Sabra Healthcare Rhett, Inc. (NASDAQ: SBRA) از کارگزاری ها به طور متوسط ​​رتبه “Hold” را دریافت می کندسهام Sabra Health Care REIT, Inc. (NASDAQ: SBRA – Get Rating) طبق گزارش MarketBeat Ratings، از دوازده کارگزاری که در حال حاضر شرکت را پوشش می دهند، رتبه متوسطی را کسب کرد. هفت تحلیلگر یک توصیه توقف به سهام و پنج تحلیلگر یک توصیه خرید به شرکت اختصاص داده اند. میانگین قیمت هدف دوازده ماهه در میان کارگزاری هایی که در سال گذشته سهام را گزارش کردند، ۱۵.۸۵ دلار است.

SBRA موضوع چندین گزارش تحقیقاتی اخیر بوده است. Mizuho در گزارشی در روز چهارشنبه، ۲۵ می، Sabra Healthcare REIT را از رتبه “خنثی” به رتبه “خرید” ارتقا داد و قیمت هدف خود را برای سهام از ۱۶.۰۰ دلار به ۱۵.۰۰ دلار کاهش داد. StockNews.com در گزارشی در روز پنجشنبه، ۳۱ مارس، پوشش صندوق مراقبت بهداشتی صبرا را آغاز کرد. آنها یک رتبه “نگهداری” برای سهام قرار دادند. بارکلیز در گزارشی که در روز دوشنبه ۱۸ آوریل منتشر شد، رتبه Sabra Healthcare را از “اضافه وزن” به “هم وزن” کاهش داد و قیمت هدف آن را برای سهام از ۱۶.۰۰ دلار به ۱۴.۰۰ دلار کاهش داد. کپیتال وان فایننشال در گزارشی از روز جمعه سوم ژوئن، پوشش صندوق سلامت صبرا را آغاز کرد. آنها رتبه “هم وزن” و قیمت هدف ۱۵.۵۰ دلار را برای هر سهم تعیین کردند. سرانجام، گروه Credit Suisse قیمت هدف خود را در صندوق Sabra Health Care REIT از ۱۴.۰۰ دلار به ۱۵.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز دوشنبه، ۴ آوریل منتشر شد، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد.

صندوق مراقبت بهداشتی صبرا، REIT، ۰.۶ درصد افزایش یافت

سهام SBRA در روز جمعه با قیمت ۱۴.۷۴ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۳.۴۰ میلیارد دلار، نسبت P/E 30.08- و بتای ۱.۳۳ است. Sabra Health Care REIT پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه خود را ۱۱.۴۴ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۹.۰۱ دلار را ثبت کرد. نسبت سریع شرکت ۳.۶۰، نسبت معاملات ۳.۶۰ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۷۰ است. میانگین متحرک ساده پنجاه روزه سهام ۱۴.۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه آن ۱۳.۶۲ دلار است.

Sabra Health Care REIT (NASDAQ: SBRA – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۴ مه منتشر کرد. REIT درآمد ۰.۱۸ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع تحلیلگران از ۰.۱۷ دلار در ۰.۰۱ دلار است. صندوق سلامت صبرا بازدهی منفی ۳.۱۵ درصد و حاشیه خالص منفی ۱۸.۲۸ درصدی را گزارش کرد. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۳۹ دلار به ازای هر سهم گزارش کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند که Sabra Healthcare REIT 1.47 سود به ازای هر سهم برای سال مالی جاری منتشر کند.

Sabra Healthcare REIT توزیع سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرد که در روز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه پرداخت شد. روز دوشنبه، ۱۶ می، ۰.۳۰ دلار به ازای هر سهم به سرمایه گذاران بی سابقه پرداخت شد. این نشان دهنده سود سهام ۱.۲۰ دلاری نسبت به سال گذشته و بازدهی ۸.۱۴ درصدی است. تاریخ تقسیم سود سابق جمعه ۱۳ مه بود. نسبت بازده سود سهام Sabra Healthcare REIT (DPR) در حال حاضر -۲۴۴.۸۹٪ است.

جریان های ورودی و خروجی نهادی

سرمایه گذاران نهادی اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. Wedbush Securities Inc. موقعیت جدیدی در Sabra Healthcare REIT در طول سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۷۴۰,۰۰۰ دلار به دست آورد. بانک کامریکا در سه ماهه اول سهام خود در Sabra Healthcare REIT را ۷.۸ درصد افزایش داد. بانک کامریکا اکنون مالک ۲۸۰۳۲۱ سهم REIT است که پس از خرید ۲۰۲۹۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۳۵۰۹۰۰۰ دلار ارزش دارد. Bank of America Corp. DE دارایی خود را در Sabra Healthcare REIT 40.6% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Bank of America Corp DE اکنون پس از خرید ۹۶۸۴۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۳۳۵۵۶۱ سهم از سهام REIT به ارزش ۴۵۴۳۰۰۰ دلار است. Parallel Advisors LLC دارایی خود را در Sabra Healthcare Fund REIT 255.1% در طول سه ماهه اول افزایش داد. Parallel Advisors LLC اکنون پس از خرید ۷۳۱۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۰۱۸۱ سهم از سهام REIT به ارزش ۱۵۲ هزار دلار است. در نهایت، صندوق بازنشستگی ایالت نیوجرسی D دارایی خود را در Sabra Healthcare REIT 10.3% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. صندوق بازنشستگی نیوجرسی اکنون دارای ۲۹۸۵۱۲ سهم از سهام REIT به ارزش ۴۰۴۲۰۰۰ دلار پس از خرید ۲۷۹۸۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. ۹۱.۶۱ درصد از سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

درباره Sabra Health Care REIT

(رتبه گرفتن)

از ۳۱ مارس ۲۰۲۲، سبد سرمایه گذاری صبرا شامل ۴۱۶ ملک است که برای سرمایه گذاری نگهداری می شود. این شامل (۱) ۲۷۹ تسهیلات پرستاری ماهر/مراقبتی انتقالی، (۲) ۵۹ انجمن مسکن سالمندان (مسکن سالمندان – اجاره)، و (۳) ۵۰ انجمن مسکن ارشد که توسط مدیران املاک شخص ثالث تحت قراردادهای مدیریت املاک مدیریت می‌شوند. (مسکن سالمندان) – مدیریت شده)، (۴) ۱۳ مرکز بهداشت رفتاری و (۵) ۱۵ بیمارستان تخصصی و سایر تسهیلات)، ۱ ملک نگهداری شده برای فروش، ۱ سرمایه گذاری در اجاره نوع فروش، ۱۶ سرمایه گذاری در مطالبات وام (شامل (i) ) دو وام رهنی، (۲) یک وام ساخت و ساز، (۳) ۱۳ وام دیگر)، هفت سرمایه گذاری در سهام ممتاز و یک سرمایه گذاری در یک سرمایه گذاری مشترک تلفیقی.

داستان های توصیه شده

توصیه های تحلیلگر برای صندوق مراقبت بهداشتی سابرا (NASDAQ: SBRA)

اخبار و نظرات روزانه Sabra Healthcare REIT را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com، خلاصه‌ای از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران Sabra Health، Healthcare REIT و شرکت‌های مرتبط را دریافت کنید.