RPG تخته نرد Elden RPG “Essence Capture” از FromSoftware – اخبار


بازی رومیزی Elden Ring معرفی شده است که یکی از بهترین بازی های RPG توسعه یافته توسط FromSoftware را به یک ماجراجویی لمسی تبدیل می کند که بازیکنان به تنهایی با آن مقابله می کنند یا حداکثر با چهار بازیکن با رئیسان و دشمنان Elden Ring مبارزه می کنند.

بازی تخته‌ای Elden Ring با مبارزات بی‌پایان، بازآفرینی «نبردهای چالش‌برانگیز متمایز» بازی در برابر باس‌ها، از یک سرباز گودریک گرفته تا خود رئیس بزرگ را نشان می‌دهد.

این بازی در آینده در Kickstarter توسط Steamforged عرضه خواهد شد که بازی های رومیزی بر اساس سری Resident Evil و حتی Dark Souls ساخته است.

در واقع، سایت خواهر Wargamer با شروین متیوز، طراح اصلی بازی مصاحبه کرد، که گفت: “با توجه به شهرت وحشتناک بازی، به همان اندازه که انتظار دارید سخت خواهد بود.”

شروین می افزاید: «دنیای باز عظیم الدن رینگ و حس کاوش در خط مقدم ذهن ما در طول طراحی و توسعه بازی بود.

ما هنوز دقیقاً نمی دانیم که چگونه می توانید یک بازی تخته ای Elden Ring را بازی کنید، اما اگر بازی تخته ای Steamforged’s Dark Souls قابل اجرا باشد، می توانیم انتظار داشته باشیم که مینیاتورهای خارق العاده، مکانیک های متحرک وفادارانه در بازی و یک رئیس کاملاً داشته باشد. هیچ بدی مبارزه کردن

CCO Mat Hart از Steamforged اضافه می کند: “مأموریت ما همیشه این بوده است که حالت های اصلی را به میز بیاوریم که جوهر آنچه طرفداران درباره IP می دانند و دوست دارند را به تصویر بکشد.” طرفداران می توانند انتظار دنیایی تاریک و سرشار از رمز و راز و خطر را داشته باشند، با نبردهای رضایت بخش و رضایت بخش. اکتشافات ارزشمند آماده باشید که ساعت ها در این بازی بگذرانید و از آن راضی باشید.”

هنوز تاریخ انتشار Elden Ring مشخص نشده است، اما می توانید در صفحه Kickstarter و صفحه اعلام رسمی بازی با ما همراه باشید.

اگر به دنبال کمکی برای بازی ویدیویی Elden Ring هستید، نگران نباشید زیرا ما شما را با بهترین طرح‌های Elden Ring و همچنین بهترین فصل‌های Elden Ring آشنا کرده‌ایم.