SeaChange International (NASDAQ: SEAC) اکنون توسط StockNews.com پوشش داده شده است – Big 24 NewsStockNews.com پوشش سهام را آغاز کرده است SeaChange International (NASDAQ: SEAC – دریافت رتبه) در یک گزارش تحقیقاتی که روز سه شنبه برای مشتریان و سرمایه گذاران منتشر شد. این شرکت به سهام سازنده نرم افزار امتیاز «نگهداری» اختصاص داده است.

عملکرد قیمت بین المللی SeaChange

سهام SEAC در روز سه شنبه با قیمت ۰.۴۴ دلار افتتاح شد. SeaChange International به پایین ترین سطح دوازده ماهه خود ۰.۳۸ دلار و بالاترین قیمت دوازده ماهه ۳.۴۴ دلار را ثبت کرد. ارزش بازار این سهام ۲۲.۰۳ میلیون دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱.۶۹- و بتای ۱.۰۸ است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA) شرکت ۰.۵۱ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۰.۷۳ دلار است.

خرید و فروش داخلی در SeaChange International

خبر دیگر، کارن سینگر، سهامدار عمده این شرکت، در معامله ای در روز چهارشنبه ۲۲ تیرماه، ۱۶۶۳۴۲ سهم از سهام این شرکت را به دست آورد. این سهام با میانگین قیمت هر سهم ۰.۵۲ دلار و در مجموع معامله ۸۶۴۹۷.۸۴ دلار خریداری شد. پس از تکمیل معامله، این خودی اکنون دارای ۷,۶۳۷,۴۹۲ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۳,۹۷۱,۴۹۵.۸۴ دلار است. این خرید در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که در این لینک موجود است. خودی ها در سه ماهه گذشته ۶۶۵۹۴۲ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۳۷۴۶۸۰ دلار خریداری کردند. خودی ها ۴.۰۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

جریان های ورودی و خروجی نهادی

تعدادی از صندوق های تامینی اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در SEAC ایجاد کرده اند. Renaissance Technologies LLC سهام خود را در SeaChange International 689.5 درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Renaissance Technologies LLC اکنون پس از خرید ۳۳۷۸۵۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۳۸۶,۸۵۸ سهم از سهام سازنده نرم افزار به ارزش ۴۳۷,۰۰۰ دلار است. گروه پایونیر سهام خود در SeaChange International را ۶.۷ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت پایونیر گروپ مالک است اکنون ۱,۸۱۹,۳۳۶ سهم از سهام سازنده نرم افزار پس از به دست آوردن ۱۱۴,۲۰۷ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، ۲,۰۵۶,۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. CFO Solutions LLC یک موقعیت جدید در SeaChange International در سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۴۱۰۰۰ دلار خریداری کرد. US Bancorp DE در سه ماهه اول یک مکان جدید در SeaChange International به ارزش تقریبی ۴۱۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، Virtu Financial LLC یک مکان جدید در SeaChange International در سه ماهه اول به ارزش حدود ۳۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. در حال حاضر ۲۶.۱۱ درصد از سهام در اختیار سرمایه گذاران نهادی است.

نمایه شرکت بین المللی SeaChange

(رتبه گرفتن)

SeaChange International, Inc. فراهم می کند محصولات و خدمات ویدئویی تبلیغاتی، ممتاز، چند صفحه‌ای (OTT) که تجمیع، صدور مجوز، مدیریت و توزیع محتوای ویدیویی و تبلیغ در سراسر جهان را تسهیل می‌کنند. این شرکت محصولات ویدیویی، از جمله پشتیبانی ویدیویی، و یک پلتفرم نرم‌افزاری را ارائه می‌کند که به ارائه‌دهندگان محتوا و خدمات این امکان را می‌دهد تا مدیریت، کسب درآمد و ارائه یک تجربه تماشای یکپارچه برای مشترکین در تلویزیون‌ها، رایانه‌های شخصی، تبلت‌ها، تلفن‌های هوشمند و سایر آدرس‌های IP داشته باشند. سخت افزار فعال و نرم افزار مدیریت دارایی رسانه، که برای دریافت، مدیریت و انتشار محتوای ویدیویی برای مشاهده در تلویزیون، تبلت، رایانه و سایر دستگاه های مصرف کننده استفاده می شود.

ادامه مطلب

اخبار و نظرات روزانه SeaChange International را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران SeaChange International و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.