PDC Energy, Inc. (NASDAQ:PDCE) مدیر فروش ۴۳۴۰۰۰ دلار در انبار – Big 24 NewsPDC Energy, Inc. (NASDAQ: PDCE – رتبه بندی دریافت شده) کارگردان لین ا. پترسون ۷۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز چهارشنبه ۲۰ جولای فروخت. این سهام به قیمت متوسط ​​۶۲.۰۰ دلار و در مجموع ۴۳۴ هزار دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیر اکنون دارای ۲۸۹۱۶۷ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۷۹۲۸۵۴ دلار است. این فروش در فایل SEC موجود در این لینک فاش شده است.

سهام BDC Energy 4.1 درصد سقوط کرد

سهام PDC Energy در روز جمعه با قیمت ۶۰.۵۹ دلار افتتاح شد. ارزش بازار این شرکت ۵.۷۸ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۲.۰۷ و بتای ۲.۷۳ است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۴، نسبت سریع ۰.۵۸ و نسبت معاملات ۰.۵۸ است. PDC Energy, Inc. پایین ترین قیمت در یک سال گذشته ۳۴.۵۲ دلار و بالاترین قیمت در یک سال ۸۹.۲۲ دلار بود. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۶۸.۰۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۶۶.۳۱ دلار است.

PDC Energy (NASDAQ: PDCE – Get Rating) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۴ مه اعلام کرد. این تولیدکننده انرژی درآمد هر سهم را در سه ماهه ۳.۶۶ دلار گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۳.۱۸ دلاری تحلیلگران با ۰.۴۸ دلار بود. این شرکت در سه ماهه ۳۱۶.۴۵ میلیون دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد ۷۰۲.۹۸ میلیون دلار بود. حاشیه سود خالص PDC Energy 26.48 درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۸.۹۹ درصد بود. درآمد سه ماهه PDC Energy نسبت به سال گذشته ۱۰.۶ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۴۱ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند شرکت PDC Energy, Inc. 18.51 سود هر سهم برای سال جاری.

قدرت PDC سود سهام را افزایش می دهد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز اعلام کرده است که در روز پنجشنبه ۲۳ ژوئن پرداخت شد. در روز پنجشنبه ۹ ژوئن سود ۰.۳۵ دلاری بین سهامداران سابقه دار توزیع شد. این نشان دهنده سود سهام ۱.۴۰ دلار در سال و بازده سود ۲.۳۱٪ است. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۸ خرداد می باشد. این افزایش نسبت به سود سه ماهه قبلی PDC Energy به میزان ۰.۲۵ دلار است. نسبت سود تقسیمی PDC Energy (DPR) در حال حاضر ۲۷.۸۹ درصد است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

چندین کارگزاری اخیراً گزارش هایی در مورد PDCE منتشر کرده اند. StockNews.com در روز پنجشنبه ۳۱ مارس در گزارشی به پوشش سهام PDC Energy پرداخت. آنها رتبه “خرید” را برای شرکت صادر کردند. KeyCorp هدف قیمت سهام PDC Energy را از ۸۰.۰۰ دلار به ۸۴.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۸ آوریل، رتبه “اضافه وزن” را به شرکت اختصاص داد. TheStreet در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۴ مه، سهام PDC Energy را از رتبه “b” به رتبه “c+” کاهش داد. گلدمن ساکس هدف قیمت سهام PDC Energy را از ۸۷.۰۰ دلار به ۷۷.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۵ جولای، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. در نهایت، MKM Partners در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، رتبه “خرید” را تکرار کرد و قیمت هدف ۷۶.۰۰ دلاری را برای سهام PDC Energy منتشر کرد. بر اساس داده های MarketBeat.com، هشت تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه خرید رتبه بندی کرده اند. PDC Energy در حال حاضر دارای رتبه اجماع “خرید” و میانگین قیمت هدف ۸۷.۷۵ دلار است.

صندوق های تامینی بر قدرت PDC تاثیر می گذارد

سرمایه گذاران بزرگ اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در سهام ایجاد کرده اند. Royce & Associates LP مالکیت خود در سهام PDC Energy را ۴۵۷۷.۰ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Royce & Associates LP اکنون پس از خرید ۲۵۲۷۴۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۲۵۸۲۶۶ سهم از سهام محصولات انرژی به ارزش ۱۲۵۹۸۰۰ دلار را در اختیار دارد. Yusuf Capital Management Inc. یک موقعیت جدید در سهام PDC Energy در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۴,۴۲۳,۰۰۰ دلار خریداری کرد. سیتی گروپ سهام خود در PDC Energy را ۲۰.۰ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. سیتی گروپ اکنون مالک ۱۷۵۵۹۵ سهم از سهام محصولات انرژی است که پس از خرید ۲۹۳۲۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۸،۵۶۶،۰۰۰ دلار می رسد. GSA Capital Partners LLP یک موقعیت جدید در سهام PDC Energy در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۱,۲۱۹,۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، First Trust Advisors LP سهام خود در PDC Energy را ۲۲۳.۸ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. First Trust Advisors LP اکنون دارای ۸۲۰,۴۷۰ سهم از سهام محصولات انرژی است که پس از خرید ۵۶۷,۰۶۵ سهم اضافی در سه ماهه گذشته به ارزش ۴۰,۰۲۳,۰۰۰ دلار می‌رسد.

درباره انرژی PDC

(رتبه گرفتن)

PDC Energy، یک شرکت مستقل اکتشاف و تولید، نفت خام، گاز طبیعی و مایعات گاز طبیعی را در ایالات متحده خریداری، اکتشاف، توسعه و تولید می کند. عملیات این شرکت عمدتاً در میدان واتنبرگ در کلرادو و حوضه دلاور در تگزاس واقع شده است.

داستان های توصیه شده

معاملات داخلی فصلنامه انرژی PDC (NASDAQ: PDCE)

دریافت اخبار و رتبه بندی برای PDC Energy Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای PDC Energy و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.