Spin Master (TSE: TOY) با قیمت ۳۰.۸۳ دلار به پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه رسیده است – Big 24 Newsسهام Spin Master Corp. (TSE: TOY – Get Rating) طی معاملات روز پنجشنبه به پایین ترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسید. این سهام تا سقف ۳۰.۸۳ دلار کانادا معامله می شد و آخرین بار با ۲۳۸۴ سهم به قیمت ۳۰.۹۵ دلار کانادا معامله شد. سهام قبلاً در ۳۱.۱۸ دلار کانادا بسته شده بود.

تحلیلگر را ارتقا و تنزل دهید

تعدادی از تحلیلگران سهام در مورد سهام TOY اظهار نظر کرده اند. CIBC در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۴ نوامبر، سهام Spin Master را از رتبه “بیشتر” به رتبه “خنثی” کاهش داد و هدف قیمت سهام خود را از ۶۲.۰۰ دلار کانادا به ۴۰.۰۰ دلار کانادا کاهش داد. TD Securities در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۴ نوامبر، سهام Spin Master را از رتبه “خرید” به رتبه “نگهداری” کاهش داد و هدف قیمت آن را برای سهام از ۶۰ دلار به ۴۵.۰۰ دلار کاهش داد. بانک ملی آمریکا در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۳ نوامبر، سهام Spin Master را از رتبه “بیشتر عملکرد” ​​به رتبه “عملکرد بخش” کاهش داد و هدف قیمت سهام خود را از ۵۷.۰۰ دلار کانادا به ۴۲.۰۰ دلار کانادا کاهش داد. Scotiabank در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۳۱ اکتبر، قیمت هدف خود را برای سهام Spin Master از ۵۸.۰۰ دلار کانادا به ۵۶.۰۰ دلار کانادا کاهش داد. سرانجام، گروه مالی جفریز در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه ۱۱ نوامبر، هدف قیمت سهام اسپین مستر را از ۴۷.۰۰ دلار کانادا به ۴۶.۰۰ دلار کانادا کاهش داد. چهار تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری و سه نفر نیز رتبه خرید سهام این شرکت را صادر کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین رتبه‌بندی «Hold» و قیمت هدف توافقی ۵۴.۳۶ دلار کانادا است.

عملکرد Spin Master Price

این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۵.۷۵، نسبت معاملات ۲.۴۹ و نسبت سریع ۲.۰۶ است. SMA 50 روزه شرکت ۴۱.۳۴ CAD و SMA 200 روزه ۴۳.۹۷ CAD است. ارزش بازار این شرکت ۳.۳۲ میلیارد دلار کانادا و نسبت قیمت به درآمد ۸.۴۳ است.

Spin Master (TSE: TOY – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه ۲ نوامبر منتشر کرد. این شرکت درآمد ۱.۴۱ دلار کانادا به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که ۰.۰۹ دلار کانادا از برآوردهای تحلیلگران ۱.۳۲ دلار کانادا پیشی گرفت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۸۱۴.۲۱ میلیون دلار کانادا در مقایسه با برآوردهای تحلیلگران ۸۹۰.۴۱ میلیون دلار کانادا بود. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند شرکت Spin Master Corp. برای سال جاری ۲.۹۸۰۰۰۰۱ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

تراکنش های داخلی Spin Master

در دیگر اخبار اسپین مستر، مدیر ارشد اجرایی تارا لیز دیکین، ۱۹۲۲ سهم از سهام اسپین مستر را در معامله ای در روز سه شنبه ۲۰ سپتامبر فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۵.۱۱ دلار کانادا به ارزش کل ۸۶۷۰۵.۸۴ دلار کانادا فروخته شد. پس از تکمیل معامله، این خودی اکنون مالک ۳۴۸۸ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۵۷۳۵۱.۷۰ دلار کانادا است. در اخبار مرتبط، مدیر اجرایی تارا لیز دیکین، ۱۹۲۲ سهم از سهام اسپین مستر را در معامله ای به تاریخ سه شنبه ۲۰ سپتامبر فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۵.۱۱ دلار کانادا در مجموع ۸۶۷۰۵.۸۴ دلار کانادا فروخته شد. پس از فروش، این خودی اکنون به طور مستقیم مالک ۳۴۸۸ سهام شرکت به ارزش ۱۵۷۳۵۱.۷۰ دلار کانادا است. همچنین، کریس هریس، مدیر عامل شرکت، ۸۰۰ سهم از سهام Spin Master را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۲۵ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۸.۰۰ دلار کانادا برای کل معامله ۳۸۴۰۰ دلار کانادا فروخته شد. پس از فروش، این خودی اکنون دارای ۷۵۲۷۱ سهم در شرکت به ارزش ۳۶۱۳۰۰۸ دلار کانادا است.

درباره Spin Master

(دریافت رتبه)

Spin Master Corp. Inc.، یک شرکت سرگرمی کودکان، اسباب‌بازی‌های مختلف، امتیازات سرگرمی و بازی‌های دیجیتال را در آمریکای شمالی، اروپا و در سطح بین‌المللی ایجاد، طراحی، تولید، مجوز می‌دهد و به بازار عرضه می‌کند. دسته بندی محصولات آن شامل فعالیت ها، بازی ها، پازل ها و اسباب بازی های مخمل خواب دار است. پیش دبستانی، عروسکی و تعاملی. چرخ، کار و فضای باز.

مقالات برگزیده

اخبار و رتبه بندی های Spin Master Daily را دریافت کنید – آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Spin Master و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.