SinglePoint انتظار افزایش قابل توجهی در پروژه های خورشیدی از طریق اعتبار مالیاتی و تمدید قبض آب و هوا دارد


تصویب قانون تورم می تواند به طور چشمگیری اقتصاد پروژه های خورشیدی را برای صاحبان خانه و صاحبان املاک تجاری بهبود بخشد.

ققنوس، ۹ آگوست ۲۰۲۲ /PRNewswire/ – SinglePoint, Inc. (OTCQB: SING) (“SinglePoint” یا “Company”)، ارائه دهنده انرژی خورشیدی و راه حل های پایدار، امروز اعلام کرد که شرکت تابعه خود، Boston Solar Company LLC. پیش بینی می شود با توجه به قانون کاهش تورم که تصویب شده، شاهد افزایش چشمگیر پروژه های خورشیدی مسکونی باشیم. یکشنبه ۷ آگوست ۲۰۲۲. بسته تغییر آب و هوا و مالیات تصویب شده توسط سنا روز یکشنبه ارائه خواهد شد ۳۷۰ میلیارد دلار در تامین مالی انرژی پاک، از جمله گسترش و افزایش اعتبارات مالیاتی سودآور خورشیدی، و امکان دادن به مالکان خانه تا ۳۰ درصد از ارزش پروژه خورشیدی به عنوان اعتبار مالیاتی.

این قانون برای نصب پنل خورشیدی مسکونی ۳۰ درصد کسر مالیات را در نظر می گیرد ۳۱ دسامبر ۲۰۳۴. سپس کسر مالیات برای پنل های خورشیدی استفاده شده به ۲۶ درصد کاهش می یابد. ۳۱ دسامبر ۲۰۳۲، و قبل از ۱ ژانویه ۲۰۳۴. علاوه بر این، صاحبان خانه هایی که سیستم باتری خورشیدی با ظرفیت حداقل سه کیلووات ساعت نصب می کنند، واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی هستند. اعتبار ۳۰ درصدی برای هرکسی که سیستم خود را از ابتدای سال ۲۰۲۲ نصب کرده باشد، عطف به ماسبق خواهد بود. اعتبار مالیاتی برای ذخیره سازی انرژی نیز اعمال می شود، خواه در محل های مشترک نصب شده باشد یا به عنوان ذخیره انرژی مستقل. این به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد تا طیف وسیعی از باتری‌ها را با زیرساخت‌های خورشیدی متنوعی بازسازی کنند و فرصت‌های درآمدی فوری برای SinglePoint را از طریق شرکت تابعه آن در بوستون سولار به میزان زیادی افزایش دهند.

ویل رالستونمدیر عامل SinglePoint گفت. «SinglePoint می تواند درآمد را به دلیل تصویب این قانون به میزان قابل توجهی افزایش دهد. ما از بزرگترین قانون انرژی پاک که تا به حال در ایالات متحده تصویب شده است، به نحوی که هنوز تصورش را نکرده ایم، بهره مند خواهیم شد. اعتبارات مالیاتی برای پروژه های انرژی خورشیدی همیشه در تصمیم صاحب ملک برای نصب پنل های خورشیدی بسیار مهم بوده است.

رالستون ادامه داد: «علاوه بر افزایش تقاضا و یارانه برای خودروهای الکتریکی، تمدید اعتبارات مالیاتی مزایای بیشتری را برای خریدار فراهم می‌کند و بازار بالقوه پروژه‌های خورشیدی را افزایش می‌دهد، زیرا مقرون به صرفه بودن را افزایش می‌دهد». بدون شک، این برای زندگی سبز در همه جا بسیار بزرگ است.

مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران بوستون سولار، دانیل میلو گیمارشوی گفت: “این قانون زمینه روشنی برای حمایت از پروژه های خورشیدی برای ۱۰ سال آینده فراهم می کند. با خریدهای اخیر ما Ecodaptive و برنامه آفتاب آن، که ما را قادر به تامین مالی پروژه های خورشیدی می کند که در غیر این صورت تامین مالی آنها دشوار بود، ما بیش از یک “یک توقف” شده ایم. ما برای بقیه سال و شتاب قوی ای که در سال ۲۰۲۳ داریم هیجان زده هستیم.”

جیمز (جیم) رالفزعضو هیئت مدیره SinglePoint که اخیراً اعلام شده است، خاطرنشان کرد: “پیوستن به تیم SinglePoint به عنوان یک عضو هیئت مدیره جدید نمی تواند یک تصمیم به موقع باشد. من مطمئن هستم که سابقه و روابط من می تواند به SinglePoint کمک کند تا به سطح بعدی در درآمد، درآمد و خاتمه فعالیت های بیشتر برسد. تحصیل”.

کوری لامبرشترئیس و مدیر ارشد مالی SinglePoint گفت: “با حمایت دولت فدرال در قالب اعتبارات مالیاتی برای پروژه های خورشیدی و بودجه مستقیم فدرال برای پروژه های تصفیه هوای مدارس، SinglePoint آماده است تا از قراردادهای آینده بیشتری سرمایه گذاری کند.”

درباره SinglePoint Inc (OTCQB: SING)

SinglePoint یک شرکت انرژی های تجدیدپذیر و سبک زندگی پایدار است که بر ارائه راه حل های انرژی سازگار با محیط زیست و راه حل های زندگی سالم تمرکز دارد. SinglePoint در ابتدا بر ایجاد بزرگترین شبکه راه حل های انرژی تجدیدپذیر و مدرن سازی مدل سنتی ذخیره سازی خورشیدی و انرژی تمرکز دارد. این شرکت همچنین در بخش تصفیه هوا از طریق شرکت تابعه خود در حال گسترش است. جعبه هوای خالص. فرصت‌های رشد ویژه آینده شامل شارژ وسایل نقلیه الکتریکی، انرژی خورشیدی به عنوان یک سرویس اشتراک، بهره‌وری انرژی اضافی و دستگاه‌هایی است که پایداری و زندگی سالم را ارتقا می‌دهند. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت (www.singlepoint.com) و برای دریافت آخرین به روز رسانی ها به شبکه های اجتماعی متصل شوید.

اظهارات آینده نگر

برخی اظهارات در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است حاوی اطلاعات آینده نگر به معنای قانون ۱۷۵ تحت قانون بورس اوراق بهادار ۱۹۳۳ و قانون باشد. ۳ ب۶- طبق قانون اوراق بهادار سال ۱۹۳۴ و مشروط به پناهگاه امن ایجاد شده توسط آن قوانین. همه اظهارات، به غیر از اظهارات حقایق، که در این نسخه گنجانده شده است، شامل، اما نه محدود به، اظهارات مربوط به برنامه ها و اهداف بالقوه شرکت، استفاده از درآمد، رشد مورد انتظار و توسعه آینده، اظهارات آینده نگری هستند که شامل خطرات و عدم قطعیت هستند. . .

هیچ تضمینی وجود ندارد که چنین اظهاراتی نتایج درست و دقیقی را ثابت کند، و رویدادهای آینده ممکن است از نظر مادی با موارد پیش بینی شده در چنین اظهاراتی متفاوت باشد.

عوارض فنی، که ممکن است ایجاد شود، می تواند از اجرای سریع هر برنامه استراتژیک مهمی که در بالا ذکر شد جلوگیری کند. شرکت هیچ تعهدی به تجدید نظر یا به روز رسانی بیانیه های آینده نگر برای انعکاس رویدادها یا شرایط پس از تاریخ صدور ندارد.

تماس با سرمایه گذار:
مادون قرمز از طریق دیجیتال
[email protected]com
(۲۱۲) ۳۸۹-۹۷۸۲ داخلی. ۱۰۷

منبع یابی SinglePoint Inc

SinglePoint انتظار افزایش قابل توجهی در پروژه های خورشیدی از طریق اعتبار مالیاتی و تمدید قبض آب و هوا دارد