Scotia Capital، Inc. سهام شرکت Marriott International را افزایش داد. (NASDAQ: MAR) – Big 24 NewsScotia Capital Inc سهام خود را در Marriott International, Inc افزایش داده است. (NASDAQ: MAR – رتبه‌بندی دریافت شده) طبق آخرین ثبت‌شده ۱۳F در SEC، طی سه ماهه اول ۲۴.۹ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۴۲۶۸ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۲۱۳۸۸ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. مالکیت Scotia Capital Inc. ماریوت اینترنشنال در پایان دوره گزارش گذشته ۳,۷۵۹,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً سهام این سهام را خرید و فروش کرده اند. بانک ملی سوئیس سهام خود در ماریوت اینترنشنال را ۱۴.۰ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. بانک ملی سوئیس پس از خرید ۱۴۷۰۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون دارای ۱,۱۹۹,۰۴۷ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲۱۰,۷۳۳,۰۰۰ دلار است. Insurance Trust of Kentucky Retirement Systems سهام خود را در Marriott International 7.4 درصد در سه ماهه اول افزایش داد. صندوق امانی Kentucky Retirement Systems Inc. دارای ۸۰۷۵ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱۴۱۹۰۰۰ دلار پس از خرید ۵۵۹ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سیستم بازنشستگی کنتاکی در سه ماهه اول سهام خود را در Marriott International 1.6% افزایش داد. سیستم بازنشستگی کنتاکی اکنون مالک ۱۷۴۳۸ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۲۷۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۳۰۶۵۰۰۰ دلار است. سیستم بازنشستگی معلمان تگزاس، سهام خود را در ماریوت اینترنشنال ۲.۵ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. سیستم بازنشستگی معلمان تگزاس اکنون دارای ۸۱,۳۶۸ سهم از سهام شرکت است که پس از خرید ۱,۹۹۱ سهم اضافی در سه ماهه گذشته به ارزش ۱,۴۳۰,۰۰۰ دلار می رسد. سرانجام، Lake Street Financial LLC یک موقعیت جدید در Marriott International در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۶۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۵۹.۸۶ درصد از سهام متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

MAR موضوع تعدادی گزارش تحقیقاتی بوده است. Deutsche Bank Aktiengesellschaft قیمت هدف خود را برای سهام Marriott International از ۱۶۴.۰۰ دلار به ۱۵۵.۰۰ دلار در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۳ آگوست کاهش داد. TheStreet در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۳۰ ژوئن، سهام Marriott International را از رتبه “b-” به “c+” کاهش داد. Evercore ISI در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه قیمت هدف خود را برای سهام Marriott International به ۱۷۵.۰۰ دلار افزایش داد. Stifel Nicolaus در گزارشی تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، دوم آگوست، قیمت هدف خود را برای سهام Marriott International از ۱۵۰.۰۰ دلار به ۱۶۱.۰۰ دلار افزایش داد. سرانجام، کوین در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۲ جولای، قیمت هدف خود را برای سهام Marriott International به ۱۷۰.۰۰ دلار کاهش داد. هفت تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه بندی نگهداری و پنج تحلیلگر سهام را با رتبه خرید رتبه بندی کرده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین رتبه بندی “Hold” و قیمت هدف توافق شده ۱۷۷.۱۵ دلار است.

تجارت داخلی در ماریوت اینترنشنال

در اخبار دیگر از Marriott International، کارگردان دبرا ال. لی ۲۱۴۵ سهم سهام را در معامله ای به تاریخ سه شنبه ۳۱ می فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۷۱.۳۰ دلار و ارزش کل ۳۶۷۴۳۸.۵۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۱۲۲۴ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۰۹۶۷۱.۲۰ دلار است. این فروش در فایل SEC موجود در این لینک فاش شده است. در حال حاضر ۱۲.۲۱ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

تجارت ماریوت اینترنشنال ۱.۵ درصد افزایش یافت

Nasdaq Mars روز پنجشنبه با قیمت ۱۶۱.۲۴ دلار افتتاح شد. ارزش بازار سهام ۵۲.۳۳ میلیارد دلار، نسبت P/E 30.48، نسبت P/E 0.58 و بتای ۱.۶۲ است. ماریوت اینترنشنال، پایین ترین قیمت ۵۲ هفته اخیر ۱۲۷.۵۸ دلار و بالاترین قیمت در ۵۲ هفته ۱۹۵.۹۰ دلار. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۵۰.۸۶ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۶۲.۸۷ دلار است. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۴۵، نسبت معاملات ۰.۴۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۴.۶۴ است.

Marriott International (NASDAQ: MAR – Get Rating) آخرین نتایج درآمدهای فصلی خود را در روز سه‌شنبه، دوم اوت منتشر کرد. این شرکت درآمد ۱.۸۰ دلاری به ازای هر سهم (EPS) را برای سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۱.۵۵ دلاری با ۰.۲۵ دلار بود. این شرکت در این سه ماهه ۵.۳۴ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۴.۹۶ میلیارد دلار بود. حاشیه خالص ماریوت اینترنشنال ۹.۷۲ درصد و بازده سهام ۱۲۰.۰۱ درصد بود. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۶۹.۵ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۷۹ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که Marriott International, Inc. برای سال جاری ۶.۵۳ سود به ازای هر سهم خواهد داشت.

ماریوت اینترنشنال تقسیم سود را اعلام کرد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرده است که در روز جمعه ۹ شهریور ماه پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز پنجشنبه، ۱۸ آگوست، سود سهام ۰.۳۰ دلار را منتشر خواهند کرد. تاریخ پرداخت سود برای این سود، چهارشنبه ۲۶ مرداد است. این نشان دهنده سود ۱.۲۰ دلاری سالانه و بازدهی ۰.۷۴٪ است. نسبت سود سهام ماریوت اینترنشنال (DPR) در حال حاضر ۲۲.۶۸ درصد است.

نمایه بین المللی ماریوت

(رتبه گرفتن)

ماریوت اینترنشنال هتل ها، املاک مسکونی و اشتراک زمانی را در سراسر جهان اداره، ارزیابی و بررسی می کند. این شرکت از طریق بخش های ایالات متحده، کانادا و بین المللی فعالیت می کند. املاک خود را تحت JW Marriott، Ritz-Carlton، Ritz-Carlton Reserve، W Hotels، The Luxury Collection، St.

داستان های توصیه شده

می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری MAR را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین پرونده ها و معاملات داخلی ۱۳F برای Marriott International, Inc. (NASDAQ: MAR – امتیاز دریافت شده است).

مالکیت شرکتی توسط Quarter Marriott International (NASDAQ: MAR)

اخبار و نظرات روزانه Marriott International را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Marriott International و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.