Shell Asset Management سهام خود را در Visa Inc افزایش می دهد. (NYSE:V) – Big 24 NewsShell Asset Management موقعیت خود را در سهام Visa Inc تقویت کرده است. HoldingsChannel (NYSE: V – رتبه بندی) ۳.۲٪ در طول سه ماهه اول. این شرکت پس از به دست آوردن ۶۴۰۴ سهم دیگر در این دوره، ۲۰۶۹۹۸ سهم از سهام پردازشگر کارت اعتباری را در اختیار داشت. ویزا حدود ۱.۱ درصد از پرتفوی مدیریت دارایی شل را تشکیل می دهد و این سهام را به هشتمین شرکت بزرگ خود تبدیل می کند. دارایی شرکت Shell Asset Management Inc در پایان سه ماهه گذشته، ویزا ۴,۵۹۰,۶۰۰ دلار بود.

سایر صندوق های تامینی نیز اخیراً تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Outfitter Financial LLC یک موقعیت جدید در Visa در طول سه ماهه چهارم به ارزش ۲۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. Landmark Wealth Management LLC یک موقعیت جدید در Visa در سه ماهه اول به ارزش ۳۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. Rise Advisors LLC یک موقعیت جدید در Visa در سه ماهه چهارم به ارزش ۳۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. Stuart Chausey & Associates سهام خود را در Visa 50.0٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. استوارت چاوزی و همکاران شرکت اکنون ۱۶۸ سهم از سهام پردازشگر کارت اعتباری پس از خرید ۵۶ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، ۳۶۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. در نهایت، Paragon Capital Management Ltd یک موقعیت جدید در Visa در سه ماهه آخر به ارزش ۳۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. در حال حاضر ۸۰.۷۷ درصد سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از تحلیلگران تحقیقاتی گزارش هایی در مورد این شرکت منتشر کرده اند. رابرت دبلیو برد در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ جولای، قیمت هدف خود را در Visa از ۲۹۰ دلار به ۲۶۵ دلار کاهش داد. گروه UBS هدف قیمت خود را در Visa از ۲۹۲.۰۰ دلار به ۲۹۶.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشت تحقیقاتی روز چهارشنبه به سهام رتبه “خرید” داد. Piper Sandler هدف قیمت خود را در Visa از ۲۳۹.۰۰ دلار به ۲۰۴.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “اضافه وزن” شرکت را در یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۶ جولای تعریف کرد. رویال بانک کانادا در یادداشت تحقیقاتی روز چهارشنبه نرخ هدف ویزا را از ۲۷۸ دلار به ۲۶۲ دلار کاهش داد. سرانجام، Wells Fargo & Company هدف قیمت خود را در Visa از ۲۸۰.۰۰ دلار به ۲۵۵.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “اضافه وزن” شرکت را در یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۱۳ جولای قرار داد. چهار تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری و بیست و سه تحلیلگر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. بر اساس داده های MarketBeat، این سهام دارای رتبه متوسط ​​«خرید متوسط» و قیمت هدف توافق شده ۲۶۱.۰۰ دلار است.

عملکرد سهام ویزا

NYSE: V روز پنجشنبه با قیمت ۲۱۰.۴۷ دلار افتتاح شد. این سهام دارای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA) در ۲۰۴.۳۷ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (SMA) در ۲۱۰.۶۴ دلار است. Visa Corporation به کمترین میزان در ۵۲ هفته گذشته ۱۸۵.۹۱ دلار و بالاترین سطح ۵۲ هفته اخیر ۲۵۱.۵۰ دلار رسید. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۵۳، نسبت سریع ۱.۲۹ و نسبت معاملاتی ۱.۲۹ است. این شرکت دارای ارزش بازار ۴۰۰.۱۶ میلیارد دلار، نسبت PE 33.09، نسبت P/E/G 1.84 و بتا ۰.۹۰ است.

Visa (NYSE: V – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲۶ آوریل منتشر کرد. پردازنده کارت اعتباری درآمدی معادل ۱.۷۹ دلار به ازای هر سهم (EPS) برای سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۱.۶۵ دلاری با ۰.۱۴ دلار بود. ویزا به بازده حقوق صاحبان سهام ۴۲.۸۹ درصد و حاشیه خالص ۵۱.۱۰ درصد دست یافت. این شرکت در سه ماهه ۷.۱۹ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۶.۸۲ میلیارد دلار تخمین زدند. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۳۸ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد سه ماهه سوم ویزا ۲۵.۵ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. تحلیلگران انتظار دارند که Visa Inc. برای سال جاری ۷.۱۷ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

ویزا خرید و فروش داخلی

در اخبار دیگر، مدیرعامل آلفرد اف. کلی جونیور وی در معامله ای به تاریخ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با میانگین قیمت ۲۱۰.۳۸ دلار و ارزش کل ۱,۸۹۳,۴۲۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از انجام معامله، مدیرعامل هم اکنون دارای ۱۶۲۸۸۷ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳۴۲۶۸۱۶۷.۰۶ دلار است. تراکنش در یک فایل SEC فاش شده است که از طریق این پیوند قابل دسترسی است. طی سه ماهه گذشته، افراد داخلی ۲۷۰۰۰ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۵۶۱۹۳۳۰ دلار فروختند. خودی های شرکت ۰.۲۱ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

در مورد ویزا

(رتبه گرفتن)

شرکت ویزا به عنوان یک شرکت فناوری پرداخت جهانی. این شرکت پرداخت های دیجیتالی را بین مصرف کنندگان، بازرگانان، موسسات مالی، مشاغل، شرکای استراتژیک و سازمان های دولتی تسهیل می کند. VisaNet یک شبکه پردازش تراکنش را اجرا می کند که مجوز، تسویه و تسویه تراکنش های پرداخت را امکان پذیر می کند.

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری دارای V هستند؟ برای دریافت آخرین سپرده های Visa Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. ۱۳F و تجارت داخلی. (NYSE: V – دریافت رتبه).

مالکیت شرکتی ویزا (NYSE: V)

اخبار و بررسی های روزانه ویزا را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای ویزا و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.