Paychex, Inc. (NASDAQ:PAYX) میانگین قیمت هدف ۱۳۰.۷۷ دلاری را از سوی تحلیلگران دریافت کرد – بیگ ۲۴ خبرسهام Paychex, Inc. (NASDAQ: PAYX – رتبه بندی دریافت کنید) طبق گزارش Marketbeat.com، ۱۵ شرکت رتبه بندی که در حال حاضر سهام را پوشش می دهند، به طور متوسط ​​رتبه بندی “حفظ” داده شده است. یک تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، هشت نفر رتبه نگهداری و سه نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. میانگین قیمت هدف دوازده ماهه در میان تحلیلگرانی که رتبه بندی سهام را در سال گذشته منتشر کردند، ۱۲۹.۲۳ دلار است.

تعدادی از تحلیلگران تحقیقاتی بر سهام PAYX تأثیر گذاشتند. Cowen هدف قیمت سهام Paychex را از ۱۴۰.۰۰ دلار به ۱۳۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه، ۳۰ ژوئن، به شرکت رتبه “ممتاز” را اختصاص داد. مورگان استنلی قیمت هدف خود را برای سهام Paychex از ۱۴۰.۰۰ دلار به ۱۳۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۳۰ ژوئن، رتبه “برابر” را به سهام اختصاص داد. گروه مالی جفریز در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۲۳ می، قیمت هدف خود را برای سهام Paychex از ۱۴۰.۰۰ دلار به ۱۳۰.۰۰ دلار کاهش داد. رابرت دبلیو برد در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۳۱ مارس، قیمت هدف خود را برای سهام Paychex از ۱۳۷.۰۰ دلار به ۱۴۲.۰۰ دلار افزایش داد. در نهایت، کوین قیمت هدف خود را برای سهام Paychex از ۱۴۰.۰۰ دلار به ۱۳۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنج‌شنبه، ۳۰ ژوئن، رتبه «ممتاز» را به سهام اختصاص داد.

در دیگر اخبار Paychex، معاون رئیس جمهور کارن ای. Saunders-McLendon 203 سهم از سهام Paychex را در معامله ای به تاریخ جمعه ۱۵ آوریل فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۳۶.۶۹ دلار و در مجموع ۲۷۷۴۸.۰۷ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۲۹۹۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۴۰۹۲۴۹.۸۶ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت این شرکت در دسترس است. همچنین معاون مایکل ای. جوجا ۱۲۲۷ سهم از سهام Paychex را در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۶ جولای فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۱۷.۸۱ دلار و در مجموع ۱۴۴۵۵۲.۸۷ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۵۱,۱۲۲ سهم در شرکت به ارزش ۶,۰۲۲,۶۸۲.۸۲ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها در ۹۰ روز گذشته ۵۶۱۴ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۶۴۶۵۱۶ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۱۱.۵۰ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

چندین سرمایه گذار نهادی اخیراً سهام خود را در PAYX اضافه کرده یا کاهش داده اند. Rather & Kittrell Inc. سهام جدیدی در سهام در سه ماهه چهارم خرید به ارزش تقریبی ۲۵۰۰۰ دلار. MCF Advisors LLC یک سهم جدید در Paychex را در سه ماهه اول به قیمت تقریباً ۲۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. شرکت اعتماد و سرمایه گذاری سازمانی سهام جدیدی در Paychex در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۲۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. Clear Investment Research LLC سهام جدیدی در Paychex در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Princeton Global Asset Management LLC سهام جدیدی در Paychex در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۸۰.۴۳ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

PAYX روز دوشنبه با قیمت ۱۱۶.۸۰ دلار افتتاح شد. Paychex دارای کمترین قیمت ۵۲ هفته ای ۱۰۶.۵۵ دلار و بالاترین قیمت در ۵۲ هفته ۱۴۱.۹۲ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۶، نسبت سریع ۱.۲۷ و نسبت معاملاتی ۱.۲۵ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۲۰.۰۵ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۲۴.۳۳ دلار است. ارزش بازار سهام ۴۲.۱۷ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۳۰.۴۲، نسبت قیمت به درآمد ۳.۷۶ و بتای ۰.۹۸ است.

Paychex (NASDAQ: PAYX – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه ۲۹ ژوئن منتشر کرد. این ارائه‌دهنده خدمات تجاری سود هر سهم را ۰.۸۱ دلار گزارش کرده است که بالاتر از برآوردهای تحلیلگران ۰.۷۹ دلاری و ۰.۰۲ دلاری است. حاشیه سود خالص Paychex 30.20% و بازده حقوق صاحبان سهام ۴۳.۶۵% بود. این شرکت در این سه ماهه ۱.۱۳ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۱.۱۱ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۷۲ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۹.۷ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند Paychex 4.14 سود هر سهم را برای سال جاری گزارش کند.

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را نیز اعلام کرد که در روز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ماه پرداخت شد. سرمایه گذاران بی سابقه در روز پنجشنبه، ۱۲ می، ۰.۷۹ دلار به ازای هر سهم سود دریافت کردند. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت بود. این یک تغییر مثبت نسبت به درآمد سه ماهه قبلی Paychex 0.66 دلاری است. این نشان دهنده سود سهام ۳.۱۶ دلار در سال گذشته و بازدهی ۲.۷۱٪ است. نرخ پرداخت Paychex در حال حاضر ۸۲.۲۹٪ است.

درباره Paychex (رتبه گرفتن)

Paychex، Inc ارائه می دهد راه حل های یکپارچه برای مدیریت سرمایه انسانی (HR)، حقوق و دستمزد، مزایا و خدمات بیمه برای مشاغل کوچک و متوسط ​​در ایالات متحده و اروپا. این شرکت خدمات پردازش حقوق و دستمزد را ارائه می دهد. خدمات اداره مالیات حقوق و دستمزد؛ خدمات پرداخت کارکنان؛ و خدمات انطباق با مقررات، مانند گزارش های استخدامی جدید و پردازش پادمان ها.

داستان های توصیه شده

توصیه های تحلیلگر برای Paychex (NASDAQ: PAYX)

اخبار و نظرات روزانه Paychex را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Paychex و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.