RioDeFi (RFUEL) به حجم معاملات ۲۴ ساعته ۵۱۵,۵۴۹.۰۰ دلار رسید – بیگ ۲۴ خبرRioDeFi (RFUEL) در روز منتهی به ساعت ۲۳:۰۰ ET در ۱۹ ژوئیه ۱.۱ درصد در برابر دلار آمریکا معامله شد. در حال حاضر، یک سکه RioDeFi را می توان با حدود ۰.۰۰۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۰۰۰۴۱ بیت کوین در صرافی های اصلی ارزهای دیجیتال خریداری کرد. طی هفت روز گذشته، RioDeFi در برابر دلار آمریکا ۱۸.۲ درصد افزایش یافته است. RioDeFi دارای ارزش بازار ۲.۸۸ میلیون دلار است و تقریباً ۵۱۵۵۴۹.۰۰ دلار RioDeFi در ۲۴ ساعت گذشته در صرافی ها معامله شده است.

در اینجا نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال مشابه در ۲۴ ساعت گذشته آمده است:

  • BITCOIN ADDITIONAL (BTCA) 5.7 درصد در برابر دلار معامله شد و اکنون با قیمت ۲۳,۴۵۳.۱۲ دلار یا ۱.۰۰,۰۰۰,۰۰۰ BTC معامله می شود.
  • بایننس USD (BUSD) با ۰.۱ درصد کاهش در برابر دلار معامله شد و اکنون با قیمت ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۰۴۲۶۶ BTC معامله می شود.
  • ماموت (MMT) با ۳.۱ درصد کاهش در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۷۶ دلار یا ۰.۰۰۰۰۷۵۰۲ BTC معامله می شود.
  • سکه Crypto.com (CRO) 5 درصد بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۴۱ دلار یا ۰.۰۰۰۰۱۰۷۵ BTC معامله می شود.
  • Parkgene (GENE) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۲۵.۵۹ دلار یا ۰.۰۰۰۴۵۰۲۳ BTC معامله می شود.
  • Polygon (MATIC) با ۲.۱ درصد افزایش در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۰.۹۴ دلار یا ۰.۰۰۰۰۴۰۱۶ BTC معامله می شود.
  • دای (DAI) 0.1% بالاتر در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۰۰ دلار یا ۰.۰۰۰۴۲۶۶ BTC معامله می شود.
  • DREP (DREP) به طور مشابه در برابر دلار معامله شد و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۸ BTC معامله می شود.
  • کشتن [old] (DREP) یکسان در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۱.۹۶ دلار یا ۰.۰۰۰۳۳۹۹ BTC معامله می شود.
  • THETA (THETA) ثابت در برابر دلار معامله می شود و اکنون با ۵.۲۵ دلار یا ۰.۰۰۰۱۰۶۴۰ BTC معامله می شود.

مشخصات سکه RioDeFi

سکه RFUEL. اولین بار در ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ معامله شد. مجموع عرضه RioDeFi 318,019,580 سکه و عرضه در گردش آن ۳۰۰,۰۵۰,۸۳۸ سکه است. حساب رسمی توییتر RioDeFi است جاسازی توییت.

با توجه به CryptoCompare، “RioDeFi یک شرکت فناوری بلاک چین است. ماموریت آن تسریع پذیرش انبوه دارایی های دیجیتال با اتصال مالی سنتی و غیرمتمرکز است. RioChain با مجموعه ای از ابزارها آماده است. Rio Wallet را می توان از طریق یک تلفن هوشمند یا مرورگر وب و دسترسی به کیف پول ریو و … کاربران را قادر می سازد تا طیف گسترده ای از دارایی های دیجیتال را ذخیره کنند. Rio Block Explorer به هر کسی اجازه می دهد تا به راحتی شبکه را نظارت کند، تراکنش ها را مشاهده کند و موجودی کیف پول را بررسی کند.

تجارت سکه RioDeFi

در حال حاضر امکان خرید مستقیم ارزهای دیجیتال جایگزین مانند RioDeFi با دلار آمریکا وجود ندارد. سرمایه‌گذارانی که به دنبال معامله با RioDeFi هستند، ابتدا باید اتریوم یا بیت‌کوین را با استفاده از صرافی‌هایی که به دلار آمریکا معامله می‌کنند مانند Gemini، GDAX یا Coinbase خریداری کنند. سپس سرمایه گذاران می توانند از اتریوم یا بیت کوین تازه خریداری شده برای خرید RioDeFi با استفاده از یکی از صرافی های ذکر شده در بالا استفاده کنند.

اخبار و به‌روزرسانی‌های RioDeFi Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه رایگان کریپتوبیت MarketBeat.com، خلاصه‌ای از آخرین اخبار RioDeFi، اخبار و به‌روزرسانی‌های مربوط به کریپتو را دریافت کنید.