Savant Capital LLC 453 سهم VF را می فروشد. (NYSE: VFC) – Big 24 NewsSavant Capital LLC سهام خود را در VF Co کاهش داد. (NYSE: VFC – رتبه‌بندی را دریافت کرد) طبق آخرین ثبت‌شده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۸.۴ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از فروش ۴۵۳ سهم در این مدت، صاحب ۴ هزار و ۹۴۱ سهم در این شرکت نساجی شد. دارایی Savant Capital LLC در VF بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۲۸۱,۰۰۰ دلار ارزش دارد.

سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. گروه Bessemer سهام خود در VF را ۲.۹٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. گروه Bessemer این شرکت اکنون مالک ۵۴۶۵ سهم از سهام شرکت نساجی است که پس از خرید ۱۵۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۴۰۰۰۰۰ دلار می‌رسد. Capital Advisors LLC سهام خود در VF را ۱۷.۹٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Capital Advisors LLC اکنون دارای ۱۰۵۲ سهم از سهام این تولید کننده نساجی است که پس از خرید ۱۶۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۷۷۰۰۰ دلار ارزش دارد. Lokken Investment Group LLC سهام خود در VF را ۵.۰٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Lokken Investment Group LLC اکنون پس از خرید ۱۶۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۳۳۷۴ سهم از سهام این تولیدکننده نساجی به ارزش ۲۴۷۰۰۰ دلار است. NorthRock Partners LLC سهام خود در VF را ۵.۴ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. NorthRock Partners LLC اکنون پس از خرید ۱۶۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۳۲۱۲ سهم از سهام این تولید کننده نساجی به ارزش ۲۳۵۰۰۰ دلار است. در نهایت، شرکت First National Trust سهام خود در VF را ۱.۲٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. First National Trust Inc. اکنون ۱۳۸۱۱ سهم از سهام این تولیدکننده نساجی پس از خرید ۱۷۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۱۰۱۱۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی ۸۸.۲۵ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

عملکرد قیمت VF

VFC روز دوشنبه با قیمت ۴۴.۶۸ دلار افتتاح شد. این سهام دارای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ۴۶.۸۷ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۵۳.۵۶ دلار است. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۱.۳۸، نسبت سریع ۰.۹۶ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۳۰ است. ارزش بازار این شرکت ۱۷.۳۶ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۲.۶۶، نسبت قیمت به درآمد ۱.۴۸ و بتای ۱.۴۱ است. VF دارای کمترین قیمت ۱۲ ماهه ۴۳.۰۸ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۸۳.۶۴ دلار است.

VF (NYSE: VFC – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه ۱۹ مه منتشر کرد. این سازنده نساجی درآمد ۰.۴۵ دلاری به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۰.۴۵ دلاری تحلیلگران بود. این شرکت در سه ماهه ۲.۸۲ میلیارد دلار درآمد داشته است، در حالی که انتظار می رود ۲.۸۳ میلیارد دلار باشد. VF بازده حقوق صاحبان سهام ۳۵.۴۷% و حاشیه خالص ۱۱.۷۱% را ایجاد کرد. درآمد فصلی این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹.۴ درصد افزایش داشته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۲۷ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. تحلیلگران تحقیقاتی انتظار دارند که VF Inc. 3.31 سود هر سهم برای سال مالی جاری خواهد بود.

VF توزیع سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که سه شنبه ۸ شهریور ماه واریز می شود. سهامداران رکورددار در روز دوشنبه ۱۲ سپتامبر ۰.۵۰ دلار به ازای هر سهم سود سهام صادر خواهند کرد. تاریخ توزیع این سود جمعه ۱۸ شهریور می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۲.۰۰ دلار و بازده سود ۴.۴۸٪ است. نرخ پرداخت VF در حال حاضر ۵۶.۶۶٪ است.

فعالیت درونی

در اخبار مرتبط، رادنی مک‌مولن، مدیر W، ۳۰۰۰ سهم از سهام VF را در معامله‌ای به تاریخ چهارشنبه ۲۵ مه به دست آورد. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۵.۴۰ دلار به ازای هر سهم، برای کل معامله ۱۳۶۲۰۰.۰۰ دلار خریداری شد. پس از تکمیل خرید، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۲۵۱۲۵ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۱۴۰۶۷۵ دلار است. این خرید در یک پرونده نظارتی در SEC فاش شده است که در این لینک موجود است. در اخبار مرتبط، رادنی مک‌مولن، مدیر W، ۳۰۰۰ سهم از سهام VF را در معامله‌ای به تاریخ چهارشنبه ۲۵ مه به دست آورد. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۵.۴۰ دلار به ازای هر سهم، برای کل معامله ۱۳۶۲۰۰.۰۰ دلار خریداری شد. پس از تکمیل خرید، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۲۵۱۲۵ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۱۴۰۶۷۵ دلار است. این خرید در یک پرونده نظارتی در SEC فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین متیو اچ. مدیر مالی پوکت ۶۷۷ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز جمعه ۲۷ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۹.۸۷ دلار و ارزش کل ۳۳۷۶۱.۹۹ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیر مالی اکنون مالک ۴۴۶۹۱ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۲۲۸۷۴۰.۱۷ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها طی سه ماه گذشته ۱۶۰۰۰ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۷۴۰۰۷۰ دلار خریداری کرده اند. در حال حاضر ۰.۹۰ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

VFC موضوع چندین گزارش تحقیقاتی بوده است. Wells Fargo & Company هدف قیمت خود را در VF به ۵۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه ۲۰ می، رتبه “برابر” را به شرکت اختصاص داد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft هدف قیمت خود را در VF از ۶۷.۰۰ دلار به ۵۹.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه ۲۵ ژوئیه برای این شرکت رتبه “نگهداری” تعیین کرد. گلدمن ساکس هدف قیمت خود را در VF از ۴۰.۰۰ دلار به ۳۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۲۱ ژوئیه، رتبه “فروش” را به این شرکت اختصاص داد. Stifel Nicolaus در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ جولای، هدف قیمت خود را در VF از ۴۲.۰۰ دلار به ۴۳.۰۰ دلار افزایش داد. سرانجام، Cowen هدف قیمت خود را در VF از ۷۲.۰۰ دلار به ۶۱.۰۰ دلار در یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۱۸ می کاهش داد. دو تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، یازده نفر رتبه نگهداری و هشت نفر رتبه خرید را به سهام این شرکت اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat، سهام در حال حاضر دارای میانگین رتبه‌بندی “Hold” و قیمت هدف توافق شده ۵۸.۱۷ دلار است.

نمایه VF

(رتبه گرفتن)

شرکت وی اف، همراه با شرکت های تابعه خود، در زمینه طراحی، تولید، بازاریابی و توزیع پوشاک، کفش و محصولات سبک زندگی مارک دار برای مردان، زنان و کودکان در قاره آمریکا، اروپا و آسیا و اقیانوسیه فعالیت می کند. از طریق سه بخش خارجی، فعال و عملیاتی عمل می کند.

ادامه مطلب

می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری VFC را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین سپرده های ۱۳F برای شرکت VF و تجارت داخلی از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: VFC – رتبه‌بندی دریافت شد).

مالکیت شرکتی فصلی VF Corporation (NYSE: VFC)

دریافت اخبار و رتبه بندی برای VF Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران VF و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.