PNC Financial Services Group Inc. خرید ۱۵۱۵۹۹ سهم Xometry, Inc. (NASDAQ:XMTR) – Big 24 NewsPNC Financial Services Group Inc. شغل خود را در Xometry, Inc. (NASDAQ:XMTR–Received Rating) بر اساس آخرین فرم ۱۳F ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه اول ۵۸۳,۰۷۳.۱ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۱۵۱۵۹۹ سهم اضافی در طول دوره، ۱۵۱۶۲۵ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. PNC Financial Services Group Inc. این شرکت تقریباً ۰.۳۴٪ از Xometry را با ارزش ۵,۵۷۲,۰۰۰ دلار طبق آخرین پرونده های SEC در اختیار دارد.

اخیراً چندین صندوق تامینی دیگر سهام XMTR را خریده و فروخته اند. Highland Management Partners 9 LLC سهام جدیدی در سهام Xometry در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۸۱,۷۴۰,۰۰۰ دلار خریداری کرد. Foundry Group LLC سهام جدیدی در سهام Xometry در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۱۶۷,۹۲۳,۰۰۰ دلار خریداری کرد. JPMorgan Chase & Co. این شرکت در سه ماهه اول جایگاه خود را در سهام Xometry 2.6 درصد افزایش داد. JPMorgan Chase & Co. او اکنون مالک ۱۹۳۶۱۰۹ سهم از سهام شرکت به ارزش ۷۱۱۵۲۰۰۰ دلار پس از خرید ۴۸۴۴۳ سهم دیگر در این دوره است. Global Capital Investors سهام خود را در Xometry 96.0 درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. سرمایه گذاران جهانی سرمایه اکنون دارای ۱,۳۷۸,۵۰۰ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۷۰,۶۴۸,۰۰۰ دلار پس از خرید ۶۷۵,۲۵۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. در نهایت، Prime Cap Management Inc. CA سهام Xometry خود را ۷۴.۴ درصد در سه ماهه اول قرار داد. Prime Cap Management Inc. CA اکنون دارای ۱,۲۰۵,۶۰۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۴۴,۳۰۶,۰۰۰ دلار پس از خرید ۵۱۴,۲۶۰ سهم اضافی در طول دوره است. در حال حاضر ۹۵.۸۰ درصد سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

خودی ها شرط بندی می کنند

خبر دیگر، CRO Bill Cronin 17500 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۱۵ اوت فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۹.۹۹ دلار به ارزش کل ۸۷۴۸۲۵.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، مدیرعامل اکنون مالک ۱۴۰۴۵۳ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۷۰۲۱۲۴۵.۴۷ دلار است. این فروش در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در اخبار مرتبط، CRO Bill Cronin در معاملاتی در روز دوشنبه ۱۵ آگوست، ۱۷۵۰۰ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۹.۹۹ دلار و در مجموع ۸۷۴۸۲۵.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۱۴۰,۴۵۳ سهم در شرکت به ارزش ۷,۰۲۱,۲۴۵.۴۷ دلار است. این فروش در فایل SEC فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین، راندولف آلتشولر، مدیرعامل، ۲۰۰۰۰ سهم از سهام Xometry را در معامله ای به تاریخ جمعه ۱ ژوئیه فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۳۲.۹۶ دلار و در مجموع ۶۵۹۲۰۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۹۹۵۸۲ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۳۲۸۲۲۲۲.۷۲ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها در سه ماه گذشته ۱۶۵۲۱۵ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۶۲۰۴۵۶۱ دلار فروخته اند.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

تعدادی از تحلیلگران اخیرا گزارش هایی در مورد این شرکت منتشر کرده اند. CL King هدف قیمت خود را در Xometry از ۵۵.۰۰ دلار به ۶۵.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۱ آگوست، به سهام رتبه “خرید” داد. رویال بانک کانادا هدف قیمت سهام Xometry را از ۴۶.۰۰ دلار به ۶۰.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه ۱۱ آگوست منتشر شد، امتیاز “بیشتر” را به سهام داد. گلدمن ساکس هدف قیمتی خود را برای سهام Xometry از ۴۴.۰۰ دلار به ۶۴.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۱۱ آگوست به سهام امتیاز خرید داد. Loop Capital هدف قیمت خود را در Xometry از ۵۰.۰۰ دلار به ۴۶.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۱۹ جولای، رتبه «خرید» را به سهام اختصاص داد. در نهایت، JPMorgan Chase & Co. قیمت هدف Xometry از ۱۰۰.۰۰ دلار به ۶۵.۰۰ دلار در گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۲۴ آگوست کاهش یافت.

عملکرد سهام Xometry

سهام XMTR در روز جمعه با قیمت ۵۲.۴۰ دلار افتتاح شد. ارزش بازار سهام ۲.۳۴ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۳۱.۹۵- و بتای ۰.۳۸ است. Xometry, Inc. پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۲۶.۶۱ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۷۳.۲۸ دلار بود. این شرکت دارای SMA 50 روزه ۴۰.۵۶ دلار و SMA 200 روزه ۳۸.۳۳ دلار است. نسبت فعلی شرکت ۶.۹۳، نسبت سریع ۶.۹۰ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۶۹ است.

نمایه Xometry

(رتبه گرفتن)

Xometry، Inc. فعالیت می کند. بازاری که به خریداران امکان می دهد قطعات و مجموعه های تولید شده در ایالات متحده و بین المللی را تهیه کنند. آنها خدمات ماشینکاری، فرز و تراشکاری CNC را ارائه می دهند. خدمات برش صفحه، لیزر، واترجت و پلاسما؛ خدمات شکل دهی ورق. این شرکت همچنین خدمات چاپ سه بعدی مانند سنتز نور دیجیتال کربن، مدل‌سازی رسوب ذوب شده، فیوژن HP Multi-jet، PolyJet، تف جوشی لیزری انتخابی، استریولیتوگرافی، خدمات چاپ سه بعدی فلزی، تف جوشی مستقیم فلزات لیزری و بایندر جت فلزی را ارائه می‌دهد. و خدمات قالب‌گیری تزریقی، از جمله قالب‌گیری تزریق پلاستیک، متراکم‌سازی، درج و قالب‌گیری نمونه‌سازی اولیه، و همچنین تولید و ساخت ابزار پل.

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری XMTR را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین فایل های Xometry, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. ۱۳F و تجارت داخلی. (NASDAQ: XMTR – امتیاز دریافت شده).

مالکیت شرکتی فصلنامه Xometry (NASDAQ: XMTR)

اخبار و بررسی های روزانه Xometry را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Xometry و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.