Nutanix (NTNX) درآمدهای فصلی خود را در روز چهارشنبه اعلام کرد – Big 24 NewsNutanix (NASDAQ: NTNX – Get Rating) قرار است داده های درآمد سه ماهه خود را پس از بسته شدن بازار در روز چهارشنبه، ۳۱ آگوست منتشر کند. تحلیلگران انتظار دارند که این شرکت درآمدی معادل ۰.۳۹ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کند. طرف هایی که مایل به ثبت نام در کنفرانس شرکت هستند می توانند با استفاده از این لینک اقدام کنند.

معاملات Nutanix 1.1% کاهش یافت

سهام NTNX روز سه شنبه با قیمت ۱۷.۹۴ دلار افتتاح شد. Nutanix پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۳.۴۴ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۴۴.۵۰ دلار است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۱۶.۰۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۰.۶۱ دلار است. ارزش بازار این سهام ۴.۰۲ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۳.۸۵- و بتای ۱.۴۴ است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

NTNX موضوع گزارش های تحقیقاتی متعددی بوده است. Needham & Company LLC قیمت هدف خود را در Nutanix از ۳۴.۰۰ دلار به ۲۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲۶ مه، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. Barclays هدف قیمت خود را در Nutanix از ۱۹.۰۰ دلار به ۲۲.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه به سهام رتبه “اضافه وزن” را اختصاص داد. رویال بانک کانادا در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۶ می، قیمت هدف خود را در Nutanix از ۴۵.۰۰ دلار به ۲۱.۰۰ دلار کاهش داد. مورگان استنلی هدف قیمت خود را در Nutanix از ۳۱.۰۰ دلار به ۱۸.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۶ می، رتبه “برابر” را به این شرکت اختصاص داد. سرانجام، ویلیام بلر در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۶ مه، نوتانیکس را از رتبه “ممتاز” به “عملکرد بازار” کاهش داد. پنج تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه بندی نگهداری و هفت نفر رتبه خرید را برای شرکت صادر کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای امتیاز اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۲۷.۷۳ دلار است.

خرید و فروش داخلی در Nutanix

در دیگر اخبار نوتانیکس، دیوید سانگستر، مدیر عملیاتی، ۱۷۲۸۵ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای که در روز پنجشنبه ۱۶ ژوئن انجام شد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۳.۹۷ دلار و در مجموع ۲۴۱۴۷۱.۴۵ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون صاحب ۱۷۷۰۷۸ سهم در شرکت به ارزش ۲۴۷۳۷۷۹.۶۶ دلار است. این فروش در سندی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در اخبار مرتبط، CAO Aaron Boynton 2886 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای که در روز پنجشنبه ۱۶ ژوئن انجام شد فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۳.۹۷ دلار و ارزش کل ۴۰۳۱۷.۴۲ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، حسابدار ارشد اکنون مالک ۳۷۸۰۳ سهم از شرکت به ارزش ۵۲۸۱۰۷.۹۱ دلار است. این فروش در پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است. همچنین، دیوید سانگستر، مدیر عامل شرکت، در معامله ای که در روز پنجشنبه ۲۵ خرداد رخ داد، ۱۷۲۸۵ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۳.۹۷ دلار با ارزش کل ۲۴۱۴۷۱.۴۵ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیرعامل اکنون صاحب ۱۷۷۰۷۸ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۲۴۷۳۷۷۹.۶۶ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها در ۹۰ روز گذشته ۸۵۱۹۶ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۱۹۳۴۳۸ دلار فروخته اند. خودی های شرکت ۰.۹۲ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

وجوه متقابل بر Nutanix تأثیر می گذارد

اخیرا تعدادی از سرمایه گذاران بزرگ اقدام به خرید و فروش سهام این شرکت کرده اند. Captrust Financial Advisors Inc. دارایی های خود در Nutanix را ۱۰۰۲.۳% در سه ماهه دوم افزایش داد. مشاوران مالی کپتراست پس از خرید ۵۵۹۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۶۱۵۱ سهم از سهام شرکت فناوری به ارزش ۹۰۰۰۰ دلار است. Price T Rowe Associates Inc. MD سهام خود در Nutanix را ۳.۳٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. Price T Rowe Associates Inc. MD اکنون مالک ۸۸,۴۹۸ سهم از سهام این شرکت فناوری به ارزش ۱,۲۹۵,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۲۸۰۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. Prudential Financial Inc. سهام آن در Nutanix در سه ماهه دوم ۱.۶ درصد افزایش یافت. Prudential Financial Inc. این شرکت اکنون دارای ۶۷۶۴۶ سهم از سهام شرکت فناوری است که پس از خرید ۱۰۵۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۱۶۹۴۰۰۰ دلار می رسد. Cubist Systematic Strategies LLC سهام خود در سهام Nutanix را در سه ماهه دوم ۷۶.۲ درصد افزایش داد. Cubist Systematic Strategies LLC اکنون دارای ۳۲۲۶۲۷۶ سهم از سهام این شرکت فناوری است که پس از خرید ۱۳۲۴۴۹۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۴۴۸۱۰۰۰ دلار می‌رسد. سرانجام Point72 Asset Management LP سهام جدیدی در سهام Nutanix در سه ماهه دوم به ارزش تقریباً ۱,۰۷۴,۰۰۰ دلار به دست آورد. سرمایه گذاران نهادی ۷۰.۴۳ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

درباره Nutanix

(رتبه گرفتن)

Nutanix، Inc ارائه می دهد. یک پلت فرم ابری برای شرکت ها در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه، آمریکای لاتین و آفریقا. این شرکت خدمات مجازی سازی همگرا، خدمات ذخیره سازی سازمانی، تجسم شبکه و خدمات امنیتی را ارائه می دهد. Acropolis Hypervisor، یک راه حل مجازی سازی درجه یک سازمانی. Nutanix Karbon استقرار و مدیریت خودکار خوشه‌های Kubernetes برای ساده‌سازی تهیه، عملیات و مدیریت چرخه حیات برای محیط‌های بومی ابری. و محلول Nutanix Cluster.

ادامه مطلب

رکورد درآمد Nutanix (NASDAQ: NTNX)

اخبار و نظرات روزانه Nutanix را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Nutanix و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.