Pumpkin Spice Sweet Cream Cold Brew


آبجو سرد ادویه کدو تنبل

شاید پاییز باشد اما اینجا واقعا گرم است. اگر می خواهید تمام انرژی پاییز را بدست آورید ، اما گرما و شبکه اصلی ادویه کدو تنبل را داشته باشید … من متوجه شما شدم.

خداحافظ شکر پایه و اضافی! این دستور پخت خامه شیرین کدو با فیلتر سرد ذهن شما را در پاییز امسال شوکه می کند. این بهتر از هر چیزی است که سفارش می دهید و بر خلاف 50 گرم قند موجود در PSL ، فقط 3 گرم شکر در اینجا وجود دارد!

با این حال ، معاشرت با کالری کم و قند کم شما را نجات نمی دهد. این به افزایش خلق و خوی شما ، کاهش استرس و حتی مبارزه با روزهای اساسی اضافی * با Relief Miss کمک می کند.

ادویه کدو تنبل قهوه آبجو سرد قهوه کم و مزایای تقویت روحیه

Friendly Miss ترکیبی سالم است که باعث تقویت روحیه من می شود ، غنی از ویتامین ها ، مواد معدنی و سازگار با بدن شما برای بهبود روحیه شما. در زیر برخی از موارد مورد علاقه من آمده است. دریابید که او می تواند چه کاری انجام دهد!

شیر مانه برای وضوح و توجه.

بوی اسب به کاهش اضطراب و استرس کمک می کند

موکانا پورورینز Y Dopa Beans – استرس را کاهش می دهد ، توجه را افزایش می دهد ، میل جنسی را افزایش می دهد و روحیه را بهبود می بخشد

گوسفند خالص وایتکس یا chasteberry ، باروری را افزایش دهید و علائم PMS و یائسگی را کاهش دهید

ادویه کدو تنبل قهوه آبجو سرد قهوه کم و مزایای تقویت روحیه

آب نبات نرم کدو تنبل:

1/2 فنجان آبجو سرد
1 قاشق غذاخوری پوره کدو خالص 1 فنجان شیر جو دوسر
1 قاشق غذاخوری خانم همزیستی
ادویه گل کلم 1/2 قاشق غذاخوری

* مواد را با هم مخلوط کرده و روی یخ بریزید

من نمی توانم صبر کنم تا ببینم شما این دستور غذا را امتحان کنید. من هیچ وقت از قهوه سرد (مثل اینکه در هوای 90 درجه قهوه داغ می نوشم) خوشم نمی آید اما این متفاوت است! من نمی توانم نوشیدن آن را متوقف کنم! این یک غذای شیرین و خامه ای واقعی است و با یک نوع شوک PSL تمام راحتی را برای شما به ارمغان می آورد.

به من نشان دهید که چگونه آن را به روال خود در IG اضافه می کنید و حتماً من را به عنوانlovesweatfitness وLSFnut Nutrition علامت گذاری کنید تا فرصتی برای توزیع مجدد صفحات ما ایجاد شود!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *