SG Americas Securities LLC 997 سهم در Eastman Chemical (NYSE: EMN) خریداری کرد – Big 24 خبرطبق گزارش Holdings Channel.com، SG Americas Securities LLC دارایی خود را در Eastman Chemical (NYSE: EMN – Get Rating) در سه ماهه دوم ۲۲.۵ درصد افزایش داد. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۹۹۷ سهم دیگر در طول سه ماهه، صاحب ۵۴۲۲ سهم از شرکت مواد اولیه شد. دارایی SG Americas Securities LLC در Eastman Chemical در آخرین ثبت پرونده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، ۴۸۷,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

چندین سرمایه گذار نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیرا سهام EMN را خریده و فروخته اند. Gradient Investments LLC سهام جدیدی در Eastman Chemical در سه ماهه دوم به ارزش تقریبی ۲۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. Wellington Shields Capital Management LLC سهام جدیدی در Eastman Chemical در سه ماهه اول خرید به ارزش تقریبی ۲۸۰۰۰ دلار. First Command Bank سهام جدیدی در Eastman Chemical در سه ماهه دوم به ارزش تقریبی ۳۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. Venture Visionary Partners LLC سهام جدیدی در Eastman Chemical در سه ماهه دوم به قیمت تقریباً ۳۱۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Jones Financial Companies LLC سهام خود در Eastman Chemical را ۲۱۷.۵ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Jones Financial Company Lllp اکنون مالک ۳۰۸ سهم از شرکت مواد اولیه است که پس از خرید ۲۱۱ سهم دیگر در این مدت، ۳۵۰۰۰ دلار ارزش دارد. سرمایه گذاران نهادی ۸۵.۴۱ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

افزایش ۰.۳ درصدی معاملات Eastman Chemical

سهام NYSE: EMN در روز جمعه با قیمت ۷۶.۱۹ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۹.۱۴ میلیارد دلار، نسبت P/E 8.37، نسبت P/E 1.72 و بتای ۱.۴۶ است. Eastman Chemical با ۶۹.۹۱ دلار پایین ترین قیمت یک ساله و ۱۲۹.۴۸ دلار بالاترین قیمت در یک سال اخیر را ثبت کرد. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام شرکت ۰.۷۳، نسبت معاملات ۱.۲۸ و نسبت سریع ۰.۶۹ است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه برای تجارت ۷۹.۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۹۲.۰۱ دلار است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

چندین تحلیلگر گزارش هایی در مورد سهام EMN منتشر کرده اند. بانک آمریکا هدف قیمتی خود در Eastman Chemical را از ۱۲۳.۰۰ دلار به ۱۱۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۳ ژوئیه، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. TheStreet در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۱ اکتبر، رتبه Eastman Chemical را از “b-” به “c+” کاهش داد. سیتی گروپ قیمت هدف خود در Eastman Chemical را از ۸۰.۰۰ دلار به ۷۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارش تحقیقاتی روز دوشنبه، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. KeyCorp قیمت هدف خود در Eastman Chemical را از ۱۱۱.۰۰ دلار به ۹۸.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارش تحقیقاتی روز دوشنبه، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. سرانجام، گروه UBS قیمت هدف خود را در Eastman Chemical از ۱۱۸.۰۰ دلار به ۱۰۸.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱۹ سپتامبر، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. یازده تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه نگهداری و پنج تحلیلگر سهام را با رتبه خرید ارزیابی کرده اند. بر اساس داده های MarketBeat، Eastman Chemical دارای رتبه اجماع “Hold” و قیمت هدف توافق شده ۹۷.۳۱ دلار است.

درباره شرکت شیمیایی Eastman

(رتبه گرفتن)

شرکت شیمی ایستمن به عنوان یک شرکت مواد تخصصی در ایالات متحده و بین المللی فعالیت می کند. بخش افزودنی ها و محصولات کاربردی این شرکت رزین ها و رزین های هیدروکربنی را عرضه می کند. محلول های آلی مبتنی بر اسید؛ بلوک های ساختمانی بر اساس مشتقات آمین؛ ضد عفونی کننده های خاک بر پایه متام، قارچ کش های بر پایه تیرام و زیرام و تنظیم کننده های رشد گیاه. افزودنی های ویژه، حلال های ویژه، کالاها، افزودنی های رنگی و پلیمرهای ویژه. انتقال حرارت و سیالات هوانوردی؛ گوگرد نامحلول و افزودنی های لاستیکی ضد تجزیه پذیر. و رزین های کاربردی

همچنین ببینید

می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری EMN را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی Eastman Chemical (NYSE: EMN – دریافت رتبه).

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای Eastman Chemical (NYSE: EMN)

دریافت اخبار و بررسی برای Eastman Chemical Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران Eastman Chemical و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.