Seven Eight Capital LP سهام جدیدی در SunPower Inc خریداری کرد. (NASDAQ: SPWR) – Big 24 NewsSeven Eight Capital LP سهام جدیدی در SunPower Inc خریداری کرد. (NASDAQ: SPWR – Rating Received) طی سه ماهه اول، طبق آخرین افشای آن در SEC. این صندوق ۱۲۵۵۲ سهم از سهام شرکت نیمه هادی را به ارزش تقریبی ۲۷۰۰۰۰ دلار خریداری کرد.

چندین سرمایه گذار نهادی دیگر نیز به سهام خود در SPWR اضافه یا کاهش داده اند. بانک ملی هانتینگتون در سه ماهه اول سهام جدیدی در SunPower به ارزش ۳۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. Banque Cantonale Vaudoise موقعیت خود را در SunPower 140.6% در طول سه ماهه اول تثبیت کرد. Banque Cantonale Vaudoise پس از خرید ۱۵۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۲۵۶۷ سهم از سهام نیمه هادی به ارزش ۵۴۰۰۰ دلار است. Exchange Traded Concepts LLC موقعیت خود را در SunPower 20.7% در سه ماهه اول تثبیت کرد. Exchange Traded Concepts LLC اکنون پس از خرید ۷۹۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۴۶۴۲ سهم از سهام شرکت نیمه هادی به ارزش ۱۰۰۰۰۰ دلار است. Fifth Bank Corp. III موقعیت خود را در SunPower 90.9% در طول سه ماهه اول تثبیت کرد. Fifth Third Bancorp اکنون پس از خرید ۲۲۷۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۴۷۷۲ سهم از سهام شرکت نیمه هادی به ارزش ۱۰۳۰۰۰ دلار است. در نهایت، Guinness Atkinson Asset Management Inc جایگاه خود را در SunPower 26.4 درصد در سه ماهه اول افزایش داد. مدیریت دارایی گینس اتکینسون اکنون مالک ۵۴۳۵ سهم از سهام شرکت نیمه هادی است که پس از خرید ۱۱۳۵ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، به ارزش ۱۱۷۰۰۰ دلار می رسد. ۳۶.۶۱ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

تجارت داخلی در SunPower

در اخبار دیگر، ویچکا هنگ، خودی، ۱۴۰۰۰ سهم سهام را در معامله ای که در روز چهارشنبه ۱۰ آگوست رخ داد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۴.۹۵ دلار فروخته شد که کل معاملات را به ۳۴۹،۳۰۰.۰۰ دلار رساند. پس از این معامله، این خودی اکنون صاحب ۵۰۴۶ سهم در شرکت به ارزش ۱۲۵۸۹۷.۷۰ دلار است. این فروش در یک فایل SEC در دسترس از طریق وب سایت SEC فاش شد. در دیگر اخبار SunPower، ویچهکا هنگ، خودی، ۱۴۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز چهارشنبه ۱۰ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۴.۹۵ دلار فروخته شد که کل معاملات را به ۳۴۹،۳۰۰.۰۰ دلار رساند. پس از معامله، این خودی اکنون صاحب ۵۰۴۶ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۲۵۸۹۷.۷۰ دلار است. این معامله در پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شده است که در این لینک موجود است. همچنین، مدیر مالی ماناوندرا سیال در معامله ای در روز دوشنبه ۲۴ مردادماه ۲۵۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۶.۶۳ دلار به ارزش کل ۶۶۵۷۵۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیر مالی اکنون صاحب ۵۰۸۱۰ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۳۵۳۰۷۰.۳۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در سه ماهه گذشته، افراد داخلی ۶۲۹۱۲ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۶۳۴۳۷۱ دلار فروختند. ۰.۶۷ درصد از سهام این شرکت متعلق به افراد داخلی است.

عملکرد قیمت SunPower

سهام NASDAQ SPWR در روز جمعه با قیمت ۲۵.۰۶ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۴.۳۶ میلیارد دلار، نسبت P/E 27.84- و بتای ۲.۰۶ است. نسبت فعلی شرکت ۱.۱۹، نسبت سریع ۰.۹۴ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۱۳ است. سان پاور کمترین قیمت خود را در یک سال اخیر ۱۲.۷۸ دلار و بالاترین قیمت یک سال اخیر ۳۴.۶۱ دلار دارد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۹.۹۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۸.۹۵ دلار است.

SunPower (NASDAQ: SPWR – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد خود را در روز سه شنبه، ۲ آگوست اعلام کرد. این شرکت نیمه هادی درآمد ۰.۰۳ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای تحلیلگران ۰.۰۵ دلار (۰.۰۲ دلار) بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۴۱۷.۸۰ میلیون دلار در مقایسه با برآورد اجماع ۳۶۴.۴۷ میلیون دلار بود. SunPower بازده منفی ۴.۱۵ درصد و حاشیه خالص منفی ۱۰.۵۱ درصد داشت. درآمد SunPower در سه ماهه نسبت به سال گذشته ۶۰.۲ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۰.۰۱ دلار گزارش کرد. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند شرکت SunPower Inc. در سال جاری ۰.۱۲ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

چندین تحلیلگر تحقیقاتی سهام در مورد سهام اظهار نظر کرده اند. گروه UBS هدف قیمت سهام SunPower را از ۱۷.۰۰ دلار به ۲۲.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۳ آگوست به سهام رتبه “خنثی” داد. پایپر سندلر هدف قیمت سهام SunPower را از ۲۳.۰۰ دلار به ۲۱.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۹ جولای، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. بارکلیز در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۵ آگوست، پوشش سهام SunPower را در نظر گرفت. آنها رتبه “هم وزن” و هدف قیمت ۲۶.۰۰ دلار را برای هر سهم تعیین کردند. JPMorgan Chase & Co. آنها قیمت هدف خود را برای سهام SunPower از ۲۰.۰۰ دلار به ۲۵.۰۰ دلار افزایش دادند و در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه ۸ آگوست به سهام رتبه “کم وزنی” دادند. در نهایت، ریموند جیمز هدف قیمتی خود را برای سهام SunPower از ۲۲.۰۰ دلار به ۲۵.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۳ آگوست، رتبه “عملکرد برتر” را به سهام داد. پنج تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، هشت تحلیلگر رتبه توقف و سه تحلیلگر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، این سهام دارای میانگین رتبه بندی “Hold” و میانگین قیمت هدف ۲۲.۱۹ دلار است.

درباره سان پاور

(رتبه گرفتن)

SunPower Corporation، ارائه‌دهنده خدمات انرژی خورشیدی و فناوری، راه‌حل‌های انرژی خورشیدی، ذخیره‌سازی و انرژی خانگی را به مشتریان عمدتاً در ایالات متحده و کانادا ارائه می‌کند. از طریق املاک مسکونی و تجاری سبک فعالیت می کند. راه حل های تجاری و صنعتی. بخش‌های دیگر این شرکت راه‌حل‌ها و قطعاتی را برای انرژی خورشیدی، ذخیره‌سازی و انرژی خانگی از طریق شبکه‌ای از فروشندگان، نصب‌کنندگان و غیرنصب‌کنندگان و همچنین یک تیم فروش داخلی ارائه می‌کند. خدمات مهندسی، تدارکات و ساخت و ساز و فروش انرژی تحت قراردادهای خرید نیرو.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری SPWR را نگه می دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های SunPower Co 13F و معاملات داخلی، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: SPWR – رتبه‌بندی دریافت شد).

مالکیت نهادی توسط کوارتر برای SunPower (NASDAQ: SPWR)

اخبار و نظرات SunPower Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای SunPower و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.