PLD) دارایی های TCW Group Inc. – خبر ۲۴ بزرگTCW Group Inc. یک موقعیت در سهام Prologis, Inc. (NYSE: PLD–Received Rating) بر اساس آخرین ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) 13F، در سه ماهه دوم ۳۰.۹ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۱۲۳۹۲ سهم اضافی در طول دوره، ۵۲۵۲۸ سهم از سهام REIT را در اختیار داشت. مالکیت TCW Group Inc. Prologis در آخرین پرونده SEC ارزشی معادل ۶,۱۸۰,۰۰۰ دلار داشت.

چندین سرمایه گذار نهادی دیگر نیز تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. گروه پیشتاز در سه ماهه اول سهم خود در پرولوجیس را ۱.۹ درصد افزایش داد. شرکت Vanguard Group مالک است. اکنون ۹۷,۶۷۲,۸۳۸ سهام REIT به ارزش ۱۵,۷۷۲,۲۱۱,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۱,۸۱۴,۹۶۷ سهم اضافی در سه ماهه گذشته دارد. بلک راک در طول سه ماهه چهارم جایگاه خود را در Prologis 5.7 درصد افزایش داد. بلک راک پس از خرید ۴،۱۲۷،۷۷۷ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۷۷,۰۴۴,۱۶۲ سهم از سهام REIT به ارزش ۱۲,۹۷۱,۱۵۵,۰۰۰ دلار است. استیت استریت شرکت سهام خود را در Prologis 10.4 درصد در سه ماهه اول افزایش داد. ایالت استریت شرکت اکنون ۵,۱۷۴,۷۱۱ سهم سهام REIT به ارزش ۸,۳۵۱,۲۷۹,۰۰۰ دلار پس از خرید ۴,۸۶۱,۶۶۸ سهم اضافی در سه ماهه گذشته وجود دارد. شرکت کوهن و استیرز موقعیت خود را در Prologis 23.5 درصد در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت کوهن و استیرز اکنون دارای ۱,۸۴۸۸,۰۰۰ سهم از سهام REIT به ارزش ۲,۹۸۵,۸۰۱,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۳۵۱,۶۴۳ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. در نهایت، Invesco Ltd. این شرکت سهام خود را در Prologis در سه ماهه اول ۲.۴ درصد افزایش داد. اینویسکو با مسئولیت محدود اکنون دارای ۱۲,۷۸۰,۴۷۹ سهم از سهام REIT به ارزش ۲,۰۶۳,۷۹۲,۰۰۰ دلار پس از خرید ۲۹۴,۸۲۵ سهم اضافی در طول دوره است. ۹۴.۰۱ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

معاملات Prologis 1.6٪ افزایش یافت

NYSE PLD روز پنجشنبه با قیمت ۱۰۳.۹۳ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۷۶.۹۵ میلیارد دلار، نسبت PE 20.79، نسبت قیمت به درآمد ۲.۲۴ و نسبت بتا ۰.۸۸ است. Prologis, Inc. پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۰۰.۸۴ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۷۴.۵۴ دلار بود. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۱۲۵.۵۶ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۳۴.۱۶ دلار است. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۰.۴۲، نسبت سریع ۰.۴۲ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۶ است.

Prologis (NYSE: PLD – Get Rating) آخرین بار نتایج سود سه ماهه خود را در روز دوشنبه، ۱۸ جولای اعلام کرد. REIT درآمد هر سهم را ۰.۸۲ دلار گزارش کرد که برآوردهای تحلیلگران ۱.۱۲ دلار (۰.۳۰ دلار) را از دست داده بود. این شرکت در این سه ماهه ۱.۲۵ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۱.۰۹ میلیارد دلار تخمین زدند. Prologis حاشیه سود خالص ۷۵.۷۲ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۹.۸۵ درصد ایجاد کرد. درآمد این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۸.۸ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۰۱ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند Prologis, Inc. برای سال مالی جاری ۵.۱۷ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

Prologis توزیع سود سهام را اعلام می کند

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را افشا کرده است که در روز جمعه ۳۰ سپتامبر پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز پنجشنبه، ۱۵ سپتامبر، ۰.۷۹ دلار سود نقدی دریافت خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۱۴ شهریور می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۳.۱۶ دلار و بازدهی ۳.۰۴٪ است. نسبت پرداخت سود سهام پرولوجیس ۶۳.۲۰ درصد است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

PLD موضوع تعدادی از گزارش های تحقیقاتی اخیر بوده است. بارکلیز قیمت هدف خود را در Prologis از ۱۹۰.۰۰ دلار به ۱۸۳.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۱ جولای، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. BMO Capital Markets قیمت هدف خود را در Prologis از ۱۳۵.۰۰ دلار به ۱۳۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که روز سه شنبه منتشر شد، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. Evercore ISI Prologis رتبه “در خط” خود را به رتبه “برتر” ارتقا داد و قیمت هدف خود را برای سهام از ۱۳۳.۰۰ دلار به ۱۲۷.۰۰ دلار در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه کاهش داد. گروه مالی Jefferies قیمت هدف خود را در Prologis از ۱۷۴.۰۰ دلار به ۱۴۶.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۳۰ ژوئن به این شرکت رتبه “خرید” اختصاص داد. سرانجام، Wells Fargo & Company هدف قیمت سهام Prologis را از ۱۶۰.۰۰ دلار به ۱۶۳.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه ۱۱ آگوست منتشر شد، به سهام رتبه “اضافی وزن” داد. یک تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری، ده نفر رتبه خرید و دو نفر رتبه خرید قوی به سهام داده اند. طبق گفته MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین رتبه “خرید” و قیمت هدف توافق شده ۱۶۹.۷۹ دلار است.

درباره Prologis

(رتبه گرفتن)

Prologis, Inc. این یک شرکت املاک و مستغلات لجستیک جهانی با تمرکز بر بازارهای با رشد بالا و موانع بالا است. از تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰، این شرکت در ۱۹ کشور سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری دارد، یا به طور کامل یا از طریق سرمایه گذاری مشترک.

ادامه مطلب

مالکیت نهادی توسط Quarter for Prologis (NYSE: PLD)

اخبار و نظرات را برای Prologis Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Prologis و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.