Sinovos Financial Corp جایگاه خود را در Netflix، Inc کاهش داد. (NASDAQ: NFLX) – Big 24 NewsSynovus Financial Corp سهام خود را در سهام Netflix، Inc کاهش داد. (NASDAQ: NFLX – Receive Rating) بر اساس آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، طی سه ماهه اول ۳.۷ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از فروش ۴۰۴ سهم در این مدت دارای ۱۰۵۸۱ سهم از شبکه تلویزیونی اینترنتی بود. دارایی های Synovus Financial Corp نتفلیکس در پایان آخرین دوره گزارش، ۳,۹۶۰,۰۰۰ دلار داشت.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً سهام خود را در NFLX اضافه یا کاهش داده اند. Montag & Caldwell LLC موقعیت خود را در نتفلیکس ۴۶.۹٪ در طول سه ماهه اول افزایش داد. Montag & Caldwell LLC اکنون دارای ۷۴۵۲۹ سهم از سهام شبکه تلویزیونی اینترنتی است که پس از خرید ۲۳۷۹۱ سهم اضافی در طول دوره به ارزش ۲۷۹۱۸۰۰۰ دلار است. Desjardins Global Asset Management Inc. در سه ماهه اول یک مکان جدید نتفلیکس به ارزش تقریبی ۲,۸۷۵,۰۰۰ دلار خریداری کرد. گروه هلدینگ وست وود دارایی های نتفلیکس خود را در سه ماهه اول ۴۲۳.۰ درصد افزایش داد. وست وود هولدینگ گروه شرکت مالک است. اکنون ۱۰۵۷ سهم از سهام شبکه تلویزیونی اینترنتی پس از خرید ۸۴۹۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته ۳۹۳۶۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. Annandale Capital LLC موقعیت جدیدی را در نتفلیکس در طول سه ماهه اول به ارزش ۱,۱۶۶,۰۰۰ دلار به دست آورد. در نهایت، ریموند جیمز تراست NA سهام خود را در نتفلیکس ۳۱.۸ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. ریموند جیمز تراست NA پس از خرید ۲۰۷۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون صاحب ۸۵۸۳ سهم از سهام شبکه تلویزیونی اینترنتی به ارزش ۳۲۱۵۰۰۰ دلار است. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۷۵.۵۲ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

عملکرد سهام نتفلیکس

سهام نتفلیکس در روز چهارشنبه در ۲۱۸.۳۹ دلار افتتاح شد. شرکت نتفلیکس پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۶۲.۷۱ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۷۰۰.۹۹ دلار است. این شرکت دارای نسبت سریع ۱.۰۵، نسبت معاملاتی ۱.۰۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۷۵ است. ارزش بازار این سهام ۹۷.۱۲ میلیارد دلار، نسبت PE 19.41، نسبت قیمت به سود ۱.۵۷ و بتای ۱.۳۴ است. میانگین متحرک پنجاه روزه این معامله ۲۱۲.۳۲ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۵۷.۵۵ دلار است.

نتفلیکس (NASDAQ: NFLX – Receive Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه ۱۹ جولای اعلام کرد. شبکه تلویزیونی اینترنتی درآمد هر سهم را ۳.۲۰ دلار در سه ماهه اعلام کرد که از برآوردهای تحلیلگران ۲.۹۶ دلاری ۰.۲۴ دلار پیشی گرفت. این شرکت در این سه ماهه ۷.۹۷ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۸.۰۳ میلیارد دلار برآورد کردند. نتفلیکس بازده سهام ۳۰.۰۷ درصد و حاشیه خالص ۱۶.۴۲ درصد داشت. درآمد فصلی این کسب و کار نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸.۶ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۲.۹۷ دلار گزارش کرد. به طور متوسط، تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند که Netflix، Inc. برای سال مالی جاری ۱۰.۰۳ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از تحلیلگران سهام در مورد سهام اظهار نظر کردند. Evercore ISI هدف قیمت سهام نتفلیکس را از ۳۰۰.۰۰ دلار به ۲۴۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه، ۷ جولای منتشر شد، رتبه “زنده” را به این شرکت اختصاص داد. Cfra رتبه سهام نتفلیکس را از رتبه “نگهداری” به رتبه “فروش” کاهش داد و هدف قیمت خود را برای این شرکت از ۲۴۵.۰۰ دلار به ۲۳۸.۰۰ دلار در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۲۲ آگوست کاهش داد. آتلانتیک اوراق بهادار قیمت هدف خود را در نتفلیکس از ۲۸۰.۰۰ دلار به ۲۱۱.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۲۰ جولای، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. Macquarie در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه نتفلیکس را از رتبه “کم عملکرد” ​​به “خنثی” ارتقا داد. سرانجام، BMO Capital Markets هدف قیمت خود را در نتفلیکس از ۴۰۵.۰۰ دلار به ۳۶۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۴ ژوئیه، رتبه “ممتاز” را به این شرکت اختصاص داد. شش تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، بیست و چهار تحلیلگر امتیاز نگهداری و سیزده نفر رتبه خرید سهام شرکت را صادر کرده اند. طبق گفته MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای رتبه اجماع “Hold” و قیمت هدف توافق شده ۳۲۱.۷۸ دلار است.

درباره نتفلیکس

(رتبه گرفتن)

شرکت نتفلیکس خدمات سرگرمی. مجموعه های تلویزیونی، مستند، فیلم های بلند و بازی های موبایلی را در ژانرها و زبان های مختلف ارائه می دهد. این شرکت به اعضا اجازه می‌دهد تا محتوای جریانی را از طریق انواع دستگاه‌های متصل به اینترنت، از جمله تلویزیون، پخش‌کننده‌های ویدیوی دیجیتال، ست‌اپ باکس و دستگاه‌های تلفن همراه دریافت کنند.

داستان های خصوصی

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری NFLX را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین فایل‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای Netflix, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: NFLX – امتیاز دریافت شده است).

مالکیت شرکتی سه ماهه سوم نتفلیکس (NASDAQ: NFLX)

اخبار و نظرات روزانه نتفلیکس را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای نتفلیکس و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.