RVD در مورد رابطه خود با وینس مک ماهون صحبت می کند – اخبار پاپ


وینس مک ماهون یکی از قطبی ترین چهره های تاریخ کشتی حرفه ای است.

RVD از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷ با WWE، بزرگترین سازمان کشتی روی زمین که توسط مدیر عامل و رئیس وینس مک ماهون اداره می شود، کشتی گرفت. برخی از کشتی گیران در طول سال ها چیزهای مثبتی درباره وینس برای گفتن داشته اند، در حالی که برخی دیگر تمایل دارند احساسات منفی بیشتری نسبت به رئیس خود داشته باشند. RVD در مورد رابطه خود با مک ماهون در پادکست The Two Man Power Trip of the Wrestling و نحوه تعامل او با او صحبت کرد.

RVD گفت: “ما رابطه خوبی داریم.” من چیزی جز احترام برای او ندارم. از طریق تعاملات شخصی من با او، او همیشه چیزی جز احترام زیادی برای من قائل نبوده است.»

از RVD فاش شده خواسته شد تا وارد تالار مشاهیر WWE شود و اگر از این پیشنهاد شگفت زده شده بود، فاش شد.

بله، و در عین حال، گاهی اوقات تعجب می‌کنم که با هم ارتباط برقرار نمی‌کنند و از من می‌خواهند کاری انجام دهم.»

«نمایش کل سد» در سال ۲۰۲۱ با بازی کین، اریک بیشاف، بیگ بلانک، مالی هالی، عزیز آزبورن (برنده بال مشاهیر) و ریچ هرینگ (برنده جایزه جنگجو) وارد تالار مشاهیر شد. RVD در طول دوران حرفه‌ای خود در تالار مشاهیر برنده مسابقات قهرمانی سنگین وزن ECW تحت نسخه WWE از ECW، قهرمانی WWE و قهرمانی سنگین وزن TNA شد.

از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰، RVD مدتی را در IMPACT Wrestling گذراند و سازمان را بلافاصله پس از یک بخش خطرناک و پرخطر نمایش با کتی فوربس و جنیفر بارلو وارد عمل کرد. IMPACT بعد از این حادثه رابطه خود را با Twitch دوباره برقرار کرد، اما آن دو از آن زمان جدا شدند. از زمان ترک IMPACT Wrestling در نیمه دوم سال ۲۰۲۰، RVD در مجموع پنج بار کشتی گرفته است که آخرین بار در آوریل در یک نمایشگاه مستقل در کانادا برگزار شد.

اگر از هر یک از نقل قول های این مقاله استفاده می کنید، لطفا پادکست “Two Man Power Trip of Wrestling” را به Wrestling Inc با ah/t اختصاص دهید. برای کپی کردن

نکته یا اصلاحی دارید؟ برای من بفرست [email protected]

شمردن

ثبت نام در Wrestling Inc. هشدارهای اخبار فوری