«Overwatch 2» دیگر بازیکنان با شماره های پیش پرداخت را ممنوع نمی کند – اخبار


بازیکنان در نهایت می توانند با تلفن های اعتباری بازی کنند نظارت ۲. مدیر انجمن Activision Blizzard تغییرات را روز پنجشنبه اعلام کرد و یک حرکت ضد تقلب گسترده را معکوس کرد که تماشای بازی را برای بازیکنان جدید دشوارتر می کرد. این تغییر در آخرین پچ تیراندازی اول شخص رخ داد و بلافاصله اعمال شد.

قبل از دوره دسترسی زودهنگام رایگان بازی، که در ۴ اکتبر راه اندازی شد، بلیزارد مجموعه ای از ابزارهای تعدیل را برای جلوگیری از تقلب و دور زدن، از جمله الزامات شماره پس پرداخت معرفی کرد. مسدود کردن شماره‌های پیش‌پرداخت از تأیید پیامک می‌تواند اقدام خوبی برای کاهش رفتار سمی باشد، زیرا تنظیم شماره‌های پیش‌پرداخت برای کلاهبرداران و فیشرها بسیار ارزان‌تر و آسان‌تر از شماره‌های پس پرداخت است. اما متأسفانه، از بازی کردن کاربران اعتباری پیش پرداخت نیز جلوگیری کرد.

مادهای دیگر بلیزارد هنوز در دست ساخت هستند. همه نظارت ۲ بازیکن برای بازی باید یک شماره تلفن را به حساب Battle.net خود پیوند دهد و آن شماره را نمی توان به حساب دیگری پیوند داد. هنوز نمی‌توانید از سرویس‌های VOIP، WiFi، فقط نوشتاری و تلفن اینترنتی برای تأیید حساب خود استفاده کنید، بنابراین می‌توانید به عنوان یک راه‌حل، از شر شماره Google Voice قدیمی خود خلاص شوید. اگه اورجینال رو بازی کردی Overwatchلازم نیست نگران تأیید پیامک باشید. سایر ابزارهای تعدیل که هنوز در حال کار هستند عبارتند از رونوشت‌های ضبط شده چت صوتی گزارش شده و ابزارهای بررسی خودکار برای تأیید متن حاصل.

این یک برداشت سخت از تیراندازی اول شخص آنلاین بلیزارد بود. علاوه بر ممنوعیت کاربران اعتباری، بلیزارد گفت که حمله DDoS باعث شد بازیکنان در صف پشت ده‌ها هزار بازیکن دیگر گیر کنند. باگ‌ها همچنین در دوره دسترسی اولیه بازی، از جمله آیتم‌ها و سکه‌های گمشده، بخش‌های خالی و سایر مناطق غیرقابل دسترس، دچار مشکل شدند. بلافاصله پس از آن، بلیزارد برای جبران مشکلاتی که بازیکنان تجربه می کردند، به صورت رایگان اعلام کرد.

تمام محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما حاوی پیوندهای وابسته هستند. اگر چیزی را از طریق یکی از این پیوندها خریداری کنید، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم. تمامی قیمت ها در زمان انتشار صحیح می باشد.

لینک منبع