ProShare Advisors LLC در سهام Vaxcyte شرکت می کند. (NASDAQ: PCVX) – Big 24 NewsProShare Advisors LLC سهام خود را در Vaxcyte، Inc کاهش داده است. این شرکت در جدیدترین پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اعلام کرد (NASDAQ:PCVX–Received Rating) در سه ماهه دوم ۲۴.۳ درصد افزایش یافته است. این شرکت پس از فروش ۳ هزار و ۳۶۴ سهم در این مدت، صاحب ۱۰ هزار و ۴۶۳ سهم از سهام این شرکت شد. دارایی ProShare Advisors LLC در Vaxcyte در آخرین ثبت پرونده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) 228000 دلار ارزش داشت.

چندین سرمایه گذار بزرگ دیگر نیز اخیراً سهام خود را در PCVX اضافه یا کاهش داده اند. Frazier Life Sciences Management LP سهام جدیدی در Vaxcyte در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۵۵,۷۷۶,۰۰۰ دلار خریداری کرد. Vanguard Group Inc. موقعیت خود را در Vaxcyte 15.8٪ در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت پایونیر گروپ مالک است اکنون ۳,۶۲۹,۳۶۴ سهم از سهام این شرکت پس از خرید ۴۹۵,۰۷۸ سهم اضافی در این دوره به ارزش ۸۷,۶۴۹,۰۰۰ دلار است. Great Point Partners LLC موقعیت خود را در سهام Vaxcyte 77.0٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Great Point Partners LLC اکنون پس از خرید ۳۸۵۱۵۳ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۸۸۵۱۵۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۱۳۷۶۰۰ دلار است. Kynam Capital Management LP موقعیت خود را در سهام Vaxcyte با ۱۷۴.۱٪ در سه ماهه اول تثبیت کرد. Kynam Capital Management LP اکنون مالک ۵۷۹,۶۴۰ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۳۶۸,۱۵۷ سهم اضافی در این دوره، به ارزش ۱۳,۹۹۸,۰۰۰ دلار می‌رسد. در نهایت، RA Capital Management LP موقعیت خود را در سهام Vaxcyte 8.0٪ در سه ماهه اول تثبیت کرد. RA Capital Management LP پس از خرید ۳۴۰۷۳۹ سهم دیگر در طول دوره، اکنون مالک ۴,۵۸۱,۲۰۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۱۰,۶۳۶,۰۰۰ دلار است. ۸۶.۷۴ درصد از سهام متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

عملکرد سهام Vaxcyte

سهام PCVX روز چهارشنبه با قیمت ۴۵.۰۰ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۲۷.۶۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۴.۹۲ دلار است. Vaxcyte, Inc. پایین ترین قیمت در ۵۲ هفته ۱۶.۷۸ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته در ۴۶.۰۳ دلار. ارزش بازار سهام ۲.۶۷ میلیارد دلار، نسبت PE 17.79- و بتای ۰.۴۵ است.

Vaxcyte (NASDAQ: PCVX – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز دوشنبه، ۸ آگوست اعلام کرد. این شرکت سود (۰.۸۰ دلار) به ازای هر سهم برای سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع (۰.۶۹ دلار) با (۰.۱۱ دلار) بود. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که Vaxcyte, Inc. -2.99 EPS برای امسال منتشر خواهد شد.

فعالیت داخلی در Vaxcyte

در اخبار مرتبط، معاون جف فیرمن در معامله ای که در روز چهارشنبه ۲۶ اکتبر رخ داد، ۱۰۰۰۰ سهم از سهام را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۰ دلار در مجموع ۴۰۰۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۲۸۶۲۲۷ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۴۴۹۰۸۰ دلار است. این معامله در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شده است که در این لینک موجود است. در اخبار مرتبط، معاون جف فیرمن در معامله ای که در روز چهارشنبه ۲۶ اکتبر رخ داد، ۱۰۰۰۰ سهم از سهام را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۰ دلار در مجموع ۴۰۰۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۲۸۶۲۲۷ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۴۴۹۰۸۰ دلار است. این معامله در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شده است که در این لینک موجود است. مدیر هیث لوکاس نیز در معامله ای که در روز چهارشنبه ۲۶ اکتبر انجام شد، ۴۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۳۸.۲۵ دلار در مجموع ۱۵۳ هزار دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیر اکنون صاحب ۳۱۲۵ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۱۹۵۳۱.۲۵ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها در ۹۰ روز گذشته ۹۹۵۶۳ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۲۸۵۳۴۰۱ دلار فروخته اند. خودی ها ۱۳.۷۰ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

تغییر رتبه تحلیلگر

به طور جداگانه، بانک آمریکا هدف قیمت سهام Vaxcyte را در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه ۲۴ اکتبر به ۶۷.۰۰ دلار افزایش داد.

پروفایل Vaxcyte

(رتبه گرفتن)

Vaxcyte، یک شرکت واکسن بیوتکنولوژی در مرحله بالینی، در حال توسعه واکسن های پروتئینی جدید برای پیشگیری یا درمان بیماری های عفونی باکتریایی است. واکسن شاخص آن VAX-24 است، یک واکسن تجربی ۲۴ ظرفیتی پنوموکوک در آزمایشات بالینی فاز ۱/۲ برای درمان بیماری پنوموکوکی مهاجم و ذات الریه.

داستان های خصوصی

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری PCVX را نگه می دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های Vaxcyte, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. ۱۳F و تجارت داخلی. (NASDAQ: PCVX – رتبه‌بندی دریافت شد).

یک چهارم مالکیت شرکتی Vaxcyte (NASDAQ: PCVX)

اخبار و رتبه‌بندی‌های روزانه Vaxcyte را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران Vaxcyte و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.