Rigel Pharmaceuticals، (RIGL) – Big 24 News


Rigel Pharmaceuticals، (RIGL) در آخرین جلسه معاملاتی، تعداد ۳۱۲۳۹۹۶۹ سهم معامله شد و میانگین حجم آن ۴۴۷۰.۴۲ هزار سهم بود. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. RIGL تغییر ۱۲.۸۱ درصدی را نشان داد و ارزش فهرست شده آن در آخرین جلسه معاملاتی ۱.۱ دلار بود. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش مراقبت های بهداشتی است. ارزش بازار آن ۲۰۱.۸۶ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۱۶.۹۵ درصد باقی ماند و ماه گذشته نوسان ۱۱.۹۶ درصد را نشان داد. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا ۱.۶۶ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایش کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.18 است.

اسنپ ​​سود:

حاشیه سود خالص شرکت ۹۹.۹۰-٪ است که نشان می دهد شرکت به ازای هر دلار فروش ایجاد می کند. حاشیه ناخالص ۹۹.۰۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۹۴.۸۰- درصد اعلام شد. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های خود که ۴۸.۲۰- درصد است سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) -26.00٪. بازده حقوق صاحبان سهام (ROE) -219.10٪ است.

توضیح فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام در مقایسه با میانگین متحرک ۲۰ روزه -۲۴.۵۲٪ کاهش یافته است و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. با -۴۷.۵۹٪. سهام در امتداد میانگین متحرک منفی ۲۰۰ روزه در ۶۰.۴۵- درصد معامله می شود. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم در حال حاضر ۳۷.۸۷ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

بررسی عملکرد:

RIGL بازده هفتگی ۶۳.۴۷٪ و بازده سالانه -۷۳.۹۳٪ را نشان داد. این سهام در ۶ ماه گذشته در ۵۴.۹۲- درصد بوده و در ماه ۴۶.۸۰- درصد باقی مانده است. این سهم در سال گذشته عملکرد خود را در -۵۸.۴۹٪ و در حدود -۶۸.۱۲٪ در سه ماه گذشته نشان داد. قیمت سهام در ۷۶.۱۹-% از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته و قیمت سهام در ۷۱.۸۸% با توجه به پایین ترین حد ۵۲ هفته گذشته است.

باز کردن آنالایزر:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، انتظار می رود که رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد این شرکت ۱.۹ (۱.۰ قوی، خرید ۲.۰، نگه داشتن ۳.۰، فروش ۴.۰، فروش قوی ۵.۰) باشد. با در نظر گرفتن یک دوره ۵۲ هفته ای، قیمت سهم به ۲.۱۵ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.