“Sat Nav” مقصر است زیرا کامیون تخلیه در یک خیابان کوچک در یک شهر ساحلی گیر کرده است – BOB NEWS


مردم محلی در کرنوال باشکوه، کرنوال، ناوگان صندلی را به خاطر جمعیتی که گفته می شود ون مور را برای چندین ساعت در جاده ای شیب دار نزدیک شهر بندری گیر کرده اند، مقصر می دانند. به گفته مردم محلی، ماشین در حال چرخش بود و تلاش می کرد به عقب برگردد، خانه ها دارای خانه ها و موزه هستند، اما راننده در نهایت تسلیم شد.

Cornwall Live گزارش می دهد که ساکنان ماجراجویی آنلاین را به سخره گرفته اند.

زنی با اشاره به این نام گفت: «مور واقعاً حرکت نمی‌کند؟»

یکی دیگر از کاربران فیس بوک نوشته است: “اوه عزیزم! جابجایی های جی این اشتباه را مرتکب نشدند! امیدوارم که راننده، اموال و تجهیزات مشتری خوب باشند!”

“یک دلیل عالی دیگر برای استفاده از یک شرکت محلی که منطقه را می شناسد، کسی مانند Safe and Sound Removals چنین اشتباهی را مرتکب نمی شود!” قدردانی می کنم که برای این بچه ها خیلی دیر شده است، اما برای هر کسی که این حرکت را انجام می دهد مفید است.

به نظر می رسد ون موو مور بیش از ۲۴۰ مایل از Worcestershire تا شهر ساحلی زیبا را طی کرده است.

تصویری از این وسیله نقلیه که به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است، یک وانت را نشان می دهد که با زاویه ای عجیب از دیوار پشتی موزه گیر کرده است.

ربکا فاکس که از کامیون مقابل خانه مقابل موزه عکس گرفته است، گفت که این حادثه حوالی ساعت ۴ بعد از ظهر روز سه شنبه اتفاق افتاد و کامیون هنوز تا ساعت ۸ شب بسیار گیر کرده بود.

او گفت: به نظر می رسد این تقصیر کشتی است.

دیلی اکسپرس به اظهار نظر در مورد Move More نزدیک است.

چند هفته پس از آن که یک راننده کامیون تحویل Tesco به مدت ۱۵ ساعت در خیابان فرعی در مونپلیه، بریستول گیر افتاد.

عکس ها راننده کامیون باریکی را نشان می دهد که به سمت راست به سمت جاده ای باریک اما به شدت گیر کرده نگاه می کند.

لینک منبع