One Asset Management Ltd. 6231 سهم Comerica Incorporated (NYSE: CMA) فروخته شد – Big 24 NewsOne Asset Management Ltd. طبق آخرین ثبت نام این شرکت در فرم ۱۳F در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، این شرکت سهام خود را در Comerica Incorporated (NYSE: CMA – دریافت رتبه) در سه ماهه دوم ۹۰.۰٪ کاهش داد. این صندوق پس از فروش ۶۲۳۱ سهم در این مدت ۶۹۱ سهم از ارائه دهنده خدمات مالی را در اختیار داشت. One Asset Management Ltd. ارزش Comerica در آخرین پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) 50000 دلار است.

سایر سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. AE Wealth Management LLC موقعیت خود را در سهام Comerica 30.2٪ در سه ماهه اول افزایش داد. AE Wealth Management LLC اکنون پس از خرید ۲۴۷۵۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۰۶۷۹۷ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۹۶۵۸۰۰۰ دلار است. صندوق بازنشستگی ایالت نیویورک موقعیت خود را در سهام Comerica 1.9٪ در سه ماهه اول افزایش داد. صندوق بازنشستگی دولتی ایالت نیویورک پس از خرید ۳۱۲۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون ۱۶۷۷۹۷ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۱۵۱۷۴۰۰ دلار را در اختیار دارد. Sentry Investment Management LLC سهام جدیدی در سهام Comerica در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۹۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. مکان سیستم بازنشستگی کنتاکی در کامریکا ۷.۶ درصد در سه ماهه اول رشد داشته است. سیستم بازنشستگی کنتاکی اکنون دارای ۸۳۳۰ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی است که پس از خرید ۵۸۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۷۵۳۰۰۰ دلار می رسد. در نهایت، Personal CFO Solutions LLC موقعیت خود را در Comerica 5.1٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Personal CFO Solutions LLC اکنون پس از خرید ۱۶۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۳۴۰۷ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۳۰۸۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی ۸۲.۵۶ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

چندین تحلیلگر تحقیقاتی سهام اخیراً بر سهام تأثیر گذاشته اند. ب. رایلی در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱۱ جولای، قیمت هدف خود را برای سهام Comerica از ۹۰.۰۰ دلار به ۸۰.۰۰ دلار کاهش داد. رویال بانک کانادا هدف قیمتی خود را برای سهام Comerica از ۹۵.۰۰ دلار به ۹۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارش تحقیقاتی روز پنجشنبه، رتبه “ممتاز” را برای سهام قرار داد. سیتی گروپ هدف قیمتی خود را برای سهام Comerica از ۹۵.۰۰ دلار به ۹۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنج شنبه، ۶ اکتبر، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. استفنز هدف قیمتی خود را برای سهام Comerica از ۱۰۰.۰۰ دلار به ۹۳.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. سرانجام، DA Davidson در گزارش تحقیقاتی روز پنجشنبه، رتبه سهام Comerica را از رتبه “خرید” به “خنثی” کاهش داد. دو تحلیلگر تحقیقاتی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، هفت نفر امتیاز نگهداری و دوازده نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. طبق داده های MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین رتبه بندی “Hold” و میانگین قیمت هدف ۹۱.۰۰ دلار است.

عملکرد سهام کامریکا

سهام CMA در روز دوشنبه به ۶۴.۹۳ دلار باز شد. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام شرکت ۰.۶۵، نسبت معاملات ۰.۸۵ و نسبت سرعت ۰.۸۴ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این کسب و کار ۷۷.۶۶ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۷۸.۶۶ دلار است. این شرکت دارای ارزش بازار ۸.۴۹ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۸.۶۰، نسبت قیمت به درآمد ۱.۰۹ و نسبت بتا ۱.۲۵ است. Comerica Incorporated با ۶۴.۱۱ دلار پایین ترین سطح یک ساله و ۱۰۲.۰۹ دلار بالاترین قیمت در یک سال گذشته را ثبت کرد.

Comerica (NYSE: CMA – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه ۱۹ اکتبر منتشر کرد. این ارائه دهنده خدمات مالی سود ۲.۶۰ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۲.۵۷ دلاری با ۰.۰۳ دلار بود. کامریکا بازده سهام ۱۶.۵۶% و حاشیه خالص ۳۰.۷۳% داشت. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۹۰ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که Comerica Incorporated 8.58 EPS برای سال مالی جاری ثبت کند.

اعلامیه سود سهام آمریکا

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز شنبه ۱ اکتبر پرداخت شده است. در روز پنجشنبه، ۱۵ سپتامبر، سود ۰.۶۸ دلاری برای سرمایه گذاران ثبت نام شده منتشر شد. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۱۴ شهریور می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۲.۷۲ دلار و بازده سود ۴.۱۹٪ است. درصد پرداخت کامریکا در حال حاضر ۳۶.۰۳ درصد است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در دیگر اخبار Comerica، EVP Peter L. Sefzik 7287 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۱۱ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۸۳.۷۸ دلار و ارزش کل ۶۱۰۵۰۴.۸۶ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۳۲۰۰۷ سهم در شرکت به ارزش ۲۶۸۱۵۴۶.۴۶ دلار است. این فروش در پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. در حال حاضر ۰.۷۶ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

نمایه آمریکایی

(رتبه گرفتن)

Comerica Incorporated، از طریق شرکت های تابعه خود، طیف متنوعی از محصولات و خدمات مالی را ارائه می دهد. بانک از طریق بانکداری تجاری، بانکداری خرد، مدیریت ثروت و بخش های مالی فعالیت می کند. بخش بانکداری تجاری بسیاری از محصولات و خدمات از جمله وام های تجاری و خطوط اعتباری، سپرده ها، مدیریت نقدینگی، محصولات بازار سرمایه، تامین مالی تجارت بین المللی، اعتبار اسنادی، خدمات مدیریت ارز و خدمات سندیکایی را برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ارائه می دهد. ارائه می دهد. شرکت های چند ملیتی و موسسات دولتی.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری CMA دارند؟ از HoldingsChannel.com برای ۱۳F از پرونده های داخلی و معاملات برای Comerica Incorporated (NYSE: CMA – دریافت رتبه) بازدید کنید.

مالکیت نهادی توسط Quarter for Comerica (NYSE: CMA)

دریافت اخبار و نظرات برای Comerica Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Comerica و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.