NSF کارن مارونگال را به عنوان مدیر عامل انتخاب می کند | NSF

Portrait of Karen Marrongelle


انتشار خبر 21-011

NSF کارن مارونگال را به عنوان مدیر عامل انتخاب می کند

کارن مارونگال مدیر عامل است.

28 جولای 2021

ایالت واشنگتن – بنیاد ملی علوم آمریکا رسما کارن مارونگل را به عنوان مدیر عامل اصلی منصوب کرد. از سال 2018 ، وی ریاست NSF یا EHR در زمینه آموزش و منابع انسانی را بر عهده دارد ، که از تحقیقاتی پشتیبانی می کند که یادگیری و آموزش را افزایش می دهد و تلاش می کند در آموزش STEM در همه سطوح و در همه سطوح برتری داشته باشد.

مارونگل رهبر جامعه تحقیقاتی آموزشی STEM است و حرفه وی با تعهد قوی به تنوع ، انصاف و گنجاندن مشخص می شود. در دوران تصدی خود به عنوان دستیار مدیر EHR ، او بر درک علل تفاوت در فرصت های آموزشی و ایجاد چشم انداز استراتژیک برای رسیدگی به این مسائل تمرکز کرد. او هدایت مالی چندین مرکز تحقیقاتی آموزشی STEM را بر عهده داشته است که بر گسترش و آغاز مشارکت در برابری و گنجاندن STEM متمرکز شده است.

Sethuraman Panchanathan ، مدیر NSF ، می گوید: “کارن مارونگل یک رهبر قوی و مبتکر است که می تواند برتری و دستاوردهای خود را ثابت کند. من خوشحالم که او این نقش مهم را در زمان شگفت انگیزی در NSF به عهده گرفته است.” “در نقش جدید خود به عنوان مدیر عامل اصلی ، او با تیم رهبری و شرکای NSF همکاری می کند تا مرزهای علم ، مهندسی و فناوری را پیش ببرد و اطمینان حاصل کند که NSF در خط مقدم نوآوری قرار دارد.”

Marongel در گسترش مجموعه خدمات آموزشی NSF با محوریت آینده ، از جمله آموزش نیروی کار متنوع مسلح برای اداره صنعت فردا ، نقش بسزایی داشته است. او به عنوان رئیس هماهنگی فدرال زیرمجموعه آموزش STEM ، توسعه و اجرای استراتژی فدرال پنج ساله برای آموزش STEM را رهبری کرد.

مارونگل گفت: “این زمان فوق العاده هیجان انگیز برای عضویت در NSF است. من مفتخرم که برای نقش COO برای همکاری با مدیر NSF و مشارکت در اجرای چشم انداز او برای این سازمان انتخاب شده ام.” “NSF آماده رشد و تأثیر بی سابقه در همه زمینه های علوم و آموزش Steam است ، و من مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با مدیر هستم تا سازمان را به مرحله بعدی تکامل ما هدایت کرده و یک مسیر موفق برای Steam ایجاد کنم. این نشان می دهد که اهمیت ملی دارد و بر توانایی ما در عبور از مرزهای تحقیقات آینده تأثیر زیادی می گذارد.

قبل از پیوستن به NSF ، مارونگال به عنوان رئیس دانشکده هنرها و علوم لیبرال در دانشگاه ایالتی پورتلند خدمت می کرد و بر 24 بخش و برنامه نظارت می کرد. در این موقعیت ، او در اجرای اقدامات ثبت نام دانش آموزان ، ایجاد مشارکت های دولتی و خصوصی برای حمایت از تحقیقات و استفاده از کمک های مدرسه از NSF و دیگر سازمان های تأمین مالی نقش مهمی داشته است.

مارونگل دارای مدرک کارشناسی ارشد در ریاضیات و فلسفه از کالج آلبرایت ، کارشناسی ارشد در رشته ریاضیات از دانشگاه Leh و دکترای آموزش ریاضی از دانشگاه نیوهمپشایر است.

مارونگال قرار ملاقات خود را در 2 آگوست 2021 آغاز می کند. F. که از ژوئیه 2018 به عنوان COO خدمت می کند. او پس از فلمینگ کریم منصوب می شود.

-NSF-

روابط رسانه ای
امور رسانه ای ، NSF ، (703) 292-7090 ، پست الکترونیک: [email protected]

بنیاد ملی علوم ایالات متحده کشور را از طریق تحقیقات اساسی در تمام زمینه های علم و مهندسی رهبری می کند. NSF با ارائه امکانات ، تجهیزات و بودجه به تحقیقات و افراد کمک می کند تا ایالات متحده را به عنوان یک رهبر جهانی در تحقیق و نوآوری حفظ کرده و از برتری آنها حمایت کند. با بودجه 8.5 میلیارد دلار برای سال مالی 2021 ، بودجه NSF از طریق کمک های مالی نزدیک به 2000 کالج ، دانشگاه و موسسه به 50 ایالت می رسد. NSF هر سال بیش از 40،000 نامزد رقیب دریافت می کند و حدود 11،000 جایزه جدید را اهدا می کند. این جوایز شامل حمایت از تحقیقات مشارکتی با صنعت ، تحقیق و عملیات قطب شمال و قطب جنوب و مشارکت ایالات متحده در تلاش های علمی بین المللی است.

نماد پستی اخبار را از طریق ایمیل دریافت کنید

به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید
وب سایت NSF: nsf.gov
اخبار NSF: nsf.gov/news
برای رسانه های خبری: nsf.gov/news/newsroom
آمار: nsf.gov/statistics/
پایگاه داده جایزه: nsf.gov/awardsearch/

ما را از نظر اجتماعی دنبال کنید
توییتر: twitter.com/NSF و twitter.com/NSFspox
فیس بوک: facebook.com/US.NSF/> اینستاگرام: instagram.com/nsfgovدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *