Oppenheimer Presses Barings BDC (NYSE: BBDC) درآمد مالی ۲۰۲۲ – Big 24 KhabarBarings BDC, Inc. (NYSE: BBDC – Receiving Rating) – تحلیلگران سهام اوپنهایمر در یادداشتی تحقیقاتی که چهارشنبه، آگوست منتشر شد، برآورد درآمد سال مالی ۲۰۲۲ خود را برای سهام Barings BDC افزایش دادند. M Penn، تحلیلگر Oppenheimer اکنون انتظار دارد که این شرکت در طول سال ۱.۰۴ دلار به ازای هر سهم درآمد داشته باشد که از برآورد قبلی ۰.۹۴ دلار بیشتر است. برآورد اجماع برای سود کل سال Barings BDC 1.03 دلار به ازای هر سهم است.

Barings BDC (NYSE: BBDC – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز سه شنبه ۹ آگوست منتشر کرد. این شرکت درآمد ۰.۲۲ دلار به ازای هر سهم (EPS) برای سه ماهه را گزارش کرد که کمتر از برآوردهای تحلیلگران ۰.۲۴ دلار (۰.۰۲ دلار) است. این شرکت در سه ماهه ۵۵.۵۹ میلیون دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۵۰.۹۴ میلیون دلار بود. حاشیه خالص Barings BDC 12.83٪ و بازده سهام ۷.۹۷٪ بود. درآمد Barings BDC در سه ماهه نسبت به سال ۶۷.۷ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۲۲ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت.

BBDC موضوع تعدادی گزارش تحقیقاتی دیگر بوده است. TheStreet سهام Barings BDC را از رتبه “c” به “b” در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۵ می ارتقا داد. Wells Fargo & Company هدف قیمت سهام Barings BDC را از ۱۳.۰۰ دلار به ۱۲.۵۰ دلار کاهش داد و در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه ۲۵ آوریل، رتبه “اضافه وزن” را برای شرکت تعیین کرد. در نهایت، ریموند جیمز در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنج شنبه ۱۱ آگوست، رتبه سهام Barings BDC را از رتبه “خرید قوی” به رتبه “ممتاز” کاهش داد و هدف قیمت این شرکت را از ۱۲.۵۰ دلار به ۱۱.۵۰ دلار کاهش داد.

عملکرد قیمت Barings BDC

بورس نیویورک: BBDC در روز دوشنبه با قیمت ۱۰.۴۱ دلار افتتاح شد. Barings BDC به کمترین میزان در ۱۲ ماه گذشته ۹.۱۸ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۱.۵۵ دلار رسیده است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۹.۶۷ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۰.۲۱ دلار است. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۰.۳۹، نسبت سریع ۰.۳۹ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۶۵ است. ارزش بازار این شرکت ۱.۱۴ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۴.۷۹ و بتای ۰.۶۰ است.

بازرگانی نهادی Barings BDC

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی اخیرا سهام BBDC را خریده و فروخته اند. Ares Management LLC موقعیت خود را در Barings BDC 13.1% در سه ماهه اول افزایش داد. Ares Management LLC اکنون مالک ۵,۳۵۰,۱۵۵ سهم از سهام شرکت به ارزش ۵۵,۳۲۱,۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۶۱۹,۵۰۳ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Rivernorth Capital Management LLC سهام خود در Barings BDC را ۸۰.۱٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Rivernorth Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۱,۰۵۴,۶۵۷ سهم اضافی در سه ماهه گذشته دارای ۲,۳۷۱,۵۶۹ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۴,۵۲۲,۰۰۰ دلار است. Wells Fargo & Company MN سهام خود در Barings BDC را ۳۷.۲٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. Wells Fargo & Company MN پس از خرید ۴۰۷۲۰۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون دارای ۱,۵۰۲,۲۲۲ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۳,۹۸۶,۰۰۰ دلار است. Cliffwater LLC سهام خود در Barings BDC را ۷.۹٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Cliffwater LLC اکنون دارای ۱,۴۱۳,۸۹۳ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱۴,۶۲۰,۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۰۳,۲۷۴ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. در نهایت، Van ECK Associates Corp سهام خود را در سهام Barings BDC 18.7٪ در طول سه ماهه دوم افزایش داد. شرکت Van ECK Associates Corp اکنون پس از خرید ۲۲۰۷۵۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، دارای ۱,۳۹۹,۹۶۰ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱۳,۰۳۴,۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۶۶.۰۳ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

اعلامیه سود سهام Barings BDC

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرده است که در روز چهارشنبه ۲۳ شهریور ماه پرداخت می شود. سرمایه گذاران بی سابقه در روز چهارشنبه، ۷ سپتامبر، سود نقدی ۰.۲۴ دلاری به ازای هر سهم دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سهام ۰.۹۶ دلاری نسبت به سال گذشته و بازدهی ۹.۲۲٪ است. موعد مقرر سه شنبه ۶ شهریور می باشد. نسبت بازده سود سهام شرکت Barings BDC (DPR) در حال حاضر ۲۲۸.۵۷ درصد است.

درباره Barings BDC

(رتبه گرفتن)

Barings BDC, Inc. (NYSE: BBDC) یک شرکت سرمایه گذاری مدیریت شده خارجی است که به صورت عمومی فهرست شده است که به عنوان یک شرکت توسعه تجاری تحت قانون شرکت سرمایه گذاری سال ۱۹۴۰ تعیین شده است. این شرکت عمدتاً به دنبال سرمایه گذاری در وام های تضمین شده است. ، مزرعه واحد، بدهی فرانچایز دوم، بدهی تبعی، سرمایه گذاری مشترک سهام، و سرمایه گذاری قابل توجه بدهی با تضمین خصوصی در شرکت های خصوصی متوسط ​​بازار که در طیف وسیعی از صنایع فعالیت می کنند.

ادامه مطلب

تاریخچه و تخمین سود برای Barings BDC (NYSE: BBDC)

اخبار و نظرات روزانه Barings BDC را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Barings BDC و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.