Patriot Financial Financial Insurance Agency دارای ۸۶۳ سهم در Lowe’s Companies, Inc. (NYSE: پایین)


آژانس بیمه Patriot Financial Group LLC موقعیت خود را در Lowe’s Companies, Inc. طبق آخرین فرم ۱۳F که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است (NYSE: LOW – Receive Rating) طی سه ماهه اول ۲۰.۸ درصد افزایش یافته است. این صندوق پس از فروش ۸۶۳ سهم در این دوره، ۳۲۸۹ سهم از سهام خرده فروشان بهبود خانه را در اختیار داشت. دارایی های Patriot Financial Insurance Agency LLC در شرکت های Lowe در آخرین ثبت پرونده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ۶۶۵۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر صندوق های تامینی نیز اقدام به خرید و فروش سهام این شرکت کرده اند. جوزف ب. Lucia & Associates LLC سهام جدید شرکت Lowe’s Corporation را در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. Macroview Investment Management LLC موقعیت خود را در کسب و کار Lowe 49.1٪ در طول سه ماهه اول افزایش داد. Macroview Investment Management LLC اکنون پس از خرید ۵۲ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۱۵۸ سهم از سهام خرده فروشان بهبود خانه به ارزش ۳۲۰۰۰ دلار است. O Dell Group LLC یک موقعیت جدید در شرکت های Lowe در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. Compagnie Lombard Odier SCmA موقعیت خود را در شرکت های Lowe در سه ماهه اول ۱۰۰.۰٪ تثبیت کرد. Compagnie Lombard Odier SCmA اکنون دارای ۱۸۰ سهم از خرده فروش لوازم خانگی است که پس از خرید ۹۰ سهم اضافی در این دوره، ۳۶۰۰۰ دلار ارزش دارد. سرانجام DeDora Capital Inc. در سه ماهه اول یک موقعیت جدید در شرکت های Lowe به ارزش تقریبی ۳۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرمایه گذاران نهادی ۷۵.۴۶ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

عملکرد ضعیف سهام شرکت ها

سهام NYSE LOW در روز جمعه با قیمت ۲۱۱.۳۶ دلار افتتاح شد. ارزش بازار این شرکت ۱۳۵.۰۹ میلیارد دلار، نسبت PE 16.66، نسبت PEG 1.20 و بتا ۱.۲۵ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۸۸.۲۸ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۲۰۱.۹۷ دلار است. Lowe’s, Inc. کمترین قیمت در یک سال اخیر ۱۷۰.۱۲ دلار و بالاترین سطح یک سال گذشته ۲۶۳.۳۱ دلار است.

شرکت‌های Lowe’s (NYSE: LOW – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۱۷ آگوست منتشر کرد. این خرده فروش لوازم خانگی ۴.۶۷ دلار به ازای هر سهم در این سه ماهه درآمد داشته است که بالاتر از برآورد اجماع ۴.۵۹ دلار با ۰.۰۸ دلار است. شرکت های لو دارای حاشیه سود خالص ۸.۸۳ درصد و بازده منفی ۱۵۵.۲۶ درصد از حقوق صاحبان سهام بودند. درآمد این شرکت در سه ماهه ۲۷.۴۸ میلیارد دلار بود، در حالی که تحلیلگران ۲۸.۱۶ میلیارد دلار تخمین زدند. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۴.۲۵ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۰.۳ درصد کاهش داشته است. به طور متوسط، تحلیلگران سهام انتظار دارند شرکت Lowe’s, Inc. برای سال مالی جاری ۱۳.۵ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

شرکت های پایین سود خود را افزایش می دهند

این شرکت نیز اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز چهارشنبه ۲۱ مردادماه واریز شده است، اعلام کرد. روز چهارشنبه ۲۰ ژوئیه به ازای هر سهم ۱.۰۵ دلار سود به سهامداران سابقه پرداخت شد. این افزایش نسبت به درآمد سه ماهه قبلی Lowe به میزان ۰.۸۰ دلار است. تاریخ تقسیم سود سه شنبه ۱۹ جولای است. این نشان دهنده سود سالانه ۴.۲۰ دلار و بازده سود سهام ۱.۹۹٪ است. نسبت پرداخت شرکتی لو در حال حاضر ۳۳.۱۰ درصد است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

تعدادی از تحلیلگران اخیرا بر کاهش سهام تمرکز کرده اند. StockNews.com در گزارشی که در روز پنجشنبه ۲۸ ژوئیه منتشر شد، سهام شرکت های Lowe را از رتبه “نگهداری” به “خرید” ارتقا داد. سیتی گروپ در گزارشی که روز پنجشنبه ۱۱ آگوست منتشر شد، رتبه سهام لوو را از رتبه “خرید” به رتبه “خنثی” کاهش داد و هدف قیمت خود را برای این شرکت از ۲۲۲.۰۰ دلار به ۲۰۵.۰۰ دلار کاهش داد. Trust Financial هدف قیمت سهام شرکت های Lowe را از ۲۳۷.۰۰ دلار به ۲۶۳.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که روز پنجشنبه منتشر شد، رتبه “خرید” را به شرکت اختصاص داد. OTR Global در گزارشی در روز سه شنبه ۱۰ می، رتبه شرکت های Lowe را به رتبه “مثبت” کاهش داد. در نهایت، گروه UBS هدف قیمت سهام لوو را از ۲۴۰.۰۰ دلار به ۲۵۰.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه به این شرکت رتبه “خرید” را اختصاص داد. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، پنج نفر رتبه نگهداری و پانزده نفر رتبه خرید برای شرکت صادر کرده اند. بر اساس داده‌های MarketBeat، این شرکت دارای امتیاز اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۲۴۳.۳۲ دلار است.

درباره شرکت Lowe’s Company

(رتبه گرفتن)

شرکت های Lowe به همراه شرکت های تابعه خود به عنوان خرده فروش لوازم خانگی در ایالات متحده و بین المللی فعالیت می کنند. این شرکت طیف وسیعی از محصولات را برای ساخت، نگهداری، تعمیر، بازسازی و دکوراسیون ارائه می دهد. محصولات بهبود خانه مانند لوازم خانگی، زندگی فصلی و فضای باز، چمن و باغ، چوب، آشپزخانه و حمام، ابزار، رنگ، آسیاب، سخت افزار، کفپوش، لوله کشی خشن، مصالح ساختمانی، دکوراسیون، روشنایی و برق را ارائه می دهد.

داستان های خصوصی

مالکیت نهادی بر اساس محله برای شرکت های لو (NYSE: LOW)اخبار و نظرات روزانه لو را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Lowe’s و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.