Shell Asset Management دارای یک موقعیت ۹۳۴,۰۰۰ دلاری در KIMCO Realty Corp (NYSE: KIM) است – Big 24 Khabarبر اساس آخرین پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، مدیریت دارایی شل، سهام خود را در Kimco Realty (NYSE: KIM – Get Rating) در سه ماهه اول ۱۲.۹ درصد کاهش داد. این شرکت پس از فروش ۵۶۰۱ سهم در این دوره، مالک ۳۷۸۰۷ سهم REIT بود. ارزش دارایی های Shell Asset Management در Kimco Realty در پایان آخرین دوره گزارش ۹۳۴,۰۰۰ دلار بود.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً دارایی های خود را در KIM اصلاح کرده اند. State Street Inc موقعیت خود را در سهام Kimco Realty 8.4٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. ایالت استریت شرکت این شرکت اکنون دارای ۳۷,۰۹۴,۱۶۷ سهام REIT به ارزش ۹۱۴,۳۷۱,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۲,۸۸۲,۵۳۴ سهم اضافی در طول دوره است. بلک راک در سه ماهه چهارم جایگاه خود را در سهام Kimco Realty 5.0 درصد افزایش داد. بلک راک اکنون مالک ۵,۵۱۴,۶۵۴ سهم از سهام REIT به ارزش ۱,۳۵۹,۲۱۹,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۲,۶۳۲,۱۳۹ سهم اضافی در طول دوره است. Sumitomo Mitsui Trust Holdings Inc. موقعیت این شرکت در سهام کیمکو Realty در سه ماهه اول ۱۰۷.۰ درصد رشد کرد. Sumitomo Mitsui Trust Holdings Inc. این شرکت اکنون دارای ۲,۴۷۹,۲۹۵ سهم از سهام REIT به ارزش ۶۱,۲۳۹,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۱,۲۸۱,۵۶۴ سهم اضافی در طول دوره است. گروه اوراق بهادار دایوا این شرکت در سه ماهه چهارم جایگاه خود را در سهام Kimco Realty 12.6% افزایش داد. گروه اوراق بهادار دایوا او اکنون دارای ۱,۱۲۲۶,۱۹۲ سهم از سهام REIT به ارزش ۲,۷۶۷,۲۵,۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۱,۲۵۲,۵۳۹ سهم اضافی در این دوره است. در نهایت، Nuveen Asset Management LLC سهام خود را در Kimco Realty در طول سه ماهه چهارم ۱۶.۳ درصد افزایش داد. Nuveen Asset Management LLC اکنون پس از خرید ۱,۰۹۵,۳۶۲ سهم اضافی در سه ماهه گذشته دارای ۷,۸۰۹,۱۳۱ سهم از سهام REIT به ارزش ۱۹۲,۴۹۶,۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۹۲.۶۹ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

عملکرد قیمت املاک و مستغلات KIMMCO

سهام NYSE: KIM در روز جمعه با قیمت ۲۲.۱۱ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۲۰.۹۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۲۳.۰۵ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۷۳، نسبت سریع ۲.۶۸ و نسبت معاملاتی ۲.۶۸ است. ارزش بازار این شرکت ۱۳.۶۶ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۳.۳۲، نسبت قیمت به درآمد ۲.۰۸ و بتای ۱.۴۰ است. Kimco Realty Corp با ۱۸.۵۲ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۲۶.۵۷ دلار به بالاترین سطح در ۵۲ هفته گذشته رسیده است.

Kimco Properties سود سهام را افزایش می دهد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز اعلام کرده است که در روز جمعه ۲ شهریور ماه واریز خواهد شد. سرمایه گذاران رکورددار روز جمعه، ۹ سپتامبر، سود سهام ۰.۲۲ دلاری را منتشر خواهند کرد. این افزایش نسبت به درآمد ۰.۲۰ دلاری Kimco Realty در سه ماهه قبلی است. این نشان دهنده سود سهام ۰.۸۸ دلار در سال و بازده سود سهام ۳.۹۸٪ است. تاریخ تقسیم سود پنج شنبه ۸ شهریور می باشد. درصد پرداخت Kimco Realty 48.19٪ است.

تغییر رتبه تحلیلگران

تعدادی از تحلیلگران در مورد سهام اظهار نظر کردند. میزوهو هدف قیمت سهام کیمکو را از ۲۷.۰۰ دلار به ۲۳.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۲۱ ژوئیه به شرکت رتبه “خرید” را اختصاص داد. Credit Suisse Group سهام Kimco Realty را در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۲۲ ژوئن پوشش داد. آنها رتبه “برتر” و هدف قیمت ۲۲.۰۰ دلار را برای شرکت تعیین کردند. پایپر سندلر در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۴ ژوئیه، قیمت هدف خود را برای سهام کیمکو Realty به ۲۵.۰۰ دلار کاهش داد. گروه UBS در یادداشت تحقیقاتی روز جمعه آن را به عنوان “نظر” در مورد سهام Kimco Realty طبقه بندی کرد. در نهایت، گروه مالی جفریز هدف قیمت سهام کیمکو را از ۲۸ دلار به ۲۳ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۳۰ ژوئن، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. شش تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری و یازده نفر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. طبق داده های MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین رتبه «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۲۴.۶۵ دلار است.

تجارت خودی

در اخبار مرتبط، گری کوهن، کارشناس داخلی گلن، ۱۰۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ سه شنبه ۳ می فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۲۵.۰۷ دلار و ارزش کل ۲۵۰۷۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیر مالی در حال حاضر به طور مستقیم مالک ۴۸۶,۲۴۰ سهم از سهام شرکت است که ارزش آن تقریباً ۱۲,۱۹۰,۰۳۶.۸۰ دلار است. این فروش در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. ۲.۱۰ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

درباره املاک کیمکو

(رتبه گرفتن)

Kimco Realty Corp. یک تراست سرمایه گذاری املاک و مستغلات (REIT) است که مقر آن در نیو هاید پارک، نیویورک است و یکی از بزرگترین مالکان و اپراتورهای مراکز خرید در فضای باز در آمریکای شمالی است. تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸، این شرکت دارای ۷۶ میلیون فوت مربع فضای قابل اجاره در ۴۳۷ مرکز خرید در ایالات متحده بود که عمدتاً در بازارهای بزرگ شهری متمرکز بود.

داستان های خصوصی

مالکیت نهادی توسط Quarter for Kimco Realty (NYSE: KEM)

اخبار و بررسی های روزانه Kimco Realty را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Kimco Realty و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.