Regal Investment Advisors LLC رتبه Home Depot خود را کاهش داد. (NYSE: HD) – Big 24 NewsRegal Investment Advisors LLC سهام خود را در The Home Depot, Inc کاهش داده است. (NYSE: HD – Receive Rating) در سه ماهه اول ۳۱.۸ درصد افزایش یافته است. این صندوق پس از فروش ۲۲۱۲ سهم در طول سه ماهه، ۴۷۳۶ سهم از سهام خرده فروشان بهبود خانه را در اختیار داشت. دارایی Regal Investment Advisors LLC در Home Depot طبق آخرین پرونده های SEC، ۱,۴۱۷,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز دارایی های HD خود را اصلاح کرده اند. Norges Bank سهام جدیدی در Home Depot را در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۴,۳۲۵,۶۲۹,۰۰۰ دلار خریداری کرد. Jennison Associates LLC دارایی خود را در Home Depot 21.1% در سه ماهه چهارم افزایش داد. Jennison Associates LLC اکنون پس از خرید ۸۴۰۰۳۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۴,۸۲۳,۳۹۱ سهم از سهام خرده فروش لوازم خانگی به ارزش ۲,۰۰۱,۷۵۵,۰۰۰ دلار است. Geode Capital Management LLC سهام خود در Home Depot را ۴.۳ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Geode Capital Management LLC اکنون دارای ۱,۶۹۲۱,۵۸۱ سهم از سهام خرده فروش لوازم خانگی به ارزش ۷۰۰,۲۶۶,۲۰۰۰ دلار پس از خرید ۷۰۱,۸۱۱ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. Deutsche Bank AG دارایی خود در Home Depot را ۱۲.۲ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Deutsche Bank AG پس از خرید ۵۶۶۴۶۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۵,۲۲۱,۴۳۵ سهام فروشگاه لوازم خانگی به ارزش ۲,۱۶۶,۹۴۶,۰۰۰ دلار است. سرانجام، ۱۸۳۲ Asset Management LP دارایی خود را در Home Depot تا ۴۱.۰٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. ۱۸۳۲ Asset Management LP اکنون پس از خرید ۴۳۶۹۴۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱,۵۰۳,۸۷۶ سهم از سهام خرده فروش بهبود خانه به ارزش ۶۲,۴۱۸,۰۰۰ دلار است. ۷۰.۶۱ درصد از سهام متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در خبر دیگر، EVP Ann Marie Campbell 11293 سهم سهام را در معامله ای در روز سه شنبه ۲۴ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۸۸.۰۳ دلار و در مجموع ۳۲۵۲۷۲۲.۷۹ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، معاون اجرایی اکنون صاحب ۵۱۱۷۵ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۴۷۳۹۹۳۵.۲۵ دلار است. این فروش در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در خبر دیگر، EVP Ann Marie Campbell 11293 سهم سهام را در معامله ای در روز سه شنبه ۲۴ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۸۸.۰۳ دلار و در مجموع ۳۲۵۲۷۲۲.۷۹ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، معاون اجرایی اکنون صاحب ۵۱۱۷۵ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۴۷۳۹۹۳۵.۲۵ دلار است. این فروش در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شد که در این لینک موجود است. همچنین EVP Hector A. Padilla در معامله ای در روز پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۶ سهم از سهام را به فروش رساند. این سهام با میانگین قیمت ۲۸۹.۲۳ دلار و ارزش کل ۳۹۳۳۵.۲۸ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون اجرایی اکنون مالک ۱۱۲۳۰ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۳۲۴۸۰۵۲.۹۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در حال حاضر ۰.۱۷ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

چندین کارگزاری اخیراً در مورد HD سنجیده اند. Wedbush هدف قیمت خود را در Home Depot از ۳۴۰.۰۰ دلار به ۳۲۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه ۱۸ می، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. StockNews.com در گزارشی که در روز جمعه، ۲۷ می منتشر شد، رتبه Home Depot را از رتبه “خرید” به “نگهداری” کاهش داد. سیتی گروپ در گزارشی در روز جمعه، ۲۰ می، قیمت هدف خود را در Home Depot از ۳۲۷.۰۰ دلار به ۳۴۸.۰۰ دلار افزایش داد. گوگنهایم قیمت هدف خود را در Home Depot از ۴۰۰.۰۰ دلار به ۳۵۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۱۸ می، رتبه “na” را به این شرکت اختصاص داد. سرانجام OTR Global در گزارشی در روز سه‌شنبه ۱۰ می، رتبه The Home Depot را به «مثبت» کاهش داد. پنج تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه بندی رزرو رتبه بندی کرده اند، در حالی که شانزده نفر به سهام این شرکت رتبه خرید داده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای امتیاز اجماع “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف توافقی ۳۶۸.۴۵ دلار است.

عملکرد قیمت انبار خانه

HD در روز جمعه با قیمت ۳۰۹.۶۹ دلار افتتاح شد. ارزش بازار این شرکت ۳۱۸.۲۹ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۹.۶۶، نسبت قیمت به درآمد ۲.۰۲ و بتای ۰.۹۹ است. The Home Depot, Inc. این قیمت به کمترین میزان در یک سال گذشته یعنی ۲۶۴.۵۱ دلار و بالاترین سطح یک سال اخیر ۴۲۰.۶۱ دلار رسید. میانگین متحرک ۵۰ روزه این کسب و کار ۲۹۰.۹۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۳۱۰.۳۸ دلار است.

Home Depot (NYSE: HD – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز سه شنبه ۱۷ مه منتشر کرد. این خرده فروش لوازم خانگی درآمدی معادل ۴.۰۹ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای تحلیلگران از ۳.۶۷ دلار در ۰.۴۲ دلار بود. این شرکت در سه ماهه ۳۸.۹۱ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۳۶.۷۸ میلیارد دلار بود. Home Depot بازدهی منفی ۲۱۹۵۲.۶۰ درصد و حاشیه خالص ۱۰.۸۳ درصدی داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳.۸ درصد افزایش داشته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۳.۸۶ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. تحلیلگران سهام انتظار دارند که The Home Depot, Inc. 16.43 سود هر سهم برای سال مالی جاری ثبت خواهد شد.

Home Depot سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرد که در روز پنج شنبه ۲۵ ژوئن پرداخت شد. در روز پنجشنبه ۲ ژوئن به سهامداران رکورد به مبلغ ۱.۹۰ دلار سود سهام پرداخت شد. تاریخ تقسیم سود سابق برای این سود، چهارشنبه ۱ ژوئن بود. این نشان دهنده سود ۷.۶۰ دلاری سالانه و بازدهی ۲.۴۵ درصدی است. نسبت پرداخت سود سهام Home Depot (DPR) 48.25٪ است.

درباره Home Depot

(رتبه گرفتن)

Home Depot, Inc. به عنوان خرده فروش لوازم خانگی فعالیت می کند. این شرکت فروشگاه های The Home Depot را اداره می کند که انواع مصالح ساختمانی، محصولات بهبود خانه، محصولات چمن و باغ، و محصولات تزئینی و همچنین محصولات نگهداری، تعمیر و عملیات کاربردی را به فروش می رساند. این شرکت خدمات کفپوش، کابینت و تعویض کابینت را نیز ارائه می دهد. کانترها، کوره ها، سیستم های هوای مرکزی و پنجره ها.

داستان های خصوصی

می‌خواهید ببینید چه صندوق‌های تامینی دیگری HD را در اختیار دارند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای The Home Depot, Inc. بازدید کنید. (NYSE: HD – امتیاز دریافت شده است).

مالکیت شرکتی بر اساس محله Home Depot (NYSE: HD)

اخبار و نظرات Home Depot را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Home Depot و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.