Pavion Blue Capital LLC 496 سهم در شورون را فروخته است. (NYSE: CVX) – Big 24 NewsPavion Blue Capital LLC موقعیت خود را در سهام شورون کاهش می دهد. (NYSE: CVX – رتبه‌بندی دریافت شده) بر اساس گزارش این شرکت در آخرین فرم ۱۳F خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار، ۲.۷٪ در سه ماهه اول. این صندوق پس از فروش ۴۹۶ سهم، ۱۷ هزار و ۶۹۲ سهم در شرکت نفت و گاز داشت. شورون حدود ۱.۷ درصد از دارایی های Pavion Blue Capital LLC را تشکیل می دهد و این سهام را بیستمین هلدینگ بزرگ می کند. دارایی های Pavion Blue Capital LLC در شورون در پایان آخرین دوره گزارش ۲,۸۸۱,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر صندوق های تامینی نیز اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. وکلای حقوق LLP در سه ماهه اول یک موقعیت جدید در شورون به ارزش تقریباً ۲۵۰۰۰ دلار به دست آوردند. Rational Advisors LLC سهام خود در سهام شورون را ۱۱۶.۳ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Rational Advisors LLC اکنون پس از خرید ۱۲۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۲۲۵ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۲۶۰۰۰ دلار است. Curi Wealth Management LLC سهام جدیدی از سهام شرکت شورون را در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. جوزف ب. Lucia & Associates LLC سهام جدیدی از سهام شرکت شورون را در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، Landmark Wealth Management LLC یک موقعیت جدید در شورون در سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۳۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرمایه گذاران نهادی ۶۵.۸۹ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

فعالیت درونی

در خبر دیگر، معاون Eimear P. Bonner در معامله ای در روز جمعه ۱۶ اردیبهشت، ۴۷۸ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۶۹.۲۱ دلار و ارزش کل ۸۰۸۸۲.۳۸ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۳۵۸ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۶۰۵۷۷.۱۸ دلار است. این فروش در پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است. در اخبار مرتبط، EVP Mark A. Nelson 117400 سهم سهام را در معامله ای در روز سه شنبه ۱۰ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۵۹.۴۷ دلار و ارزش کل ۱۸۷۲۱.۷۷۸.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون اجرایی هم اکنون به طور مستقیم مالک ۷۸۸ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۲۵۶۶۲.۳۶ دلار است. این معامله در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین VP Eimear P. Bonner در معامله ای در روز جمعه ۲۶ اردیبهشت ۴۷۸ سهم از سهام را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۶۹.۲۱ دلار و در مجموع ۸۰۸۸۲.۳۸ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۳۵۸ سهم در شرکت به ارزش ۶۰۵۷۷.۱۸ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در سه ماه گذشته، خودی ها ۵۶۱,۷۲۶ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۹۴,۰۵۷,۳۹۶ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۰.۳۲ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

عملکرد قیمت شورون

سهام شورون روز دوشنبه با قیمت ۱۶۳.۷۸ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۳۲۱.۸۰ میلیارد دلار، نسبت PE 10.93، نسبت قیمت به درآمد ۰.۶۸ و بتای ۱.۱۵ است. شورون با ۹۲.۸۶ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۱۸۲.۴۰ دلار به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسید. این شرکت دارای نسبت سریع ۱.۲۲، نسبت معاملات ۱.۴۳ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۰ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۵۶.۲۶ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۵۴.۷۸ دلار است.

شرکت شورون (NYSE: CVX – Receive Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز جمعه، ۲۹ جولای منتشر کرد. این شرکت نفت و گاز درآمد ۵.۸۲ دلار به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۴.۶۶ دلاری تحلیلگران در برابر ۱.۱۶ دلار بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۶۸.۷۶ میلیارد دلار بود، در حالی که تحلیلگران ۵۷.۶۹ میلیارد دلار تخمین زدند. حاشیه خالص شورون ۱۳.۴۵ درصد و بازده سهام آن ۲۰.۱۹ درصد بود. درآمد فصلی این شرکت نسبت به سال قبل ۸۲.۹ درصد افزایش داشته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۷۱ دلار EPS درآمد داشت. به طور متوسط، تحلیلگران پژوهشی انتظار دارند که شورون. ۱۸.۰۷ سود هر سهم به سال مالی جاری منتقل می شود.

اعلام سود سهام شورون

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز دوشنبه ۲۱ سپتامبر پرداخت خواهد شد، افشا کرد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۱۹ آگوست، سود سهام ۱.۴۲ دلار را منتشر خواهند کرد. موعد مقرر پنج شنبه ۱۸ آگوست می باشد. این نشان دهنده سود سهام ۵.۶۸ دلار در سال گذشته و بازده سود ۳.۴۷٪ است. نسبت پرداختی شورون ۳۷.۸۹ درصد است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

اخیراً چندین تحلیلگر سهام بر این شرکت تأثیر گذاشته اند. گلدمن ساکس در گزارشی در روز چهارشنبه ۲۲ ژوئن، هدف قیمتی خود را در شورون از ۱۸۱.۰۰ دلار به ۱۶۲.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. Societe Generale رتبه بندی شورون را از “خرید” به “نگهداری” کاهش داد و قیمت هدف ۱۷۵.۰۰ دلار را برای شرکت تعیین کرد. در یک گزارش پژوهشی در روز جمعه ۲۰ اردیبهشت. سیتی گروپ قیمت هدف خود را برای سهام شورون از ۱۷۰ دلار به ۱۵۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۱۳ جولای، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. کوین هدف قیمت سهام شورون را از ۱۷۹.۰۰ دلار به ۱۶۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز جمعه، ۱ ژوئیه، به سهام یک رتبه “ممتاز” اختصاص داد. در نهایت، مورگان استنلی هدف قیمتی خود را برای سهام شورون از ۱۸۵ دلار به ۱۹۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز سه شنبه ۱۹ جولای منتشر شد، رتبه “برابر” را به شرکت داد. یک تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، هفت نفر امتیاز نگهداری و چهارده نفر رتبه خرید را به سهام اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، این سهام دارای رتبه متوسط ​​«متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۱۷۲.۳۵ دلار است.

شورون در یک نگاه

(رتبه گرفتن)

شورون، از طریق شرکت های تابعه خود، فعالیت های یکپارچه انرژی و شیمیایی را در سراسر جهان انجام می دهد. این شرکت در بخش های بالادستی و پایین دستی فعالیت می کند. بخش بالادستی در اکتشاف، توسعه، تولید و حمل و نقل نفت خام و گاز طبیعی نقش دارد. پردازش، مایع سازی، حمل و نقل و تبدیل مجدد به گاز مرتبط با LNG؛ انتقال نفت خام از طریق خطوط لوله؛ حمل، ذخیره و بازاریابی گاز طبیعی و راه اندازی کارخانه تبدیل گاز به مایع.

همچنین ببینید

یک چهارم مالکیت شرکتی شورون (NYSE: CVX)

دریافت اخبار و نظرات برای Chevron Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای شورون و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.