Politico نمی تواند رون دسانتیس را پیدا کند – گزارش سیم درست در دست است.


اگر می خواهید این آخر هفته کمی سرگرم شوید، Politico یک بازی برای شما دارد. اسمش «رون دسانتیس را پیدا کن».

به لینک مستقیم مراجعه کنید

نوار را به عقب برگردانیدفرماندار فلوریدا ران دیسانتیس در اوایل این هفته در یک کنفرانس مطبوعاتی در میامی قول قابل توجهی داد.

“تغییرات پیش روفرماندار در حالی که در مورد جلسه ویژه هفته آینده در مورد بیمه اموال صحبت می کرد، اظهار امیدواری کرد که قانونگذاران “مهم ترین اصلاحاتی را که در چند دهه اخیر در بیمه اموال فلوریدا دیده ایم” را تصویب کنند. وی افزود: “ما چیزی کمتر از یک بسته بسیار مهم برای مردم فلوریدا نمی پذیریم.”

«معضلاتاما مشکل اینجاست: جلسه ویژه بیمه اموال قرار است چند روز دیگر آغاز شود. و در حال حاضر، شایعات این است که نه فرماندار و نه رهبران قانونگذار به توافق نهایی در مورد آنچه که دقیقاً قصد دارند برای تثبیت بازاری که شرکت‌ها در آن در حال سقوط هستند و حق بیمه‌ها سر به فلک کشیده است، تصویب نکرده‌اند.

“بهشت از دست داده؟بیمه اموال – در یک ایالت مستعد طوفان که در آن میلیون‌ها نفر در نزدیکی ساحل زندگی می‌کنند – از زمانی که طوفان اندرو در سه دهه پیش فلوریدا جنوبی را ویران کرد، ثابت شده است که یک مسئله به ظاهر غیرقابل حل تکراری در این ایالت است.

درست است که گرفتن بیمه اموال یک مشکل بزرگ برای فلوریدیان است. فلوریدا آسیب پذیرترین ایالت در آمریکا است که تجارت بیمه را بسیار پیچیده می کند. شرکت های بیمه هدف مکرر کلاهبرداری هستند و در نتیجه بیمه اموال بسیار گران است و اگر زمانی نیاز به پرداخت مطالبات خود دارید، بهتر است ارتشی از وکلا داشته باشید.

برای رسیدگی به این موضوع، فرماندار دیسانتیس تماس گرفت جلسه ویژه قانونگذاری که هفته آینده شروع می شود اما پولیتیکو متقاعد نشده است که فرماندار به اندازه کافی برای کمک به فلوریدیان تلاش می کند.

“رون کجاست؟ – هیچ چیز رسمی برای دولت اعلام نشده است. دیسانتیس».

به عنوان یک ساکن فلوریدا که سهم من از مشکلات بیمه اموال بوده است، می خواهم این موضوع در اسرع وقت حل شود. بنابراین، من این وظیفه را بر عهده گرفتم که محل اختفای فرماندار ران دیسانتیس را ردیابی کنم. علیرغم آنچه پولیتیکو به شما می گوید، خیلی سخت نبود.

ران دیسانتیس یک کنفرانس مطبوعاتی روزانه دارد. همانطور که مشخص شد، روزی که پولیتیکو به دنبال او بود، او یک رویداد در شهرستان پولک برای امضای قوانینی برای افزایش مجازات برای فروشندگان فنتانیل برگزار کرد. با توجه به اینکه مرزهای باز جو بایدن منجر به مرگ تعداد خیره کننده ای از مردم بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر شد، این قانون جان هزاران نفر را نجات خواهد داد.

Paging Politico: در اینجا ران دیسانتیس در یک رویداد عمومی این هفته به موضوع بیمه می پردازد. مسائلی که فرماندار دیسانتیس به آن پرداخته است، از معافیت های مالیاتی گرفته تا آموزش و تحقیقات سرطان را شامل می شود. پیدا کردن ران دیسانتیس که وظیفه خود را به عنوان فرماندار انجام می دهد، حتی برای یک شهروند خصوصی مانند من بسیار آسان است. بنابراین، به تعبیر برایان استلتر، «با اتاق‌های خبری، میزها و عملیات‌هایی که سخت روی تأیید اطلاعات کار می‌کنند»، تنها دلیلی که پولیتیکو نتوانست ران دیسانتیس را ردیابی کند این است که تلاش زیادی نمی‌کردند.

و چرا آنها؟ بازی Politico این بود که شما را فریب دهد و فکر کنید که آنها یک سیاستمدار قدرتمند را به خاطر سستی مسئول می دانند. شاید به خاطر داشته باشید که آنها قبلاً سعی کرده اند این کار را انجام دهند – و به طرز چشمگیری شکست خورده اند – اما تسلیم نشده اند.

و از آنجایی که ما برای یافتن ران دیسانتیس بسیار آسان بودیم، من یک نسخه پیشرفته از این بازی را برای Politico دارم تا آن را امتحان کنم.

اسمش “جی دی پریتزکر کجاست؟”

هر روز ده ها نفر در خیابان های شیکاگو به ضرب گلوله کشته می شوند. اکنون زندگی در شهر از سفر به افغانستان خطرناک تر است. ممکن است فکر کنید که فرماندار پریتزکر ممکن است برای اظهار نظر در دسترس باشد – اما من چیزی در برنامه عمومی او پیدا نکردم. در واقع، به غیر از صدور بخشش برای قاتلان، فرماندار پریتزکر اصلا به این موضوع نپرداخته است.

یکی دیگر از بازی های سرگرم کننده به نام “WHERE IS GAVIN NEWSOM؟”

قیمت بنزین در کالیفرنیا در حال بستن رکوردهای بیشتری هستند از لیا توماس در مسابقات شنای زنان. خیابان های سانفرانسیسکو به یک خیابان تبدیل شده است بازار مواد مخدر در فضای باز. ساکنان کالیفرنیا در حال فرار از ایالت هستند سریعتر از فرار کارکنان از کابینه کامالا. در همین حال، گاوین نیوسام آخرین بیانیه عمومی به مسائل پیش آمده رسیدگی می کرد هر جایی جز ایالت خودش. اگر در مورد یافتن گاوین به راهنمایی نیاز دارید، ممکن است بخواهید ملکی در دره ناپا را با قیمت ۲۰۰ دلار در هر بشقاب بررسی کنید.

Paging Politico: فرماندار DeSantis در دسترس ترین سیاستمداری است که تا به حال ملاقات کرده اید. برنامه روزانه او در دسترس عموم است و او رویدادهای عمومی روزانه را برگزار می کند. اگر یک سازمان خبری صادق بودید، همانطور که مطبوعات محلی انجام می دهند، برای هر سوالی به دفتر فرماندار مراجعه می کردید یا در یک رویداد شرکت می کردید. اما در عوض، شما مشغول بازی های سیاسی مضحک هستید که هیچکس به جز متحدان شما در رسانه های چپ علاقه ای به آن ندارد.

اگر این مقاله را آموزنده یافتید، لطفاً یک کمک مالی کوچک به ما در نظر بگیرید فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه نگاری محافظه کار – یا انتشار این خبر. متشکرم.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.