NYCLU هنوز از NYPD شکایت می کند زیرا گروه پایگاه های اطلاعاتی انضباطی را از دید عموم خارج کرده است

NYCLU هنوز از NYPD شکایت می کند زیرا گروه پایگاه های اطلاعاتی انضباطی را از دید عموم خارج کرده است


اتحادیه آزادی های مدنی نیویورک از NYPD به دلیل صدور گزارش های انضباطی بیشتر توسط مقامات در بهار شکایت می کند و معتقد است که پایگاه داده عمومی فعلی نمای ناقصی از شکایت های سوء رفتار است که نیویورکی ها می توانند مشاهده کنند.

وکلای ILU نیویورک در شکایتی که روز پنجشنبه در دادگاه عالی ایالتی مطرح شد ، گفتند که آنها به طور غیرقانونی درخواست اعمال انضباطی بیشتر علیه افسران در ماه آوریل توسط قانون اطلاعات (FOIL) را رد کرده اند. مقامات گفتند که آنها 50 لایحه دولتی را لغو کرده اند – در نتیجه از مقامات در برابر انتشار گزارشات انضباطی خود محافظت می کنند – به آنها چنین دسترسی می دهد.

لغو 50 و A در مارس 2021 باعث شد تا انجمن های پلیس و آتش نشانی پس از یک سری چالش های قانونی ، پایگاه داده ای از سوابق انضباطی NOCD ایجاد کنند. اما NYCLU گفت که پایگاه داده عمومی فقط نتایج مواردی را که “اثبات شده” نامیده می شود ، نشان می دهد که به این معنی است که افسر مرتکب نقض شده است و منجر به استماع بخش شد.

علاوه بر این ، NYPD در طول تاریخ برای محاکمات سنگسار شده است.

بیشتر بخوانید: پایگاه داده جدید NIPD اطلاعات “محدود” در مورد گزارشات پلیس پس از انضباطی ارائه می دهد

در درخواست FOIL خود ، NYCLU درخواست کرد که همه پایگاه های داده منتشر شوند ، صرف نظر از اینکه این شکایت منجر به اقدامات انضباطی شده است یا اینکه مورد بررسی قرار گرفته است. نام ، رتبه و اطلاعات محل یک افسر در زمان ثبت شکایت باید درج شده باشد. این داده ها همچنین شامل نوع شکایت ثبت شده و تاریخ و مکان ادعایی حادثه است. طبق تظاهرات ثبت شده در این پرونده ، NYPD درخواست FOIL برای “شخصیت بسیار گسترده” را رد کرد. NYPD به NYCLU گفت که این درخواست بسته به پرونده “سنگین یا بزرگ” است.

بیشتر بخوانید: هر آنچه که باید درباره قانون آزادی اطلاعات بدانید

لوپ آگوئر ، وکیل کارکنان NYCLU به Gothamist / WNY گفت که “آنها از قانون موجود FOIL برای جلوگیری از این درخواست خاص استفاده می کنند.” آنها می گویند همه آنها در مورد شفافیت هستند ، اما نمی خواهند به میزان کافی به گزارش درخواست ها پاسخ دهند. “

سخنگوی NYPD در بیانیه ای اعلام کرد که لغو 50-A به این معنی است که “اکنون وزارتخانه مجبور نیست اطلاعات مربوط به همه افراد را افشا کند ، اما دیگر طبق قانون ممنوع نیست.”

قبل از لغو 50-A ، NYCLU گزارش های انضباطی را از CCRB بر اساس درخواست FOIL دریافت کرد و پایگاه داده خود را شامل تقریبا 280،000 شکایت از سوء رفتار در طول 30 سال ایجاد کرد. آنها با شرکت های حقوقی مختلف همکاری کرده اند تا از سایر ادارات پلیس در سراسر ایالت شکایت کنند تا گزارش های بیشتری را منتشر کنند.

کریستوفر دان ، مدیر حقوقی NYCLU ، گفت که این پرونده “گامی دیگر در جهت لغو ماده 50-الف برای اطمینان از شفافیت واقعی و اطمینان از این است که مردم سوابق طولانی تری از تخلفات پلیس دارند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *