Spire Wealth Management 881 سهم Juniper Networks. (NYSE: JNPR) – Big 24 NewsSpire Wealth Management سهام خود را در Juniper Networks, Inc کاهش داد. (NYSE: JNPR – رتبه بندی را دریافت کرد) بر اساس آخرین پرونده این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه دوم ۳۹.۷ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از فروش ۸۸۱ سهم در این مدت، ۱۳۳۸ سهم از تامین کننده تجهیزات شبکه را در اختیار داشت. دارایی Spire Wealth Management در Juniper Networks در پایان سه ماهه گذشته ۳۸۰۰۰ دلار ارزش داشت.

چندین سرمایه گذار بزرگ دیگر نیز سهام JNPR را خریده و فروخته اند. BlackRock Inc در سه ماهه چهارم جایگاه خود را در Juniper Networks 9.4 درصد افزایش داد. بلک راک اکنون پس از خرید ۲۹۳۹۷۳۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته دارای ۳۴,۲۶۱,۰۱۱ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه به ارزش ۱,۲۲۳,۴۶۰,۰۰۰ دلار است. Sadoff Investment Management LLC یک موقعیت جدید در سهام Juniper Networks در سه ماهه اول به ارزش ۳۱,۶۴۶,۰۰۰ دلار خریداری کرد. Robeco Institutional Asset Management BV سهام خود در سهام Juniper Networks را در سه ماهه اول ۵۷.۹ درصد افزایش داد. Robeco Institutional Asset Management BV اکنون پس از خرید ۶۹۱۹۹۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۱,۸۸۷,۳۲۰ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه به ارزش ۷۰,۱۳۲,۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. Panagora Asset Management Inc. این شرکت در سه ماهه اول سهم خود را در سهام Juniper Networks 1065.8 درصد افزایش داد. Panagora Asset Management Inc. مالک اکنون مالک ۶۸۳۸۷۲۲ سهم از سهام ارائه دهنده تجهیزات شبکه به ارزش ۲۵۵۹۳۰۰ دلار پس از خرید ۶۲۹۶۴۳ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سرانجام، Smith Group Asset Management LLC سهام جدید Juniper Networks را در سه ماهه اول به ارزش ۲۱,۷۹۰,۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۹۱.۲۸ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

Juniper Networks 1.9 درصد کاهش داشت

سهام Juniper Networks در روز دوشنبه به ۲۵.۸۱ دلار باز شد. Juniper Networks, Inc. این قیمت به کمترین میزان در یک سال اخیر ۲۵.۱۸ دلار و بالاترین سطح یک سال گذشته ۳۸.۱۴ دلار رسید. این شرکت دارای ارزش بازار ۸.۳۳ میلیارد دلار، نسبت PE 21.69، نسبت P/E/G 2.49 و بتا ۰.۸۶ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این سهام ۲۷.۸۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۹.۶۸ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۸، نسبت معاملات ۱.۵۸ و نسبت سریع ۱.۳۷ است.

Juniper Networks (NYSE: JNPR – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد خود را در روز سه‌شنبه، ۲۶ ژوئیه اعلام کرد. ارائه‌دهنده تجهیزات شبکه درآمد ۰.۲۷ دلار به ازای هر سهم (EPS) را برای سه ماهه گزارش کرده است که برآورد اجماع ۰.۳۳ دلار (۰.۰۶ دلار) را از دست داده است. Juniper Networks حاشیه سود خالص ۷.۹۳ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۹.۱۴ درصد ایجاد کرد. این شرکت در این سه ماهه ۱.۲۷ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۱.۲۶ میلیارد دلار بود. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند Juniper Networks, Inc. 1.38 سود به ازای هر سهم برای سال جاری خواهد بود.

Juniper Networks سود سهام را اعلام کرد

این شرکت نیز اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز پنجشنبه ۱۰ شهریور واریز شده است، اعلام کرد. در روز پنجشنبه، ۱ سپتامبر، سود سهام ۰.۲۱ دلار به ازای هر سهم به سهامداران سابقه پرداخت شد. تاریخ تقسیم این سود چهارشنبه ۳۱ مرداد بود. این نشان دهنده سود سالانه ۰.۸۴ دلار و بازده سود ۳.۲۵٪ است. پرداخت Juniper Networks 70.59 درصد است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

JNPR موضوع تعدادی از گزارش های تحقیقاتی اخیر بوده است. KeyCorp هدف قیمت خود را در Juniper Networks از ۴۶.۰۰ دلار به ۳۶.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۲۷ ژوئیه، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. Rosenblatt Securities هدف قیمت خود را در Juniper Networks از ۳۳.۰۰ دلار به ۳۲.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۲۷ جولای، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. Evercore ISI هدف قیمت خود را در Juniper Networks از ۳۵.۰۰ دلار به ۳۳.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که در روز سه‌شنبه، ۲۸ ژوئن منتشر شد، رتبه‌ی زنده را به سهام اختصاص داد. StockNews.com در گزارشی از روز چهارشنبه ۱۲ اکتبر شروع به پوشش Juniper Networks کرد. آنها رتبه “خرید” را برای سهام صادر کردند. در نهایت، سیتی گروپ قیمت هدف خود را در Juniper Networks از ۳۶.۰۰ دلار به ۳۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۷ ژوئیه، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. چهار تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، چهار نفر امتیاز نگهداری و ۹ نفر رتبه خرید به شرکت داده اند. طبق داده‌های MarketBeat، این سهام در حال حاضر دارای رتبه اجماع “Hold” و هدف قیمت توافق شده ۳۳.۳۵ دلار است.

تجارت داخلی در Juniper Networks

خبر دیگر حاکی از آن است که رامی رحیم مدیرعامل این شرکت در معاملات روز پنجشنبه ۲۶ شهریورماه ۶۲۵۰ سهم از این سهام را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۸.۵۶ دلار و در مجموع ۱۷۸۵۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون دارای ۸۱۹,۹۸۵ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۲۳,۴۱۸,۷۷۱.۶۰ دلار است. این معامله در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در ۹۰ روز گذشته، خودی ها ۲۵۰۰۰ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۷۰۲۳۱۳ دلار فروخته اند. ۱.۳۰ درصد سهام متعلق به صاحبان شرکت است.

مشخصات شبکه های Juniper

(رتبه گرفتن)

Juniper Networks, Inc. طراحی، توسعه و فروش محصولات و خدمات شبکه در سراسر جهان. این شرکت محصولات مسیریابی مانند روترهای دسترسی جهانی سری ACX را برای استقرار خدمات با پهنای باند بالا ارائه می دهد. روترهای اترنت سری MX که به عنوان یک پلتفرم لبه جهانی عمل می کنند. روترهای انتقال بسته سری PTX. کنترلرهای SDN برای یک شبکه گسترده؛ و با روترهای هوشمند آشنا شوید.

ادامه مطلب

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه، Juniper Networks (NYSE: JNPR)

دریافت اخبار و رتبه بندی برای Juniper Networks Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Juniper Networks و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.