فناوری های عملیاتی مانند درک امنیت در زمان واقعی ، رایانه های با کارایی بالا ، ارتباطات بی سیم و هوش مصنوعی را افزایش می دهد تا در بهینه سازی فرایند بین سیستم های تولید هوشمند توزیع شده برای شبکه کارخانه به کارخانه کمک کند.
    • سه موسسه تحقیقاتی دولتی برای مدیریت CO2 (TRIMMing CO2) – تیم های دانشگاه لوئیزیانا در لافایت ، دانشگاه نیومکزیکو ، دانشگاه ایالتی نیومکزیکو و دانشگاه ویرجینیای غربی بر توسعه فرایندهای تولیدی نوآورانه برای جذب و استفاده از کربن تمرکز می کنند. این تیم امیدوار است سه فناوری را توسعه دهد که بتواند CO2 را در تولید برق جذب کند ، از CO2 در ذخیره انرژی الکتریکی استفاده کند و CO2 را به مواد شیمیایی با ارزش بالا تبدیل کند.
    • درک اساسی از دوام و کارایی الکترولیتهای CO2گروهی از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا و دانشگاه دلاویر بر روی محصولات شیمیایی پایدار تمرکز خواهند کرد که می توانند محصولات کربنی را در محیطی آگاهانه تر تولید کنند. آنها به دنبال درک پارامترهای مهم حاکم بر دوام و کارایی الکترولیت های CO2 هستند ، از جمله علم اساسی که خرابی را کنترل می کند. این پروژه تولید الکترولیت های اتانول و اتیلن از CO2 و H2O را افزایش می دهد.

در ارتباط با برنامه EPSCOR ، NSF نزدیک به 10 میلیون دلار بودجه اضافی برای 19 جایزه موجود RII Track-2 برای کمک به افراد و سازمان هایی که از اپیدمی COVID-19 آسیب دیده اند ، ارائه کرده است. حمایت از گسترش مشارکت محققان در سازمانهای مشغول به خدمات اقلیت علاوه بر ایجاد شبکه های بیشتر تمرکز می کند. این بودجه فرصت هایی را برای محققان حرفه ای اولیه ، دانشجویان و سایر افراد حوزه قضایی EPSCOR در شرکت های علمی و مهندسی فراهم می کند تا در فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی تحت تأثیر اپیدمی EPSCOR NSF مشارکت کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد EPSCOR Track-2 و لیست کامل جوایز فعلی را می توانید در NSFGow پیدا کنید.

-NSF-

روابط رسانه ای
امور رسانه ای ، NSF ، (703) 292-4439 ، پست الکترونیک: [email protected]

بنیاد ملی علوم ایالات متحده کشور را از طریق تحقیقات اساسی در تمام زمینه های علم و مهندسی رهبری می کند. NSF با ارائه امکانات ، تجهیزات و بودجه به تحقیقات و افراد کمک می کند تا ایالات متحده را به عنوان یک رهبر جهانی در تحقیق و نوآوری حفظ کرده و از برتری آنها حمایت کند. با بودجه 8.5 میلیارد دلار برای سال مالی 2021 ، بودجه NSF از طریق کمک های مالی نزدیک به 2000 کالج ، دانشگاه و موسسه به 50 ایالت می رسد. NSF هر سال بیش از 40،000 نامزد رقیب دریافت می کند و حدود 11،000 جایزه جدید را اهدا می کند. این جوایز شامل حمایت از تحقیقات مشارکتی با صنعت ، تحقیق و عملیات قطب شمال و قطب جنوب و مشارکت ایالات متحده در تلاش های علمی بین المللی است.

نماد پستی اخبار را از طریق ایمیل دریافت کنید

به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید
وب سایت NSF: nsf.gov
اخبار NSF: nsf.gov/news
برای رسانه های خبری: nsf.gov/news/newsroom
آمار: nsf.gov/statistics/
پایگاه داده جایزه: nsf.gov/awardsearch/

ما را از نظر اجتماعی دنبال کنید
توییتر: twitter.com/NSF و twitter.com/NSFspox
فیس بوک: facebook.com/US.NSF/> اینستاگرام: instagram.com/nsfgovدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *