Semrush Holdings, Inc. (NASDAQ: SEMR) اولگ شچگولف، مدیر عامل شرکت، ۳۵۹۴۲ سهم را به فروش رساند – بیگ ۲۴ خبرSemrush Holdings, Inc. (NASDAQ: SEMR – رتبه‌بندی دریافت شد) اولگ شچگولف، مدیرعامل، ۳۵۹۴۲ سهم از سهام این شرکت را در معامله‌ای به تاریخ چهارشنبه ۳ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲.۷۴ دلار فروخته شد که کل معاملات را به ۴۵۷۹۰۱.۰۸ دلار رساند. پس از تکمیل معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۲,۱۰۸,۶۱۱ سهام شرکت به ارزش تقریبی ۲۶,۸۶۳,۷۰۴.۱۴ دلار است. این فروش در سندی در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است.

اولگ شچگولف نیز اخیراً معاملات زیر را انجام داده است:

  • روز دوشنبه ۱ آگوست، اولگ شچگلف ۱۰۹۳۲ سهم از سهام سمروش را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲.۲۰ دلار و در مجموع ۱۳۳۳۷۰.۴۰ دلار فروخته شد.
  • اولگ شچگلف در روز جمعه ۲۹ جولای ۸۲۸۶ سهم از سهام سمروش را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲.۱۲ دلار و ارزش کل ۱۰۴۲۶.۳۲ دلار فروخته شد.
  • اولگ شچگلف در روز چهارشنبه ۲۷ جولای ۱۰۰۴۳ سهم از سهام سمروش را به فروش رساند. این سهام با میانگین قیمت ۱۲.۱۳ دلار و ارزش کل ۱۲۱۸۲۱.۵۹ دلار فروخته شد.
  • روز جمعه ۲۲ جولای اولگ شچگلف ۸۰۰ سهم از سهام سمروش را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲.۲۰ دلار و ارزش کل ۹۷۶۰.۰۰ دلار فروخته شد.
  • روز چهارشنبه ۲۹ تیرماه اولگ شچگلف ۳۹۴۵۱ سهم از سهام سمروش را فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۲.۲۶ دلار و ارزش کل ۴۸۳۶۶۹.۲۶ دلار فروخته شد.
  • روز دوشنبه ۱۸ جولای، اولگ شیشگلف ۷۰۰ سهم از سهام سمروش را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲.۰۰ دلار و ارزش کل ۸۴۰۰.۰۰ دلار فروخته شد.
  • روز چهارشنبه ۲۲ تیرماه اولگ شیشگلف ۱۱۵۹ سهم از سهام سمروش را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲.۰۴ دلار و ارزش کل ۱۳۹۵۴.۳۶ دلار فروخته شد.
  • روز دوشنبه ۲۰ تیرماه اولگ شیشگلف ۲۸۹۱۲ سهم از سهام سمروش را فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۲.۱۰ دلار و ارزش کل ۳۴۹۸۳۵.۲۰ دلار فروخته شد.

سهام سامرش ۰.۸ درصد سقوط کرد.

سهام SEMR در روز جمعه با قیمت ۱۳.۰۷ دلار افتتاح شد. این سهام دارای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ۱۲.۰۹ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۱۲.۴۳ دلار است. Semrush Holdings, Inc. پایین ترین قیمت ۵۲ هفته اخیر به ۷.۴۱ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته اخیر با ۳۲.۴۸ دلار. ارزش بازار سهام ۱.۸۴ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۶۱.۴۰- و بتای ۰.۸۵ است.

Semrush (NASDAQ: SEMR – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد خود را در روز سه شنبه، ۱۰ مه اعلام کرد. این شرکت گزارش داد (۰.۰۲ دلار) سود هر سهم برای سه ماهه، که بالاتر از برآورد اجماع (۰.۰۴ دلار) با ۰.۰۲ دلار است. سامروش بازدهی منفی ۳.۹۱ درصد و حاشیه خالص منفی ۳.۵۷ درصد را ایجاد کرد. این شرکت در این سه ماهه ۵۷.۱۳ میلیون دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۵۵.۹۸ میلیون دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۰۱ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. به طور متوسط، تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند Semrush Holdings, Inc. سود هر سهم برای سال جاری ۰.۳۸- خواهد بود.

صندوق های سرمایه گذاری مشترک Semrush وزن دارند

تعدادی از صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی اخیراً دارایی های سهام خود را اصلاح کرده اند. Cat Rock Capital Management LP موقعیت خود را در سهام سمروش ۱۴۳.۸ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Cat Rock Capital Management LP اکنون پس از خرید ۲،۹۷۸،۸۲۰ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۵,۰۵۰,۰۲۶ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۰۵,۲۹۳,۰۰۰ دلار است. Dorsey Asset Management LLC موقعیت خود را در سهام Semrush 31.7٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Dorsey Asset Management LLC اکنون پس از خرید ۸۲۸۵۲۳ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۳,۴۴۵,۳۶۱ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۴۱,۱۳۸,۰۰۰ دلار است. گروه پیشتاز جایگاه خود را در سهام سمروش در سه ماهه اول ۱۰.۴ درصد افزایش داد. شرکت پایونیر گروپ مالک است اکنون ۲۲۰۸۲۲۴ سهم از سهام این شرکت پس از خرید ۲۰۷۶۶۵ سهم اضافی در این مدت به ارزش ۲۶۳۶۶۰۰۰ دلار است. Clearbridge Investments LLC سهام خود در سهام Semrush را ۰.۳٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Clearbridge Investments LLC اکنون مالک ۱,۵۳۷,۲۷۲ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱,۸۳۵,۰۰۰ دلار پس از خرید ۴۱۵۰ سهم اضافی در طول دوره است. در نهایت، Next Century Growth Investors LLC، سهام خود را در سهام شرکت سمروش ۲۷.۸ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Next Century Growth Investors LLC اکنون دارای ۸۱۶۸۱۵ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۱۷۷۸۶۵ سهم اضافی در این دوره به ارزش ۹۷۵۲۰۰۰ دلار می‌باشد. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۱۵.۱۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

چندین شرکت تحقیقاتی اخیراً گزارش هایی در مورد SEMR منتشر کرده اند. KeyCorp هدف قیمت خود را در Semrush از ۱۸.۰۰ دلار به ۱۳.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “اضافه وزن” شرکت را در یادداشت تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۲۵ آوریل شناسایی کرد. مورگان استنلی در یک یادداشت تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۶ ژوئن، سمروش را پوشش داد. آنها رتبه بندی “هم وزن” و قیمت هدف ۱۳.۰۰ دلاری را برای شرکت صادر کردند. سرانجام، گروه مالی جفریز در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۲ می، قیمت هدف خود را در Samrush از ۱۵.۰۰ دلار به ۱۰.۰۰ دلار کاهش داد. سه تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه بندی نگهداری و سه نفر رتبه خرید را به این شرکت اختصاص داده اند. طبق گفته MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین رتبه “خرید متوسط” و قیمت هدف ۱۶.۸۳ دلار است.

از سمروش

(رتبه گرفتن)

Semrush Holdings, Inc. این پلت فرم نرم افزار مدیریت بینایی آنلاین را به عنوان یک سرویس در سراسر جهان توسعه می دهد. این شرکت شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا از طریق کانال‌های مناسب، مخاطبان مناسب محتوای خود را شناسایی کرده و به آنها دست یابند. پلتفرم آن مشتریان شرکت را قادر می سازد تا روندها را درک کنند و بر اساس بینش ها برای افزایش دید آنلاین، هدایت ترافیک به وب سایت ها و صفحات رسانه های اجتماعی، و همچنین لیست های آنلاین، توزیع محتوای هدفمند برای مشتریان خود و اندازه گیری کمپین های بازاریابی دیجیتال عمل کنند.

داستان های توصیه شده

معاملات داخلی سه ماهه Semrush (NASDAQ: SEMR)

اخبار و نقدهای سمروش را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران سمروش و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com را دریافت کنید.