NSF SpectrumX از راه اندازی مرکز نوآوری NSF Spectrum NSF خبر می دهد

Map showing U.S. Internet connections


انتشار خبر 21-014

NSF از راه اندازی Spectrum X ، مرکز نوآوری طیف NSF خبر می دهد

تجسم اتصالات اینترنتی در ایالات متحده.

14 سپتامبر 2021

واشنگتن- رشد اتصال بی سیم در سراسر جهان مزایای اجتماعی فوق العاده ای را به همراه داشته و منجر به انفجار استفاده از طیف رادیویی و گسترش آن به فرکانس های بالاتر شده است. با این حال ، محدوده فرکانس رادیویی موجود محدود است و با افزایش تعداد کاربران و برنامه ها ، طیف بیشتر شلوغ می شود. روابط جامع باید مطابق با کاربردهای علمی طیف هایی مانند رصد زمین ، نجوم و زمین شناسی و هواشناسی و سایر خدمات ضروری مانند ایمنی عمومی عمل کند. برای غلبه بر چالش هایی مانند مداخلات و عدم وجود طیف رادیویی ، به نوآوری نیاز است. این یک چالش فنی و خط مشی بهم پیوسته است.

بنیاد ملی علوم ایالات متحده از سرمایه گذاری 25 میلیون دلاری طی پنج سال برای راه اندازی Spectrum X ، یک مرکز نوآوری طیف NSF که تقاضای فزاینده برای استفاده از طیف رادیویی را برطرف می کند ، خبر می دهد. این اولین سرمایه گذاری فدرال در یک مرکز ملی است که بر تغییر مدیریت طیف بی سیم متمرکز شده است. SpectrumX کنسرسیومی از 29 موسسه است که توسط دانشگاه نوتردام اداره می شود.

ستورامان پنچاناتان ، مدیر NSF ، گفت: اداره ملی ارتباطات و اطلاعات به ما اجازه می دهد از نقاط قوت و مأموریت هر سه نهاد برای حمایت از این تلاش استفاده کنیم. “

طیف X روش های جدیدی را برای به اشتراک گذاری و مدیریت طیف رادیویی توسعه می دهد. به عنوان قطب همکاری بین محققان ، صنعت ، سازمان های دولتی و دیگران عمل کنید. ایجاد نیروی کار متنوع مورد نیاز برای رشد آینده. هدف کلی Spectrum X به حداکثر رساندن مزایای طیف رادیویی برای جامعه است. Spectrum X Investments بخشی از برنامه نوآوری Spectrum است ، مشارکت NSF ، اداره ملی ارتباطات و اطلاعات ملی و کمیسیون ارتباطات فدرال برای ترویج استفاده از طیف های پویا و چابک برای اطمینان از نوآوری و امنیت برای همه کاربران.

جسیکا روزنورسل ، سرپرست تیم FCC ، گفت: “به تیم NSF در نوتردام و شرکای آن و سایر موسسات دانشگاهی بزرگ تبریک می گویم که این پروژه بسیار مهم را راه اندازی کرده اند.” “تمرکز بر بررسی مکانیسم های خلاق برای مدیریت طیف است که از فناوری بی سیم جدید پشتیبانی می کند. من از NSF و NTIA برای ادامه همکاری با یکدیگر در طیف مشترک و اهداف مشترک خدمت به مردم آمریکا تشکر می کنم و تعهد سازمان ما را برای حمایت مجدد اعلام می کنم. برنامه SII

از جمله این مرکز ، طیف تخصص موضوعی را با توافق برنامه ابتکار نوآوری ارائه می دهد. این ابتکار ، با همکاری NTIA و FCC ، برای ارتقای طیف سنجی پویا و پویا و همسویی سرمایه گذاری NSF با مقررات طیفی ایالات متحده و اهداف ، اصول و استراتژی ها طراحی شده است.

ایولین ، سرپرست NTIA ، گفت: “ایالات متحده دهها سال پیش در طیف سنجی جهانی بوده است و وعده می دهد که طیف X را برای اکتشافات جدیدی که به ما در دستیابی به اهداف ملی و برآوردن تقاضای روزافزون رنگ کمک می کند ، راه اندازی کند. ” رمیلی “ما مشتاقانه منتظر همکاری با NSF برای حمایت از توسعه این مرکز چشمگیر نوآوری طیف جدید و ارائه تخصص در زمینه موضوع هستیم.”

با مراجعه به NSF.gov در مورد مراکز راه اندازی Spectrum Innovation Startings و Search Funding Awards بیشتر بیاموزید.

-NSF-

روابط رسانه ای
امور رسانه ای ، NSF ، (703) 292-7090 ، پست الکترونیک: [email protected]

بنیاد ملی علوم ایالات متحده کشور را از طریق تحقیقات اساسی در تمام زمینه های علم و مهندسی رهبری می کند. NSF با ارائه امکانات ، تجهیزات و بودجه به تحقیقات و افراد کمک می کند تا ایالات متحده را به عنوان یک رهبر جهانی در تحقیق و نوآوری حفظ کرده و از برتری آنها حمایت کند. با بودجه 8.5 میلیارد دلار برای سال مالی 2021 ، بودجه NSF از طریق کمک های مالی نزدیک به 2000 کالج ، دانشگاه و موسسه به 50 ایالت می رسد. NSF هر سال بیش از 40،000 نامزد رقیب دریافت می کند و حدود 11،000 جایزه جدید را اهدا می کند. این جوایز شامل حمایت از تحقیقات مشارکتی با صنعت ، تحقیق و عملیات قطب شمال و قطب جنوب و مشارکت ایالات متحده در تلاش های علمی بین المللی است.

نماد پستی اخبار را از طریق ایمیل دریافت کنید

به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید
وب سایت NSF: nsf.gov
اخبار NSF: nsf.gov/news
برای رسانه های خبری: nsf.gov/news/newsroom
آمار: nsf.gov/statistics/
پایگاه داده جایزه: nsf.gov/awardsearch/

ما را از نظر اجتماعی دنبال کنید
توییتر: twitter.com/NSF و twitter.com/NSFspox
فیس بوک: facebook.com/US.NSF/> اینستاگرام: instagram.com/nsfgov



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *