Season 7 چه زمانی منتشر می شود؟ – بیگ ۲۴ خبر


کمدی کاترین ریتمنمادران شاغلتماشای آن سرگرم کننده است. این داستان درباره یک گروه حمایتی «مادران شاغل است:

  • کیت،
  • آنا،
  • جنی،
  • فرانکی

این خانم ها در طول زمان یک ارتباط محکم ایجاد می کنند. آنها از مشکلات زندگی حرفه ای، زندگی شخصی، مادری و غیره عبور می کنند. با یکدیگر.

این نمایش در ۱۰ ژانویه ۲۰۱۷ از شبکه CBC پخش شد و بعداً در نتفلیکس در ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ در دسترس قرار گرفت. طرح شاد و در عین حال قابل دسترس نمایش، طرفداران بسیاری را برانگیخت. در نتیجه، زمانی که در نتفلیکس منتشر شد، طرفداران بیشتری را جذب کرد. از آنجا که پایان فصل ششم مادران کارگری پخش شد، طرفداران منتظر فصل بعد بودند. در اینجا جزئیات مربوط به فصل هفتم آینده است. بیایید بدون بحث بیشتر از آنها بگذریم.

فصل ششم «مادران شاغل» در ۱۰ می در نتفلیکس پخش شد و اکنون در حال پخش است. از ۴ ژانویه تا ۱۴ آوریل از CBC پخش شد. . فصل ششم شامل سیزده قسمت است که هر قسمت بیست و پنج دقیقه طول می کشد.

نویسندگان هیچ اظهارنظر عمومی در مورد احتمال نسخه سوم در آثار ارائه نکرده اند. احتمال بازگشت نمایش یک بار دیگر نسبتاً زیاد است. فصل ۶ کلیف هنگرهای زیادی به جا گذاشت.

علاوه بر این، پیش بینی شده است فصل هفتم Workin Moms در مرحله پیش تولید است این طبق لیست تولید صادر شده توسط انجمن کارگردانان است. اگر تصویربرداری از قبل انجام نشده باشد، احتمالاً در ژوئن سال ۲۰۲۲ شروع می شود. سریال های دیگر شبکه بیش از شش فصل داشته اند. این نشان می‌دهد که «مامان‌های کارگر» نیز برای فصل جدید تمدید خواهد شد.

تا زمانی که یک اعلامیه رسمی در مورد احتمال پخش فصل هفتم بشنویم مسئله زمان است. این با در نظر گرفتن تمام ملاحظات ذکر شده در بالا است. در نتیجه، اگر نمایش سیگنال سبز دریافت کند، به زودی باز خواهد گشت. بنابراین، ما ممکن است انتظار داشته باشیم فصل هفتم Workin Moms برای راه اندازی در نتفلیکس. ممکن است در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ اتفاق بیفتد.

Workin Moms: Season 7 چه زمانی منتشر می شود؟

بازیگران فصل هفتم Workin Moms

اگر فصل هفتم چراغ سبز باشد، کاترین ریتمن و همچنین دنی کیند ممکن است نقش‌های خود را دوباره بازی کنند. همچنین جسالین وانلیم دوباره نقش خود را در نقش جنی بازی خواهد کرد. انوکا اوکوما نقش خود را در نقش اسلون به تصویر خواهد کشید.

سارا مک وی و فیلیپ استرنبرگ نیز باز خواهند گشت. رینالدی، نقش فرانکی را دوباره بازی نخواهد کرد. دلیلش این است که شخصیت به طور کامل از خط داستانی خارج شده است.

اگر فصل هفتم وجود داشته باشد، شاهد بازگشت Belleville و Munroe خواهیم بود. مارتا گیروین (هدر) و کایل بریتکوپف دو نفر دیگر هستند بازیگران مادران شاغل اعضایی که تقریباً مطمئناً دوباره آنها را خواهیم دید (ناتان جونیور). اگر فصل هفتم باشد، میسون و نولان گاهان هم برمی گردند.

ممکن است در آینده با اضافه شدن چهره های جدید به داستان، چهره های دیگری به بازیگران اضافه شوند. اطلاعیه رسمی از تاریخ انتشار فصل هفتم workin moms در انتظار است. امیدواریم اکنون همه آنچه را که باید در مورد این سریال می دانستید بدانید. هواداران با نفس بند آمده منتظر فصل جدید هستند.

ویدئو توسط کمدی CBC
رژیم لاغری سریع