Oppenheimer Asset Management سهام خود را در Boyd Games کاهش داد. (NYSE: BYD) – Big 24 NewsOppenheimer Asset Management سهام خود را در Boyd Gaming Co کاهش داده است. (NYSE: BYD – رتبه بندی دریافت) بر اساس آخرین فرم ۱۳F که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت شده است، در سه ماهه دوم ۳.۱ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از فروش ۲۲۹ سهم در طول سه ماهه، ۷۲۳۱ سهم از سهام شرکت را در اختیار دارد. شرکت مدیریت دارایی Boyd Gaming، Oppenheimer، در آخرین پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ارزشی معادل ۳۶۰۰۰۰ دلار داشت.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیرا دارایی های خود را در BYD تغییر داده اند. Ariel Investments LLC سهام خود را در Boyd Gaming تا ۶۳.۴ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Ariel Investments LLC اکنون پس از خرید ۱,۰۲۰,۵۱۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته دارای ۲,۶۲۹,۴۳۸ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱۷۲,۹۶۵,۰۰۰ دلار است. شرکت های قرن آمریکایی مالکیت خود را در سهام Boyd Gaming 6433.1 درصد در سه ماهه اول افزایش دادند. شرکت های قرن آمریکایی پس از خرید ۸۱۲۶۲۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون دارای ۸۲۵۲۵۷ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۵۴۲۸۵۰۰ دلار است. Invisco LLC موقعیت خود را در Boyd Gaming 45.2٪ در سه ماهه اول تقویت کرد. اینویسکو با مسئولیت محدود در حال حاضر دارای ۲,۳۸۲,۴۱۸ سهم از شرکت به ارزش ۱۵۶,۷۱۵,۰۰۰ دلار پس از خرید ۷۴۱,۱۵۶ سهم اضافی در این دوره است. گروه پایونیر سهام خود را در Boyd Gaming 4.1 درصد در سه ماهه اول افزایش داد. متعلق به Pioneer Group Inc. اکنون ۹,۰۳۰,۶۸۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۵۹۴,۰۳۹,۰۰۰ دلار پس از خرید ۳۵۹,۶۹۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۵۹۴,۰۳۹,۰۰۰ دلار است. در نهایت، Renaissance Technologies LLC موقعیت خود را در Boyd Gaming به میزان ۳۱۶۳.۱ درصد در سه ماهه اول تقویت کرد. Renaissance Technologies LLC اکنون پس از خرید ۲۰۵۶۰۰ سهم دیگر در این مدت، مالک ۲۱۲۱۰۰ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱۳۹۵۲۰۰ دلار است. ۹۲.۴۰ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

تجارت خودی

در دیگر اخبار Boyd Gaming، معاون رئیس جمهور ویلیام آر. بوید ۵۰۰۰۰ سهم از سهام Boyd Gaming را در معامله ای در روز جمعه ۱۳ آبان به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۵.۵۸ دلار به ارزش کل ۲۷۷۹۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۱,۷۴۴,۵۲۲ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۹۶,۹۶۰,۵۳۲.۷۶ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در دیگر اخبار Boyd Gaming، معاون رئیس جمهور ویلیام آر. بوید در معامله ای که روز جمعه ۱۳ آبان انجام شد ۵۰ هزار سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۵.۵۸ دلار در مجموع ۲۷۷۹۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۱۷۴۴۵۲۲ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۹۶۹۶۰۵۳۲.۷۶ دلار است. این معامله در سندی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین، ماریان بوید جانسون، خودی، ۱۰۰۰۰۰ سهم از سهام Boyd Gaming را در معامله ای که در روز دوشنبه ۳۱ اکتبر رخ داد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۷.۹۴ دلار به ارزش کل ۵۷۹۴۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، خودی ها اکنون به طور مستقیم مالک ۱,۶۸۰,۷۷۴ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۹۷,۳۸۴,۰۴۵.۵۶ دلار هستند. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در سه ماهه اخیر، افراد داخلی ۲۸۴,۲۷۶ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۶,۴۴۲,۳۱۲ دلار فروختند. ۲۸.۴۱ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

تعدادی از تحلیلگران سهام اخیراً گزارش هایی در مورد سهام BYD منتشر کرده اند. JMP Securities هدف قیمت خود را در Boyd Gaming از ۶۵.۰۰ دلار به ۶۷.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۶ اکتبر، به سهام امتیاز “بازدهی بهتر در بازار” داد. StockNews.com در گزارشی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۲۷ اکتبر، رتبه Boyd Gaming را از رتبه “خرید” به “قوی خرید” ارتقا داد. Stifel Nicolaus در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۷ جولای، قیمت هدف خود را برای سهام Boyd Gaming از ۸۴.۰۰ دلار به ۷۳.۰۰ دلار کاهش داد. Truist Financial هدف قیمت سهام Boyd Gaming را از ۸۰.۰۰ دلار به ۷۹.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۲۵ اکتبر، رتبه «خرید» را به سهام اختصاص داد. در نهایت، Barclays هدف قیمت سهام Boyd Gaming را از ۶۵.۰۰ دلار به ۶۶.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۶ اکتبر، به این شرکت رتبه “اضافه وزن” داد. دو تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه نگهداری، ۹ نفر رتبه خرید و دو نفر رتبه خرید قوی به شرکت داده اند. طبق داده های MarketBeat، این سهام در حال حاضر دارای میانگین رتبه «خرید» و میانگین قیمت هدف ۷۲.۴۶ دلار است.

Boyd Gaming 0.4% سقوط کرد

سهام Boyd Gaming روز پنجشنبه در ۶۰.۰۴ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۸۳، نسبت سریع ۰.۷۲ و نسبت معاملات ۰.۷۶ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۵۳.۶۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۵۴.۳۸ دلار است. این شرکت دارای ارزش بازار ۶.۲۷ میلیارد دلار، نسبت P/E 11.55، نسبت P/E 0.81 و بتای ۱.۸۴ است. Boyd Gaming به ۴۶.۱۰ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۷۲.۷۲ دلار به بالاترین سطح ۵۲ هفته اخیر رسید.

Boyd Gaming (NYSE: BYD – Get Rating) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲۵ اکتبر منتشر کرد. این شرکت در سه ماهه اول ۱.۴۸ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت که ۰.۱۶ دلار از برآوردهای تحلیلگران ۱.۳۲ دلار پیشی گرفت. این شرکت در سه ماهه ۸۷۷.۲۶ میلیون دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۸۵۹.۰۳ میلیون دلار تخمین زدند. Boyd Gaming بازده سهام ۴۱.۲۱% و حاشیه خالص ۱۶.۴۱% داشت. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۳۰ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد فصلی این کسب و کار نسبت به فصل مشابه سال قبل ۴.۱ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند Boyd Gaming Co. 5.76 سود هر سهم برای سال مالی جاری.

اعلام سود سهام بازی Boyd

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه اعلام کرد که در روز شنبه ۲۴ مهرماه پرداخت شد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۳۰ سپتامبر، ۰.۱۵ دلار سود سهام صادر کردند. این نشان دهنده سود سالانه ۰.۶۰ دلار و بازده سود سهام ۱.۰۰٪ است. تاریخ تقسیم سود روز پنجشنبه ۲۹ سپتامبر بود. بازده سود سهام Boyd Gaming (DPR) در حال حاضر ۱۱.۵۴ درصد است.

فایل بازی Boyd

(دریافت رتبه)

Boyd Gaming Corporation، همراه با شرکت های تابعه خود، به عنوان یک شرکت بازی چند حوزه قضایی فعالیت می کند. از طریق سه بخش فعالیت می کند: محلی لاس وگاس، مرکز شهر لاس وگاس، و غرب و جنوب. از ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱، این شرکت دارای ۲۸ مکان بازی در نوادا، ایلینوی، ایندیانا، آیووا، کانزاس، لوئیزیانا، می سی سی پی، میسوری، اوهایو و پنسیلوانیا است.

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید که BYD چه صندوق های تامینی دیگری دارد؟ برای آخرین بایگانی های ۱۳F و معاملات داخلی برای Boyd Gaming Co. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: BYD – دریافت رتبه).

مالکیت شرکتی توسط Quarter of Boyd Gaming (NYSE: BYD)

اخبار و رتبه بندی های Boyd Gaming Daily را دریافت کنید – آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران Boyd Gaming و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com را دریافت کنید.