NSF Alicia J. را برای اداره دفتر فعالیتهای مشترک خود استخدام کرده است. نودلر انتخاب می کند | NSF

Portrait of Alicia J. Knoedler


انتشار خبر 21-013

NSF Alicia J. را برای اداره دفتر فعالیتهای مشترک خود استخدام کرده است. نودلر انتخاب می کند

آلیشیا جی رهبری دفتر فعالیتهای مشترک را بر عهده دارد. نودلر

27 آگوست 2021

بنیاد ملی علوم ایالات متحده آلیشیا جی را برای اداره دفتر فعالیتهای مشترک خود استخدام کرده است. نودلر انتخاب شده است. قبل از انتصاب به NSF ، نودلر معاون تحقیقات و نوآوری در دانشگاه میامی در اوهایو بود ، و تحقیقات را برای تحولات استراتژیک هدایت می کرد.

نودلر به عنوان معاون اجرایی معاون تحقیقات و مدیر اجرایی مرکز توسعه و غنی سازی برنامه های تحقیقاتی در دانشگاه اوکلاهما خدمت کرده است. در این نقشها ، او در کار با دیگران در سراسر دانشگاه در پروژه ها و ابتکارات مهم OU ، مانند گسترش مشارکت گروههای کم نماینده ، جذب اعضای هیات علمی ، مشاوره و حفظ و تجزیه و تحلیل شکاف منابع مربوط به تحقیقات تخصص دارد. نودلر همچنین مدیر نوآوری تیم در Exoptive ، Inc ، اوکلاهما ، اوکلاهما بود.

ستورامان پنچاناتان ، مدیر NSF گفت: رهبری او در تعالی و نوآوری تحقیقاتی و همچنین ایجاد ظرفیت های انسانی و زیرساختی او را به انتخابی عالی برای رهبری دفتر فعالیتهای یکپارچه NSF تبدیل می کند.

تحقیقات کمی در زمینه تحقیقات کمی و تحقیقات عددی در زمینه تحقیقات کمی در دانشگاه پردو ، دانشگاه ایالتی سن خوزه ، دانشگاه کالیفرنیا ، دانشگاه کالیفرنیا ، ایندیانا ، دانشگاه نوتردام ، دانشگاه ایالتی پن و دانشگاه از اوکلاهما او م foundسس و عضو هیئت مدیره سابق سازمان ملی متخصصان توسعه تحقیقات است و همچنین از 2013 تا 2014 رئیس جمهور بوده است.

نودلر گفت: “این زمان بسیار هیجان انگیزی برای اداره دفتر فعالیتهای ترکیبی NSF است و من خوشحالم که با چنین تیم با استعداد و اختصاصی کار می کنم.”

نودلر دارای مدرک کارشناسی روانشناسی از دانشگاه ترینیتی در سن آنتونیو ، تگزاس و فوق لیسانس و دکترای روانشناسی شناختی از دانشگاه پردو است.

انتصاب نودلر از 13 سپتامبر آغاز می شود.

-NSF-

روابط رسانه ای
امور رسانه ای ، NSF ، (703) 292-7090 ، پست الکترونیک: [email protected]

بنیاد ملی علوم ایالات متحده کشور را از طریق تحقیقات اساسی در تمام زمینه های علم و مهندسی رهبری می کند. NSF با ارائه امکانات ، تجهیزات و بودجه به تحقیقات و افراد کمک می کند تا ایالات متحده را به عنوان یک رهبر جهانی در تحقیق و نوآوری حفظ کرده و از برتری آنها حمایت کند. با بودجه 8.5 میلیارد دلار برای سال مالی 2021 ، بودجه NSF از طریق کمک های مالی نزدیک به 2000 کالج ، دانشگاه و موسسه به 50 ایالت می رسد. NSF هر سال بیش از 40،000 نامزد رقیب دریافت می کند و حدود 11،000 جایزه جدید را اهدا می کند. این جوایز شامل حمایت از تحقیقات مشارکتی با صنعت ، تحقیق و عملیات قطب شمال و قطب جنوب و مشارکت ایالات متحده در تلاش های علمی بین المللی است.

نماد پستی اخبار را از طریق ایمیل دریافت کنید

به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید
وب سایت NSF: nsf.gov
اخبار NSF: nsf.gov/news
برای رسانه های خبری: nsf.gov/news/newsroom
آمار: nsf.gov/statistics/
پایگاه داده جایزه: nsf.gov/awardsearch/

ما را از نظر اجتماعی دنبال کنید
توییتر: twitter.com/NSF و twitter.com/NSFspox
فیس بوک: facebook.com/US.NSF/> اینستاگرام: instagram.com/nsfgovدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *