OLC شصتمین سالگرد خود را جشن می گیرد! – آمادگی جسمانی


توسط استوارت اولسون و هاروی لاووی ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، پس از سالها بازی در جاده خاکی بلوار کلرادو ، استوارت اولسون زونا را آویزان کرد و استوارت اولسون و شرکت را راه اندازی کرد. او و کارکنانش در دفتری که او طراحی کرده بود ، نه چندان دور از دبیرستان شرقی ، به زودی مشغول مجموعه ای از کمیسیون های تجاری و مسکونی شدند.

استوارت اولسون آن روزهای اولیه را به یاد می آورد وقتی می گفت: “ناگهان ، آگاهانه یا ناآگاهانه ، در تجارت هستید!

امروزه این شرکت به شرکت Olsen Lavoy Corporation که اکنون با نام OLC شناخته می شود ، تبدیل شده است. دفتر مرکزی OLC در جشن 60 سالگی خود در دنور ، اورلاندو ، قاهره و توکیو با چهار دانشکده معماری ، امور داخلی و آبزی پروری. OLC اکنون در پروژه های تفریحی ، سلامتی و تندرستی ، مهمان نوازی و آبزیان تخصص دارد. در طول این 60 سال ، OLC آسمان دنور را تغییر داده ، بر شیوه تمرین ما تأثیر گذاشته و زندگی کارکنان ، همکاران تجاری ، مشتریان و کسانی که در ساختمان های آن زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند را تغییر داده است.

در سال 1974 ، هاروی لاووی به استوارت پیوست و سرانجام مالک مشترک شرکت معروف به شرکت اولسون لاوی شد. هاروی ، که اخیراً معماری خوانده بود ، اکنون هسته اصلی او بود. هاروی دلیل معمار بودن خود را به خاطر می آورد: “من دیدم که کلیسای جدید من در 15 سالگی ساخته می شود و فکر کردم می توانم این کار را انجام دهم و از انجام آن لذت ببرم.”

تمرکز بر سرگرمی

در روزهای اولیه ، استوارت و هاروی تیم کوچکی از کارکنان را که بر طراحی ساختمان ها با توجه به نیازهای مشتری متمرکز بودند ، مدیریت کردند. پنجشنبه ها ساعت 3 بعد از ظهر با کمال تعجب ، با وجود بحران نفتی در دهه 70 و 80 ، که دنور را به شدت تحت تاثیر قرار داد ، این شرکت کوچک در حال برنامه ریزی پروژه های بزرگ و بزرگ بود. اینها شامل Park Park و Country Club Towers در نزدیکی Spear Bleed ، چندین برج مسکونی واقع در مناطق مسکونی از Cheeseman Park ، و نیمی از ساختمانهای بلند برای خانواده نویسنده در I-25 و Colorado Blood Junction است که پنج مورد از آنها هنوز وجود دارد. OLC یک شرکت کوچک با اعتبار پروژه بزرگ است. یک جلسه تأخیر در تنیس باعث شد OLC اولین باشگاه بهداشتی چند منظوره خود را طراحی کند که اکنون به عنوان باشگاه ورزشی کلرادو شناخته می شود.

OLC از موفقیت ها و روابطی که با این پروژه داشت وارد صنعت تناسب اندام و سرگرمی شد. از آن پس این شرکت به رهبری هروی ، متخصص و متخصص در زمینه تناسب اندام و سرگرمی شده است. او و دیگران مقاله هایی در مورد برنامه های خاص برای سازمان هایی مانند IHRSA و NIRSA نوشته اند. انجمن تناسب اندام پزشکی و گروه پارکها و تفریحات. کارکنان OLC به طور منظم در کنفرانس های صنعتی و برنامه های ویژه برنامه ریزی کنفرانس شرکت می کنند و به طور منظم صحبت می کنند.

تمرکز بر صنعت گردشگری تفاوت بزرگی ایجاد کرد. قبل از سال 1984 ، OLC هیچ وظیفه طراحی در خارج از ایالت کلرادو نداشت. متأسفانه ، در این مدت ، OLC به جلوگیری از کندی های دوره ای اقتصاد دنور در دهه های 70 و 80 کمک می کرد (شعار AIA برای 1975 این بود “در هفتاد و پنج سال زنده بمان!”). به نظر می رسید که همیشه در برخی از مناطق یک منطقه توسعه داغ وجود داشته است … و با گرم شدن اقتصاد باشگاه ها ساخته می شوند: دالاس در اوایل دهه 80؛ واشنگتن دی سی ، اواسط دهه 80 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80. OLC تور و کار در ژاپن را در سال 1988 آغاز کرد و در برخی از دوره های برنامه ریزی ویژه USC ، که به معنای یک منبع تجاری پایدار ، و همچنین گردشگری و موارد دیگر بود ، منبع اصلی اشتغال بود.

سازگاری با فناوری های جدید

فناوری مورد استفاده معماران تغییر عمده دیگری در آن 60 سال بود. در اوایل دهه 80 ، امید می رفت که هر معماری اصول اولیه طراحی دستی را بداند ، اما تکنیک ها و روش ها برای معماران یک شبه تغییر کرد.

به یاد دارم در سال 1974 ما اولین ماشین حساب قابل حمل را تهیه کردیم. در آن زمان بود که اولین دستگاه کپی داخلی ما وارد شد. هاروی در مورد برخی از تغییرات اولیه فناوری می گوید ، یک دستگاه فکس ، یک تلفن چند خطی ، یک سیستم پیام رسانی صوتی ، یک دستگاه Croy و یک لایت است وارد شد. با این حال ، از اواسط دهه 80 تا اواخر 1980 ، برای ما روشن شد که سیستم های اساسی مورد نیاز برای استفاده از حرفه ما نیاز به چارچوب ذهنی متفاوتی دارد و ما باید قدم برداریم. ما ابتدا یک دنباله تکنولوژیکی را پذیرفتیم ، با پیش نویس های جلد ، مشخصات اصلی ، مستندات و زمینه های جدید و در نهایت CAD اجتناب ناپذیر را پذیرفتیم. ”

Jugernet به زودی جایگزین چیپست های سریعتر ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری شد. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD برای ارتباط ، طراحی ، مستندسازی و ارائه استفاده می کنیم. اغلب لپ تاپ تمام ابزارهای طراحی ماست. جداول پیش نویس جدول قدیمی گوشه ها و رول های مستقیم فقط یک خاطره نیستند.

پروژه های مهم

از پروژه های متمرکز محلی و کارکنان کوچک در دهه 80 ، OLC در نهایت عملیات خود را گسترش داد و دفاتر خود را در اورلاندو ، توکیو و قاهره برای خدمت به مشتریان محلی اضافه کرد. با تشخیص نیاز به خدمات تخصصی برای نیازهای منحصر به فرد و ویژه مشتریان ، یک بخش طراحی آب و یک بخش طراحی داخلی نیز اضافه کردیم.

در طی چند سال گذشته ، OLC انواع امکانات بهداشتی ، سلامتی ، مهمان نوازی ، تفریح ​​و آبزیان را طراحی کرده است. پروژه های قابل توجه عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • چندین ساختمان برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • اضافات و اصلاحات باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • باشگاه تنیس و پیک بال جدید برای پارک پالم بیچ ، فلوریدا
  • باشگاه اجرایی New Lake Nona در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی لابی و اتاق Doubletree توسط هتل هیلتون ، دنور
  • یک مرکز تناسب اندام برای مرکز پزشکی منطقه ای هنکوک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه تناسب اندام دیپاک چوپرا
  • برخی از پروژه های مهمان نوازی برای توسعه دهنده پارک موضوعی فلوریدا

تا به امروز ، سازمان ما بر نیازهای مشتری ما تمرکز کرده است ، با تمرکز ویژه بر پروژه هایی برای حفظ سلامت جوامع ما ، از مراکز تناسب اندام کامل تا استخر شنای همسایگی شما. در طول این 60 سال ، مدیران و کارکنان ما این امتیاز را داشته اند که در تعدادی از پروژه های جالب و تغییر دهنده زندگی کار کنند. ما از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکاران طراحی و بسیاری دیگر که در این راه ملاقات کردیم تشکر می کنیم.

با توجه به گذشته خود ، مطمئناً می توان گفت ، “ما یک یا دو چیز یاد گرفتیم” همانطور که در آگهی آمده است. اما تمرکز ما بر چیزهای مهم در جهان تغییر مداوم: روابط ، سرپرستی ، برنامه ریزی خوب و ذهن باز است.

استوارت اولسون و هاروی لاووی از FMFA بنیانگذاران شرکت اولسون لاووی ، شرکت معماری 60 ساله ای هستند که امروزه شناخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با OLC اینجا را کلیک کنید. توجه: هاروی لاووی در هیئت مدیره وزارت امور خارجه فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *