Nwam LLC مالک ۱۵۴ سهم در Dollar General Co. (NYSE: DG) – Big 24 NewsNwam LLC مشخصات خود را به دلار عمومی افزایش داد. (NYSE: DG – دریافت رتبه) ۱۴.۴٪ در سه ماهه اول، HoldingsChannel.com گزارش می دهد. این صندوق پس از خرید ۱۵۴ سهم دیگر در این مدت، صاحب ۱۲۲۰ سهم در این شرکت شد. ارزش دارایی های Nwam LLC در دلار عمومی ۲۷۲,۰۰۰ دلار بر اساس آخرین پرونده های SEC است.

سایر سرمایه گذاران بزرگ نیز به سهام خود در شرکت افزوده یا کاهش داده اند. Delos Wealth Advisors LLC یک موقعیت جدید در Dollar General در سه ماهه چهارم به قیمت تقریباً ۲۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. Toth Financial Advisory در سه ماهه اول یک موقعیت جدید به دلار جنرال به ارزش تقریبی ۳۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. کمبریج تراست سهام خود در دلار جنرال را ۱۳۰.۹ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. کمبریج تراست شرکت اکنون ۱۵۷ سهم از سهام این شرکت پس از خرید ۸۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۳۵۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. Covestor Ltd یک مکان جدید در Dollar General در سه ماهه چهارم به قیمت تقریباً ۳۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Bivin & Associates Inc. یک موقعیت جدید به دلار عمومی در سه ماهه چهارم به ارزش تقریباً ۴۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. در حال حاضر ۹۱.۶۱ درصد سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

چندین تحلیلگر سهام اخیراً گزارش هایی در مورد سهام DG منتشر کرده اند. Trust Financial هدف قیمتی خود را برای سهام Dollar General از ۲۲۷.۰۰ دلار به ۲۶۲.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز جمعه، ۵ آگوست منتشر شد، به این شرکت رتبه “نگهداری” اختصاص داد. گوردون هاسکت در گزارشی که در روز پنجشنبه ۱۴ جولای منتشر شد، سهام جنرال دلار را از رتبه “نگهداری” به رتبه “خرید” ارتقا داد. Loop Capital در گزارشی که در روز جمعه ۲۰ می منتشر شد، رتبه «خرید» را به سهام جنرال دلار طبقه‌بندی کرد. سیتی گروپ ارزش سهام Dollar General را از رتبه “خرید” به “خنثی” کاهش داد و قیمت هدف ۲۵۸.۰۰ دلار را برای هر سهم تعیین کرد. در گزارشی در روز پنجشنبه ۲۳ تیر. در نهایت، گلدمن ساکس هدف کلی قیمت سهام دلار خود را از ۲۵۸.۰۰ دلار به ۲۹۶.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز جمعه به شرکت رتبه «خرید» داد. سه تحلیلگر سهام را با رتبه بندی نگهداری و دوازده تحلیلگر رتبه خرید سهام را تعیین کرده اند. بر اساس داده های MarketBeat، سهام در حال حاضر دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۲۶۷.۵۴ دلار است.

سهام دلار عمومی ۱.۰ درصد افزایش یافت

سهام DG در روز سه شنبه در ۲۳۸.۶۳ دلار افتتاح شد. دلار در مجموع به کمترین میزان در ۵۲ هفته گذشته ۱۸۳.۲۵ دلار و بالاترین قیمت در ۵۲ هفته ۲۶۲.۲۰ دلار رسید. این شرکت دارای ارزش بازار ۵۳.۸۳ میلیارد دلار، نسبت PE 23.77، نسبت قیمت به درآمد ۱.۶۰ و بتای ۰.۴۰ است. این سهام دارای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ۲۴۸.۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۲۳۲.۴۰ دلار است. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۱۰، نسبت معاملاتی ۱.۰۲ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۶۹ است.

Dollar General (NYSE: DG – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه، ۲۵ اوت منتشر کرد. این شرکت درآمد ۲.۹۸ دلاری به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۲.۹۴ دلاری تحلیلگران با ۰.۰۴ دلار بود. دلار جنرال بازده سهام ۳۷.۶۴% و حاشیه خالص ۶.۵۵% داشت. این شرکت در سه ماهه ۹.۴۳ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۹.۴۰ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۲.۶۹ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به سال گذشته ۹.۰ درصد افزایش داشته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران سهام انتظار دارند که Dollar General Co. برای سال جاری ۱۱.۵۲ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

اعلام تقسیم سود عمومی به دلار

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرده است که در روز سه شنبه ۲۷ مهرماه پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز سه شنبه، ۴ اکتبر، ۰.۵۵ دلار سود نقدی دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سهام ۲.۲۰ دلار در سال و بازده سود ۰.۹۲٪ است. تاریخ تقسیم سود دوشنبه ۳ مهر می باشد. نسبت سود سهام عمومی دلار (DPR) در حال حاضر ۲۱.۹۱ درصد است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در دیگر اخبار عمومی دلار، CAO Anita C. Elliott در معامله ای در روز جمعه، ۲۴ ژوئن، ۵۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۴۷.۱۱ دلار با ارزش کل ۱۲۳۵۵۵۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، مدیر ارشد حسابداری اکنون به طور مستقیم مالک ۱۶۲۷۹ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۴۰۲۲۷۰۳.۶۹ دلار است. این فروش در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. ۰.۶۰ درصد از سهام این شرکت متعلق به افراد داخلی است.

درباره کلی دلار

(رتبه گرفتن)

Dollar General Corporation، یک خرده فروش با تخفیف، انواع محصولات کالایی را در جنوب، جنوب غربی، غرب مرکزی و شرق ایالات متحده ارائه می دهد. محصولات مصرفی، از جمله کاغذ و محصولات تمیز کننده، مانند دستمال کاغذی، دستمال توالت، ظروف غذاخوری کاغذی، کیسه های زباله، انبار، مواد ضدعفونی کننده و محصولات لباسشویی را ارائه می دهد. غذاهای بسته بندی شده شامل غلات، ماکارونی، سوپ های کنسرو شده، میوه ها، سبزیجات، ادویه جات ترشی جات، چاشنی ها، شکر و آرد؛ مواد فاسدشدنی عبارتند از شیر، تخم مرغ، نان، غذاهای سرد و منجمد، آبجو و شراب.

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید که چه صندوق های تامینی دیگری DG را حمل می کنند؟ برای مشاهده آخرین سپرده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Dollar General Co. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: DG – رتبه بندی را دریافت کنید).

حقوق صاحبان سهام نهادی بر حسب ربع به دلار (NYSE: DG)

اخبار و ارزیابی های کلی دلار را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Dollar General و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.