Schulhoff & Co دارای ۶.۶۵ میلیون دلار در ExxonMobil است. (NYSE: XOM)Schulhoff & Co سهام خود را در ExxonMobil کاهش داد. (NYSE: XOM – Receiving Rating) بر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده ۱۳F خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۰.۹٪ کاهش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۶۹۲ سهم، صاحب ۸۰ هزار و ۵۴۵ سهم در شرکت نفت و گاز شد. اکسون موبیل تقریباً ۲.۸ درصد از Schulhoff & Co را در اختیار دارد. سبد سرمایه گذاری این شرکت، سهام را به ششمین هلدینگ بزرگ تبدیل می کند. ارزش دارایی Schulhoff & Co بالغ بر اکسون موبیل در پایان سه ماهه گذشته ۶۶۵۲۰۰۰ دلار داشت.

سایر سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. State Street Inc سهام خود در ExxonMobil را ۰.۴٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. استیت استریت شرکت پس از خرید ۱.۱۲۸ میلیون سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون ۲۵۳۲۱۱۳۴۵ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۱۵.۴۹۴ میلیون دلار را در اختیار دارد. Geode Capital Management LLC سهام خود در Exxon Mobil را در سه ماهه چهارم ۵.۱% افزایش داد. Geode Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۳,۴۴۱,۸۲۵ سهم اضافی در این دوره، مالک ۷۰,۸۱۵,۰۰۶ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۴,۳۲۲,۰۷۸,۰۰۰ دلار است. Norges Bank یک موقعیت جدید در ExxonMobil در سه ماهه چهارم به ارزش ۳,۱۸۴,۴۲۴,۰۰۰ دلار خریداری کرد. GQG Partners LLC موقعیت خود را در ExxonMobil 21.8٪ در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. GQG Partners LLC اکنون پس از تصاحب ۵,۸۰۷,۲۰۲ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، مالک ۳۲,۳۹۷,۱۵۳ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۱,۹۸۲,۱۱۴,۰۰۰ دلار است. سرانجام، Charles Schwab Investment Management Inc. در سه ماهه چهارم، موقعیت خود را در اکسون موبیل ۰.۵ درصد افزایش داد. شرکت مدیریت سرمایه گذاری چارلز شواب اکنون ۳۰ میلیون و ۶۱۹ هزار و ۸۸۰ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۱ میلیون و ۸۷۳ میلیون و ۶۳۲ هزار دلار پس از دستیابی به ۱۶۴ هزار و ۷۳۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته وجود دارد. سرمایه گذاران نهادی ۵۴.۰۷ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

افزایش ۱.۴ درصدی سهام اکسون موبیل

NYSE: XOM در روز دوشنبه با قیمت ۸۸.۴۵ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۹۰.۹۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۸۶.۰۹ دلار است. اکسون موبیل با ۵۲.۱۰ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۱۰۵.۵۷ دلار به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسید. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام شرکت ۰.۲۱، نسبت سریع ۰.۸۷ و نسبت فعلی ۱.۱۶ است. ارزش بازار این شرکت ۳۷۲.۶۰ میلیارد دلار، نسبت P/E 9.68، نسبت P/E 0.30 و بتا ۱.۰۹ است.

شرکت Exxon Mobil (NYSE: XOM – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز جمعه، ۲۹ جولای منتشر کرد. این شرکت نفت و گاز درآمد هر سهم را ۴.۱۴ دلار گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۳.۷۴ دلار در ۰.۴۰ دلار بود. اکسون موبیل حاشیه سود خالص ۱۰.۶۷ درصد و بازده سهام ۲۳.۸۲ درصد ایجاد کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۱۵.۶۸ میلیارد دلار در مقایسه با انتظارات تحلیلگران ۱۱۱.۶۷ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۱.۱۰ دلار گزارش کرد. درآمد کسب و کار در سه ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۰.۸ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران انتظار ExxonMobil را دارند. برای سال جاری ۱۲.۴۳ سود به ازای هر سهم خواهد داشت.

اطلاعیه سود سهام اکسون موبیل

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز اعلام کرده است که در روز جمعه ۱۸ شهریور ماه واریز خواهد شد. سهامداران رکورددار روز جمعه، ۱۲ آگوست، ۰.۸۸ دلار به ازای هر سهم سود دریافت خواهند کرد. تاریخ توزیع این سود پنج شنبه ۲۰ مرداد می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۳.۵۲ دلار و بازده سود سهام ۳.۹۸٪ است. نسبت پرداخت سود سهام ExxonMobil در حال حاضر ۳۸.۵۱ درصد است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

چندین تحلیلگر بر این شرکت تأثیر گذاشتند. پایپر سندلر رتبه اکسون موبیل را از «خنثی» به «اضافه وزن» ارتقا داد و هدف قیمت این شرکت را از ۱۰۲.۰۰ دلار به ۱۰۹.۰۰ دلار در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه ۱۹ جولای افزایش داد. Evercore ISI در گزارشی که در روز سه‌شنبه، ۷ ژوئن منتشر شد، اکسون موبیل را از رتبه‌بندی «در خط» به رتبه «با عملکرد بهتر» ارتقا داد و هدف قیمت سهام خود را از ۸۸.۰۰ دلار به ۱۲۰.۰۰ دلار افزایش داد. آنها خاطرنشان کردند که این مرحله فراخوانی برای ارزیابی است. StockNews.com در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۲ می، رتبه اکسون موبیل را از “خرید” به “نگهداری” کاهش داد. آرگوس قیمت هدف خود را در اکسون موبیل از ۹۲.۰۰ دلار به ۱۰۴.۰۰ دلار در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه ۹ می افزایش داد. سرانجام، رویال بانک کانادا، سهام اکسون موبیل را از رتبه “عملکرد بخش” به رتبه “ممتاز” ارتقا داد و هدف قیمتی خود را برای این شرکت از ۹۰.۰۰ دلار به ۱۰۰.۰۰ دلار در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۲۱ آوریل افزایش داد. دو تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، هفت نفر رتبه نگهداری و دوازده رتبه خرید به شرکت اختصاص داده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین رتبه بندی “Hold” و میانگین قیمت هدف ۹۶.۴۰ دلار است.

تجارت خودی

در اخبار مرتبط، معاون Darrin L. Talley، ۲۱۴۷ سهم از سهام ExxonMobil را در معامله ای در روز سه شنبه ۷ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۰۲.۸۱ دلار و در مجموع ۲۲۰۷۳۳.۰۷ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون ۳۰۳۶۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳۱۲۱۶۲۰.۰۳ دلار را در اختیار دارد. این فروش در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در دیگر اخبار ExxonMobil، معاون Darrin L. Talley 2147 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ سه شنبه ۷ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۰۲.۸۱ دلار و ارزش کل ۲۲۰۷۳۳.۰۷ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۳۰,۳۶۳ سهم در شرکت به ارزش ۳,۱۲۱,۶۲۰.۰۳ دلار است. تراکنش در یک فایل SEC فاش شده است که از طریق این پیوند قابل دسترسی است. همچنین VP Darrin L. Talley در معامله ای که روز دوشنبه ۱ آگوست انجام شد، ۲۵۰۰ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۴.۶۰ دلار و در مجموع ۲۳۶.۵۰۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۲۷۸۶۳ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۲۶۳۵۸۳۹.۸۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در ۹۰ روز گذشته، خودی ها ۷۱۴۷ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۶۹۸۸۵۸ دلار فروخته اند. ۰.۰۴ درصد از سهام این شرکت متعلق به افراد داخلی است.

درباره ExxonMobil

(رتبه گرفتن)

اکسون موبیل نفت خام و گاز طبیعی را در ایالات متحده و در سطح بین المللی اکتشاف و تولید می کند. این شرکت از طریق بخش های اکتشاف و تولید، پالایش و مواد شیمیایی فعالیت می کند. این شرکت همچنین در زمینه ساخت، بازرگانی، حمل و نقل و فروش نفت خام، گاز طبیعی، فرآورده های نفتی، پتروشیمی و سایر فرآورده های تخصصی فعالیت دارد. تولید و فروش مواد پتروشیمی شامل الفین، پلی الفین، آروماتیک و سایر پتروشیمی ها. کربن، هیدروژن و سوخت های زیستی را جذب و ذخیره می کند.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری XOM را نگه می دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت Exxon Mobil از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: XOM – دریافت رتبه).

مالکیت شرکتی بر اساس بخش اکسون موبیل (NYSE: XOM)

اخبار و نظرات روزانه ExxonMobil را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Exxon Mobil و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.