OLLI از همه گیری بازمانده جشن می گیرد – اخبار


در یک روز گرم تابستانی در ماه جولای، با الی مونرو، رئیس مؤسسه یادگیری مادام العمر آشر، که بیشتر با نام OLLI شناخته می شود، مصاحبه کردم تا در مورد اینکه چگونه برنامه ها همچنان در حال عبور از همه گیری هستند صحبت کردم. مونرو گفت: «سخت و خسته کننده بود و ناگهان نتوانستیم به محوطه دانشگاه بیاییم. دسته سرامیک چیزهای زیادی را از دست داد، ما مجبور شدیم یخچال را تعویض کنیم زیرا کسی آن را تمیز نکرده و داخل آن قالب غیرقابل جبرانی داشت. کامپیوترها و سایر تجهیزات ما مرتباً به روز نشده اند و می دانید که اگر از آنها استفاده نکنید، وسایل الکترونیکی شما خیلی زود منسوخ می شوند.

مونرو و باب کواچف، معاون رئیس جمهور در امور خارجی، در مورد سختی هایی که بیماری همه گیر در OLLI ایجاد کرده است، به من گفتند. این تیم برای یادگیری نحوه استفاده و آموزش Zoom به اعضایی که کامپیوتر ندارند یا آنها را دوست ندارند، تلاش می کند. دو نفر از اعضای آن، باب نیوکمب و جیم مانرو، هزاران نفر از جیب خود برای کمک به حفظ کل برنامه پرداخت کردند. حدود دو سال بعد پرداخت شد. دوازده عضو OLLI بیش از هر زمان دیگری به یکدیگر کمک کرده اند تا همه گیر را شکست دهند و OLLI را زنده نگه دارند.

ما ۱۶۰۰ عضو داشتیم و سپس به ۷۵۰ نفر رسیدیم. مونرو گفت: “ما اکنون تا ۱۰۵۰ عضو داریم زیرا می توانیم کلاس های هیبریدی حضوری بیشتری ارائه دهیم.”

جیم مونرو، الی مونرو، باب نیوکمب، جویس اونو، ریچارد مک کامون، تام لا کاسا، مارک همل، سوزان هانا، ریک هرن، رنی کابررا و باب رایلی افراد کلیدی بودند که برای شروع کلاس ها ارائه ها و کارگاه های آموزشی ایجاد کردند. کواچف گفت.

مونرو گفت: ما با ۳۰ کلاس آنلاین شروع کردیم و تا پایان تابستان ۴۵ کلاس داشتیم و در حال رشد است. ما مثل یک خانواده بزرگ هستیم.

تنها پس از آن پتسی برنز به سراغ ما آمد. آنها به ما دادند و گفتند: “اوه به آنها بگویید این بهترین نمایش است. ذهن شما را تحریک می کند و شما را فعال نگه می دارد. همه می دانند که مغز تحریک شده شما را جوان نگه می دارد و زندگی بی تحرک برای سلامتی شما مضر است.”

OLLI بازمانده همه‌گیری را جشن می‌گیرد - ناظر فولرتون

مخاطبان در رده OLLI هستند. عکاسی از جانیس جانگ.

OLLI در روز شنبه ۶ آگوست از ساعت ۹ صبح تا ظهر یک خانه باز باز می کند. این در Cal State Fullerton در ساختمان پیرشناسی روبی در Gymnasium، Dr. همه خوش امدید

—————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————

از مطبوعات محلی محافظت کنید – لطفاً به صورت چاپی یا آنلاین در Fullerton Observer مشترک شوید. همه نسخه ها رایگان هستند، اما ما به اشتراک خوانندگان متکی هستیم. اشتراک سالانه فقط ۳۹ دلار در سال است. تنها یک دقیقه طول می کشد – برای اشتراک اینجا را کلیک کنید. از حمایت شما از Fullerton Observer سپاسگزاریم. برای مشاهده نسخه چاپی اینجا کلیک کنید.

—————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————