Scge Management LP 218.25 میلیون دلار در Twilio Inc. (NYSE: TWLO) – Big 24 NewsScge Management LP سهام خود را در Twilio Inc کاهش داد. (NYSE:TWLO–Received Rating) طبق آخرین فرم ۱۳F خود با SEC، طی سه ماهه اول ۳۵.۳ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از فروش ۷۲۳۰۰۰ سهم در این دوره دارای ۱۳۲۴۲۶۴ سهم از سهام شرکت فناوری بود. Twilio مالک ۳.۴ درصد از سهام Scge Management LP است که سهام را در رتبه ۱۲ قرار می دهد. دارایی Scge Management LP در Twilio بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۲۱۸,۲۵۲,۰۰۰ دلار ارزش دارد.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی نیز اخیرا دارایی های TWLO خود را اصلاح کرده اند. Activest Wealth Management سهام خود در Twilio را در سه ماهه اول ۸۶۴.۷ درصد افزایش داد. Activest Wealth Management پس از خرید ۱۴۷ سهم دیگر در این مدت، اکنون مالک ۱۶۴ سهم از سهام شرکت فناوری به ارزش ۲۷۰۰۰ دلار است. Graycroft LP موقعیت جدیدی را در Twilio در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۹۰۰۰ دلار به دست آورد. Evoke Wealth LLC دارایی خود را در Twilio 255.1٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Evoke Wealth LLC اکنون مالک ۱۷۴ سهم از سهام این شرکت فناوری است که پس از خرید ۱۲۵ سهم اضافی در این مدت، به ارزش ۲۹۰۰۰ دلار می رسد. Confluence Wealth Services Inc. موقعیت جدیدی در Twilio در سه ماهه چهارم به ارزش ۳۳۰۰۰ دلار به دست آورد. سرانجام، Cornerstone Advisory LLC موقعیت جدیدی را در Twilio در سه ماهه چهارم به ارزش ۳۵۰۰۰ دلار به دست آورد. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۷۹.۳۲ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تجارت داخلی در Twilio

در اخبار مرتبط، مدیرعامل Khozema Shipchandler 3503 سهم از سهام Twilio را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۱۸ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۸۰.۹۳ دلار و در مجموع ۲۸۳۴۹۷.۷۹ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۸۳۰۷۰ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۶۷۲۲۸۵۵.۱۰ دلار است. این فروش در فایل SEC موجود در این لینک فاش شده است. در دیگر اخبار Twilio، مدیر عامل Khozema Shipchandler 3503 سهم از سهام Twilio را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۱۸ اوت فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۸۰.۹۳ دلار و ارزش کل ۲۸۳۴۹۷.۷۹ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۸۳۰۷۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۶۷۲۲۸۵۵.۱۰ دلار است. این فروش در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. Eyal Manor Darin همچنین در معامله ای که در روز چهارشنبه ۲۴ ژوئن انجام شد، ۸۵۳ سهم از سهام Twilio را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۸۳.۲۵ دلار و در مجموع ۷۱۰۱۲.۲۵ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، این خودی اکنون دارای ۱۶۱,۲۱۱ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۳,۴۲۰,۸۱۵.۷۵ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در ۹۰ روز گذشته، خودی ها ۱۳,۳۴۹ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱,۱۲۸,۱۴۸ دلار فروخته اند. خودی های شرکت ۴.۹۶ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

چندین شرکت تحقیقاتی اخیراً گزارش هایی در مورد TWLO منتشر کرده اند. کوین در گزارشی در روز جمعه، ۵ آگوست، قیمت هدف خود را برای سهام Twilio از ۱۵۰.۰۰ دلار به ۱۲۵.۰۰ دلار کاهش داد. BTIG Research در گزارشی که در روز سه شنبه ۹ آگوست منتشر شد، قیمت هدف خود را برای سهام Twilio به ۱۳۰.۰۰ دلار کاهش داد. Stifel Nicolaus در گزارشی در روز جمعه ۵ آگوست، رتبه سهام Twilio را از رتبه “خرید” به رتبه “نگهداری” کاهش داد و هدف قیمت شرکت را از ۲۰۰.۰۰ دلار به ۹۰.۰۰ دلار کاهش داد. Sanford C. Bernstein پوشش سهام Twilio را در گزارشی در روز سه شنبه ۱۹ ژوئیه آغاز کرد. آنها رتبه “عملکرد بازار” و قیمت هدف ۹۱.۰۰ دلار برای هر سهم را صادر کردند. سرانجام، گروه مالی جفریز در گزارشی در روز دوشنبه، ۲۳ می، قیمت هدف خود را برای سهام Twilio از ۱۷۵.۰۰ دلار به ۱۳۰.۰۰ دلار کاهش داد. یک تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، هفت نفر رتبه نگهداری و نه نفر رتبه خرید را به شرکت اختصاص داده اند. بر اساس MarketBeat.com، Twilio دارای رتبه متوسط ​​”خرید متوسط” و میانگین قیمت هدف ۱۶۵.۲۰ دلار است.

عملکرد سهام Twilio

NYSE TWLO روز دوشنبه با قیمت ۷۲.۵۶ دلار افتتاح شد. Twilio با ۶۴.۲۹ دلار پایین ترین قیمت یک ساله و ۳۷۳.۰۰ دلار بالاترین قیمت در یک سال گذشته است. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام شرکت ۰.۰۹، نسبت معاملات ۶.۴۲ و نسبت سریع ۶.۴۲ است. این سهام دارای ارزش بازار ۱۳.۱۸ میلیارد دلار، نسبت PE 12.26- و بتای ۱.۵۸ است. میانگین SMA 50 روزه این شرکت ۸۱.۸۳ دلار و SMA 200 روزه ۱۰۸.۸۵ دلار است.

Twilio (NYSE: TWLO – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه، ۴ آگوست منتشر کرد. این شرکت فناوری (۱.۴۷ دلار) سود هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که کمتر از برآورد اجماع (۰.۹۶ دلار) به میزان (۰.۵۱ دلار) است. Twilio حاشیه خالص منفی ۳۱.۱۶ درصد و بازده منفی ۷.۰۵ درصد داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۹۴۳.۳۵ میلیون دلار در مقایسه با برآورد اجماع ۹۲۰.۹۷ میلیون دلاری بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت (۰.۹۴ دلار) سود هر سهم را گزارش کرد. درآمد سه ماهه چهارم Twilio نسبت به سال گذشته ۴۱.۰ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران انتظار دارند شرکت Twilio. در سال مالی جاری سود هر سهم ۴.۳- خواهد بود.

Twilio. مشخصات شرکت

(رتبه گرفتن)

شرکت Twilio فراهم می کند Ltd.، همراه با شرکت های وابسته خود، یک پلت فرم ارتباطات ابری است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا تعامل با مشتری را در برنامه های نرم افزاری در ایالات متحده و در سطح بین المللی ایجاد، گسترش و پیاده سازی کنند. پلتفرم Customer Engagement مجموعه‌ای از رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی (API) را ارائه می‌کند که منطق ارتباطی سطح بالا مورد نیاز برای تقریباً هر نوع تعامل با مشتری را مدیریت می‌کند و توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا قابلیت‌های صوتی، پیام‌رسانی، ویدیویی و ایمیل را در برنامه‌ها ادغام کنند. خودت را ثابت کن

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری TWLO را در اختیار دارند؟ برای آخرین بایگانی های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت Twilio از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: TWLO – رتبه بندی را دریافت کنید).

مالکیت نهادی بر اساس محله Twilio (NYSE: TWLO)

دریافت اخبار و رتبه بندی برای Twilio Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Twilio و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.