SBJ شریک نیویورک پست ، پادکست رسانه های ورزشی جدید

SBJ شریک نیویورک پست ، پادکست رسانه های ورزشی جدید


دو موردی که باید در زمینه رسانه های ورزشی بخوانید باید شنید.

نیویورک پست و مجله Sports Business Journal روز پنجشنبه اعلام کردند که برای راه اندازی پادکست جدید رسانه های ورزشی با حضور اندرو مارچند از پست و جان اوراند از SBJ ، نیروهای خود را متحد می کنند.

همکاری بین دو ورزشگاه برجسته ، دو خبرنگار برتر در زمینه رسانه های ورزشی را گرد هم می آورد. پادکست های Marchand & Orand بازی های تجاری در رسانه های ورزشگاه ، از جمله بزرگترین تولیدکنندگان خبر ، رویدادهای شبکه ، رتبه بندی و روندهای صنعت را پوشش می دهند.

شان جیانکولا ، مدیرعامل نیویورک پست ، گفت: “ما خوشحالیم که با Sports Business Journal همکاری می کنیم تا این دو نماد را در رسانه های ورزشی کنار هم قرار دهیم. “پادکست رسانه ای Marchand & Orand Sports چیزی است که هر طرفدار ورزش باید به آن گوش دهد و ما مشتاقانه منتظر گسترش پوشش ورزشی در پست با این افزودنی هیجان انگیز جدید هستیم.”

آبه مدکور ، ناشر و سردبیر اجرایی مجله Sport Business ، می گوید: “نیویورک پست خوانندگان با استعداد و با سوادی را جذب می کند که ورزش خود را می شناسند و قدر آن را می دانند.” “ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا پیروان آنها را با بنیاد متخصصان صنعتی در مجله Sports Business وصل کنیم و نمی توانیم منتظر بحث و بحث درباره بزرگترین داستانهای آن روز باشیم ، دو صدای اصلی در رسانه های ورزشی که همه می توانند بشنوند. . “

قسمت ها به صورت هفتگی چهارشنبه 6 اکتبر منتشر می شود. پادکست های ورزشی Marchand & Orand را در Apple Podcast ، Spotify یا هر پلت فرم گوش دادن پیدا کنید. و از NYPost.com/Podcasts دیدن کنید.

تبلیغ اینجا را بشنوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *