Patriot Investment Management Inc. 2366 سهم Verizon Communications Inc. (NYSE: VZ) – Big 24 NewsPatriot Investment Management سهام خود را در Verizon Communications Inc افزایش داده است. (NYSE: VZ – Get Rating) بر اساس آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، طی سه ماهه اول ۵.۶ درصد افزایش یافته است. این سرمایه گذار نهادی پس از به دست آوردن ۲۳۶۶ سهم اضافی در طول دوره، ۴۴۶۹۴ سهم از سهام شرکت تلفن همراه را در اختیار داشت. دارایی های Patriot Investment Management Inc. دارایی های Verizon Communications در پایان آخرین دوره گزارش ۲,۲۷۶,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ دیگر نیز به سهام خود در VZ اضافه یا کاهش داده اند. Montag A & Associates Inc. موقعیت آن در Verizon Communications طی سه ماهه اول ۳۸.۴ درصد رشد کرد. Montag A & Associates Inc. مالک اکنون پس از خرید ۳۳۲۴۰ سهم دیگر در این مدت دارای ۱۱۱۹۸۹۴ سهم از سهام شرکت تلفن همراه به ارزش ۶۱۰۷۰۰۰ دلار است. Wakefield Asset Management LLC موقعیت خود را در Verizon Communications 12.7% در طول سه ماهه اول تثبیت کرد. Wakefield Asset Management LLLP پس از خرید ۶۲۴ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۵۵۲۰ سهم از سهام شرکت تلفن همراه به ارزش ۲۸۱۰۰۰ دلار است. One Charles Private Wealth Services LLC موقعیت خود را در Verizon Communications در طول سه ماهه اول ۱۲.۵٪ افزایش داد. یک Charles Private Wealth Services LLC اکنون مالک ۴۴۳۳ سهم از سهام شرکت تلفن همراه به ارزش ۲۲۶۰۰۰ دلار پس از خرید ۴۹۲ سهم اضافی در طول دوره است. AlphaMark Advisors LLC جایگاه خود را در Verizon Communications طی سه ماهه اول ۳.۴ درصد افزایش داد. AlphaMark Advisors LLC اکنون مالک ۳۰۶۱۸ سهم از سهام شرکت تلفن همراه به ارزش ۱۵۶۰۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۰۰۹ سهم اضافی در طول دوره است. در نهایت، Meridian Financial Partners LLC موقعیت خود را در Verizon Communications طی سه ماهه اول ۳.۵ درصد افزایش داد. Meridian Financial Partners LLC اکنون پس از خرید ۹۵۱ سهم دیگر در این دوره، مالک ۲۸۳۵۰ سهم از سهام شرکت تلفن همراه به ارزش ۱۴۴۴۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی ۶۳.۷۸ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تغییر رتبه تحلیلگر

چندین تحلیلگر سهام در مورد سهام VZ نظر داده اند. Wells Fargo & Company هدف قیمت خود را در Verizon Communications از ۵۸.۰۰ دلار به ۵۲.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۸ ژوئیه، رتبه “برابر” را به این شرکت اختصاص داد. Scotiabank در گزارشی پژوهشی روز جمعه، رتبه Verizon Communications را از «برترین» به «عملکرد صنعت» کاهش داد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft قیمت هدف خود را در Verizon Communications از ۵۹.۰۰ دلار به ۵۸.۰۰ دلار در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه کاهش داد. ریموند جیمز در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۷ ژوئیه، مجدداً رتبه “برترین” خود را تأیید کرد و قیمت هدف ۶۴.۰۰ دلاری را برای سهام Verizon Communications منتشر کرد. در نهایت، JPMorgan Chase & Co. این شرکت در گزارشی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۴ ژوئن، رتبه “حفظ” را تایید کرد و قیمت هدف ۵۷.۰۰ دلاری را برای سهام Verizon Communications اعلام کرد. یک تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، دوازده نفر رتبه نگهداری و چهار نفر رتبه خرید به سهام این شرکت اختصاص داده اند. طبق گفته MarketBeat.com، این شرکت دارای رتبه اجماع “Hold” و قیمت هدف توافق شده ۵۶.۹۳ دلار است.

عملکرد قیمت مخابرات Verizon

NYSE VZ در روز جمعه با قیمت ۴۴.۴۵ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۵۰.۳۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۵۱.۵۹ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۱۸۶.۶۷ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۸.۶۳، نسبت قیمت به درآمد ۲.۲۵ و بتا ۰.۴۰ است. Verizon Communications Inc. پایین ترین قیمت در یک سال گذشته ۴۳.۷۶ دلار و بالاترین قیمت در یک سال ۵۶.۳۳ دلار ثبت شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۶۴، نسبت سریع ۰.۶۹ و نسبت معاملات ۰.۷۶ است.

Verizon Communications (NYSE: VZ – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۲۲ جولای منتشر کرد. این شرکت تلفن همراه درآمد ۱.۳۱ دلاری به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که کمتر از برآورد اجماع تحلیلگران ۱.۳۲ دلار (۰.۰۱ دلار) است. این شرکت در سه ماهه ۳۳.۷۹ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۳۳.۷۷ میلیارد دلار بود. شرکت Verizon Communications حاشیه سود خالص ۱۵.۹۳ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام را ۲۸.۱۵ درصد اعلام کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه نسبت به فصل مشابه سال قبل ۰.۱ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۳۷ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به طور متوسط، تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند Verizon Communications Inc. 5.41 سود به ازای هر سهم برای سال جاری خواهد بود.

Verizon Communications سود سهام را اعلام می کند

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که روز دوشنبه ۱۹ مرداد ماه واریز می شود. به سهامداران رکورددار روز جمعه، ۸ ژوئیه، سود ۰.۶۴ دلاری به ازای هر سهم پرداخت خواهد شد. تاریخ تقسیم سود سابق برای این سود، پنجشنبه ۱۶ جولای است. این نشان دهنده سود سهام ۲.۵۶ دلار در سال و بازده سود ۵.۷۶٪ است. بازده سود سهام Verizon Communications در حال حاضر ۴۹.۷۱ درصد است.

تجارت داخلی در Verizon Communications

در دیگر اخبار Verizon Communications، مدیرعامل Tami A. Erwin 23647 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ سه شنبه، ۲۶ آوریل فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۹.۷۷ دلار فروخته شد که کل معاملات را به ۱۱۷۶.۹۱۱.۱۹ دلار رساند. پس از تکمیل فروش، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۲۱۸۱۷ سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۰۸۵۸۳۲.۰۹ دلار است. این معامله در یک پرونده SEC که در وب سایت SEC موجود است، فاش شد. در اخبار مرتبط، EVP Craig L. Silliman در معامله ای که در روز جمعه ۳ ژوئن انجام شد، ۱۵۵۸ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۵۰.۹۴ دلار و در مجموع ۷۹۳۶۴.۵۲ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۳۴۹۶۱ سهم در شرکت به ارزش ۱۷۸۰.۹۱۳.۳۴ دلار است. این فروش در فایل SEC موجود در این لینک فاش شده است. همچنین، تامی ایروین، مدیرعامل، در معامله ای که در روز سه شنبه ۲۶ آوریل رخ داد، ۲۳۶۴۷ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۹.۷۷ دلار با ارزش کل ۱۱۷۶.۹۱۱.۱۹ دلار فروخته شد. پس از انجام این معامله، مدیرعامل اکنون صاحب ۲۱,۸۱۷ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱,۰۸۵,۸۳۲.۰۹ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در سه ماه گذشته در مجموع ۲۸۳۲۱ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۴۱۴۲۸۸ دلار فروخته اند. ۰.۱۰ درصد سهام در حال حاضر متعلق به افراد داخلی است.

درباره Verizon Communications

(رتبه گرفتن)

Verizon Communications Inc. فراهم می کند ، از طریق شرکت های تابعه خود، محصولات و خدمات ارتباطات، فناوری، اطلاعات و سرگرمی را به مصرف کنندگان، مشاغل و سازمان های دولتی در سراسر جهان ارائه می دهد. بخش مصرف‌کننده آن هم طرح‌های خدمات پیش‌پرداخت و هم پس‌پرداخت را ارائه می‌دهد. دسترسی به اینترنت در لپ تاپ و تبلت؛ تجهیزات بی سیم، از جمله گوشی های هوشمند و تلفن های دیگر؛ و دستگاه های اینترنت بی سیم، مانند تبلت ها و سایر دستگاه های متصل به بی سیم، از جمله ساعت های هوشمند.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری VZ را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین فایل‌های Verizon Communications Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. ۱۳F و تجارت داخلی. (NYSE: VZ – رتبه بندی را دریافت کنید).

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه برای Verizon Communications (NYSE: VZ)

اخبار و رتبه‌بندی‌های Verizon Communications Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Verizon Communications و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.