Seracle زیرساخت نام تجاری Web3 NFT را برای کمک به تقویت فعالیت های بازاریابی از طریق بازارهای اختصاصی NFT راه اندازی می کند.


Seracle، یک پلتفرم Blockchain-as-a-Service (BaaS)، راه اندازی زیرساخت وب ۳.۰ NFT خود را برای برندها و مشاغل در سراسر بخش ها اعلام کرده است تا به آنها کمک کند تا بازارهای NFT سفارشی خود را بسازند.

این زیرساخت برای بسیاری از شرکت‌ها و برندها در بخش‌هایی مانند سرگرمی، تجارت الکترونیک، بازی، رسانه‌های اجتماعی، مد، ورزش، هنر، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی مناسب است که می‌خواهند خود را از رقبای خود متمایز کنند و به هدف بزرگ‌تری دست یابند. مخاطب به روشی جذاب و مقرون به صرفه

در حال حاضر، شرکت‌ها و برندهایی که می‌خواهند NFT خود را داشته باشند، می‌توانند این کار را در بازارهای موجود مانند OpenSea، Rarible و غیره بدون هیچ گونه سفارشی‌سازی و برندسازی انجام دهند، یا می‌توانند بازار NFT خود را با برندسازی و سفارشی‌سازی خاص ایجاد کنند. با این حال، در حالی که ساختن بازار NFT از ابتدا ممکن است یک گزینه قانع کننده به نظر برسد. این می تواند زمان بر، پرخطر، پرهزینه و نیازمند منابع ماهر با تخصص فنی باشد. حدود ۳-۴ ماه طول می کشد تا یک زیرساخت NFT پشتیبان زنجیره با حدود ۵۰ درصد از منابع مهندسی هدایت شود.

با زیرساخت NFT Serakel، بازاری با ۱۰۰% سفارشی سازی و برندسازی با ۸۰% کاهش هزینه می تواند تنها در چند هفته راه اندازی شود. شرکت ها همچنین نیازی به استفاده از منابع مهندسی برای مدیریت پلت فرم ندارند.

Seracle راه حل های بازار NFT از جمله توسعه محصول، عملیات و بازاریابی را ارائه می دهد. راه حل زیرساخت NFT هیچ مرز جغرافیایی ندارد و می تواند یک پلتفرم با راه حل های پرداخت مناسب مانند ارزهای دیجیتال یا ارزهای دیجیتال بر اساس نیاز مشتری بسازد.

صحبت از راه اندازی زیرساخت Web3.0 NFT، Shrikant Bhalerao، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، خواهد خورداو گفت: “فضای NFT راهی عالی برای برندها برای دستیابی به مخاطبان هدف خود در سنین ۱۸ تا ۳۵ سال است. همچنین با قرار گرفتن بخشی از فضای بالقوه ای که در حال حاضر بازاریابی سنتی را مختل می کند، برند را نسبت به رقبای خود برتری می دهد.

Bhalerao همچنین اضافه کرد که “NFT ها در روند هستند و مارک هایی که از غول هایی مانند لامبورگینی، نایک، آدیداس، کوکاکولا، مک دونالد و غیره پیروی می کنند، در حال تغییر هستند. تبلیغ زیرساخت NFT ما برای کمک به برندها برای ورود بی دردسر به فضا ایجاد شده است. Seracle Web 3.0 ضروری است. یک پلتفرم ۱۰۰% قابل تنظیم، مقرون به صرفه، سریع و قدرتمند برای برندهایی که می خواهند جلوتر از زمان باشند، فراهم کنید.

سراکل در حال حاضر در حال ارائه راه حل NFT برای یکی از قدیمی ترین خانه های تولید سینمای هند است. این شرکت قصد دارد تا پایان سال جاری با حداقل ۲۰ برند دیگر همکاری کند.

Seracle که توسط Shrikant Bhalerao و Akshay Soam در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد، راه‌حل‌های برچسب سفید را برای کسب‌وکارها و توسعه‌دهندگان ارائه می‌دهد که می‌توانند از API خود برای ساخت هر پلتفرم بلاک چین یا Web3 بدون هیچ هزینه‌ای استفاده کنند.

Seracle با بیش از ۱۰۰ کارمند، دفاتری در هند، سنگاپور و کانادا دارد و به سرعت در فضای NFT و بلاک چین به یک آشفتگی تبدیل شده است.

با ادامه رشد بخش NFT با فروش ثابت، انتظار می رود اندازه بازار جهانی از ۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۲ به ۱۳.۶ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۷ با نرخ رشد مرکب سالانه ۳۵ درصد افزایش یابد. عوامل کلیدی محرک این رشد تصاعدی عبارتند از: افزایش تقاضا برای هنر دیجیتال، استفاده جهانی از ارز دیجیتال، تأثیر افراد مشهور بر پذیرش NFT، و افزایش روزافزون محصولات بازار مقرون به صرفه.


برچسب های اختصاص داده شده به این مقاله: