Paramount Global (Para) – Big 24 News


پارامونت گلوبال (پارا) تمرکز فعال بر سهام تایید شده در آخرین جلسه معاملاتی. این سهام ۱.۲۸ درصد افزایش یافت تا ارزش ۲۴.۵۶ دلاری خود را در جلسه معاملاتی اخیر نشان دهد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش خدمات مخابراتی است. در آخرین نوبت معاملاتی تعداد ۱۴۱۳۷۹۸۰ سهم با میانگین حجم معاملات ۹۹۴۶.۸۴ هزار سهم مورد معامله قرار گرفت. ارزش بازار آن ۱۶.۶۳۹.۶۵ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام در مقایسه با میانگین متحرک ۲۰ روزه -۱۳.۱۳٪ کاهش یافته است و بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. با -۲۰.۹۰٪. قیمت سهام در امتداد میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در ۲۸.۰۴- درصد است. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم در حال حاضر روی ۲۸.۷۶ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

این نوسانات نسبت به هفته گذشته ۵.۲۵ درصد و در ماه گذشته ۴.۲۷ درصد باقی مانده است. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. امتیاز بتا ۱.۶ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر کارآزمایی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 1.44 است.

اسنپ ​​سود:

حاشیه سود خالص شرکت ۱۴.۱۰ درصد است که نشان می دهد شرکت به ازای هر دلار فروش دارد. حاشیه ناخالص ۳۶.۲۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۱۹.۲۰ درصد تعیین شد. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که این شرکت در مقایسه با کل دارایی های خود ۷.۱۰ درصد سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) 13.80 درصد است. سود هر سهم (ROE) 18.80 درصد است.

بررسی عملکرد:

PARA بازده هفتگی -۱۲.۵۷٪ و بازده هفتگی -۳۸.۶۵٪ را نشان داد. سهام در ۶ ماه گذشته ۲.۴۲- درصد بوده و در ماه ۲۲.۱۶- درصد باقی مانده است. این سهم در سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در -۱۸.۶۲٪ و در حدود -۳۳.۷۸٪ نشان داد. این سهم از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته در ۴۸.۲۵- درصد است و با توجه به پایین ترین سطح ۵۲ هفته، سهام در ۳.۶۷ درصد است.

باز کردن آنالایزر:

طبق داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی برای سهام این شرکت ۲.۷ پیش بینی می شود (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید طولانی، ۳.۰ طولانی، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با نگاهی به دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۳۵.۳۸ دلار می رسد. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.