Open House NY 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان نیویورک را کاوش کنید

Open House NY 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان نیویورک را کاوش کنید


Open House نیویورک (Ohnie) ، رویداد سرگرم کننده سالانه این آخر هفته ، 16 و 17 اکتبر ، با افتتاح برخی از جالب ترین ، مبهم ترین و جالب ترین ساختمانهای شهر برای عموم برگزار می شود. حدود نیمی از مکان ها رایگان و برای عموم آزاد است یا رویدادهای مجازی هستند – حدود نیمی از آنها نیاز به رزرو دارند. امروز باید اینجا را ترک کنید.

Open House در نیویورک با محدودیت ناگهانی دسترسی به منهتن پایین در دوره 11 سپتامبر آغاز شد. امروز ، در زمانی که ساکنان پنج شهر در تلاش برای برقراری ارتباط مجدد با یکدیگر و شهر هستند ، Ohni Weekend انرژی مورد نیاز برای کشف و اکتشاف را تأمین می کند. “راب راجرز ، رئیس هیئت مدیره Ohni گفت.

نکات برجسته این جشنواره ، که شامل پنج شهر می شود ، شامل تعدادی از دیدنی های شهر در شب (از جمله یادبود 11 سپتامبر ، قلعه بلودر ، ایستگاه راه آهن موینیهان و جزیره کوچک) است. فرصتی برای کاوش در گوشه و کنار حیاط دریایی باکلین (از جمله ساختمان 92 ، مقر اصلی Cray Precision ، Dock 72 ، Kings County Distillery and Nanotronics) ؛ بیمارستان آبله در جزیره روزولت ؛ Newtown Creek ؛ مرکز هنرهای جزیره فرماندار ؛ و بازسازی پروژه صدف صدف.

همچنین تورهای گروهی در خزنده فرهنگی هارلم و همچنین قبرستان وودلند ، هتل TWA ، پارک مورنینگزاید ، براونزویل و گورستان های گرین وود برگزار می شود. شما می توانید به نقاشی های دیواری Audubon در واشنگتن هیتز ، NYCHA Art در Red Hook Homes یا دوچرخه سواری در هنر عمومی DOT بپیوندید. اقامتگاه های شخصی از جمله خانه بیلیو-استیلول-پرین در استاتن آیلند ، خانه ردیف ویلیج گرینویچ ، خانه هنری استریت و خانه واندر اینده اوندردونک در ریج وود وجود دارد.

و دارای مجموعه ای از ویژگی ها می باشد اداره بندر نیویورک و صدسالگی نیوجرسیتمرکز بر تأثیر اداره بنادر بود و یکی دیگر نامیده شد دانش رادیکال: به عنوان کاتالیزور جامعه کتابخانه، درباره نحوه بهبود زندگی کتابخانه ای در نیویورک

فلش

امکانات مرتب سازی BookOps

NYPL

در اینجا برخی از انتخابهای Ohni برای بهترین رویدادهای آخر هفته است که معمولاً در پشت صحنه توسط مردم دیده نمی شود:

  • امکانات مرتب سازی BookOps: دهها هزار کتاب موجود در مجموعه در گردش کتابخانه عمومی لان کلین و کتابخانه عمومی نیویورک نحوه یافتن راهی برای خوانندگان علاقه مند در سراسر شهر در این ساختمان شهر لانگ آیلند را بررسی می کنند.
  • ساختمان فرودگاه EWR: اوهنی امسال به نیوجرسی سفر کرد تا سه عدد از سنگهای قیمتی مصنوعی را در پشت ترمینال اصلی فرودگاه 1934 برش دهد و 3700 پا را دوباره به محل اصلی خود دوخت.
  • اجلاس به واندربیلت: شهر مرکزی را از ارتفاع 1200 پا ، بلندترین نقطه در مید تاون منهتن ، تجربه کنید. از آسانسور شفاف گرفته تا جعبه های شیشه ای آسمان ، آسمان را در پیاده رو ، پیاده رو در نیویورک ببینید.
  • حیاط نیروی دریایی Baclin: Nanotronics: توسعه صنعتی در Nanotronics آغاز می شود ، مرکز پیشرفته ای برای ابتکارات هوش مصنوعی و رباتیک که تولید پیشرفته را در نیویورک و فراتر از آن پیش می برد.
  • شمال شرقی برانکس YMCA: برای چندین دهه ، این لنگر جدید در یک جنگل شهری سه هکتاری قرار گرفته است که برای ارتقاء سلامت و بهداشت ساکنین و همسایگان از محیط داخلی و خارجی ترکیب شده است.
  • جزیره کوچک @ شب: تجربه ترکیب طبیعت و هنر از طریق شکوه اسکله بازسازی شده و بازسازی شده 54 در ساحل غربی چلسی.

تمام اطلاعات مربوط به رویدادها و بلیط های Ohni 2021 را از اینجا دریافت کنید. همچنین یک رویداد راه اندازی آخر هفته در روز پنجشنبه 14 اکتبر در پشت بام کتابخانه بنیاد Stavros Nyarkos که به تازگی بازسازی شده است برگزار می شود. اطلاعات بلیط را می توانید از اینجا دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *