Steward Partners Investment Consulting LLC 3723 سهم Diamondback Energy را خریداری کرد. (NASDAQ:FANG) – Big 24 NewsSteward Partners Investment Consulting LLC دارایی های خود را در Diamondback Energy, Inc افزایش داده است. (NASDAQ:FANG–Received Rating) طبق آخرین ثبت ۱۳F آن در SEC، در سه ماهه اول ۱۴.۲ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از خرید ۳۷۲۳ سهم دیگر در این مدت ۲۹۸۸۲ سهم در شرکت نفت و گاز طبیعی داشت. دارایی Steward Partners Investment LLC در Diamondback Energy در پایان سه ماهه گذشته ۴,۰۹۶,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

اخیراً سایر سرمایه گذاران نهادی سهام این شرکت را خرید و فروش کرده اند. Paragon Capital Management Ltd سهام جدیدی در Diamondback Energy در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. Creative Financial Designs Inc. ADV دارایی خود در Diamondback Energy را ۲۳۵.۰ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Creative Financial Designs Inc. ADV پس از خرید ۲۳۵ سهم دیگر در این مدت، اکنون مالک ۳۳۵ سهم از سهام شرکت نفت و گاز طبیعی به ارزش ۴۶۰۰۰ دلار است. Allworth Financial LP دارایی خود در Diamondback Energy را ۵۲.۴ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Allworth Financial LP اکنون مالک ۳۴۹ سهم از سهام شرکت نفت و گاز طبیعی است که پس از خرید ۱۲۰ سهم دیگر در این دوره، ۴۸۰۰۰ دلار ارزش دارد. Confluence Wealth Services Inc. در سه ماهه چهارم سهام جدیدی در Diamondback Energy به ارزش تقریبی ۳۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، FUKOKU MUTUAL LIFE Insurance Corporation سهام جدیدی در Diamondback Energy در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۴۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرمایه گذاران نهادی ۸۹.۹۷ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تجارت داخلی Diamondback Energy

در اخبار دیگر برای Hof، متیو کیس وان، مدیر مالی مالی، ۶۰۰۰ سهم سهام را در معامله ای در روز جمعه، ۲۷ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۵۰.۰۰ دلار در مجموع ۹۰۰۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، مدیر مالی اکنون به طور مستقیم مالک ۶۷۳۳۴ سهام شرکت به ارزش ۱۰۱۰۰۱۰۰ دلار است. این معامله در فایل SEC موجود در این لینک فاش شد. در اخبار دیگر برای Hof، متیو کیس وان، مدیر مالی مالی، ۶۰۰۰ سهم سهام را در معامله ای در روز جمعه، ۲۷ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۵۰.۰۰ دلار در مجموع ۹۰۰۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، مدیر مالی اکنون به طور مستقیم مالک ۶۷۳۳۴ سهام شرکت به ارزش ۱۰۱۰۰۱۰۰ دلار است. این معامله در فایل SEC موجود در این لینک فاش شد. CAO Teresa L. Dick همچنین ۲۵۰۰ سهم از سهام را در معامله ای در روز جمعه ۲۷ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۵۲.۲۲ دلار فروخته شد که در مجموع ۳۸۰،۵۵۰.۰۰ دلار معامله شد. پس از فروش، مدیر ارشد حسابداری اکنون صاحب ۵۷۳۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۸۷۲۳۴۲۳.۷۶ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در ۹۰ روز گذشته، خودی ها ۴۴۵۰۰ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۶۷۴۰۸۵۰ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۰.۴۲ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

FANG موضوع تعدادی از گزارش های اخیر تحلیلگران بوده است. KeyCorp هدف قیمتی خود را برای سهام Diamondback Energy از ۱۵۲.۰۰ دلار به ۱۶۴.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز جمعه، ۸ آوریل منتشر شد، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. گلدمن ساکس هدف قیمتی سهام Diamondback Energy را از ۱۸۰.۰۰ دلار به ۱۶۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز سه شنبه، ۵ جولای، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. Mizuho قیمت هدف خود را برای سهام Diamondback Energy از ۲۳۳.۰۰ دلار به ۲۲۴.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که روز سه شنبه منتشر شد، رتبه “خرید” را به شرکت اختصاص داد. Susquehanna هدف قیمت سهام Diamondback Energy را از ۱۵۲.۰۰ دلار به ۱۶۷.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز دوشنبه، ۲۵ آوریل منتشر شد، به سهام رتبه “مثبت” داد. در نهایت، MKM Partners در گزارشی در روز چهارشنبه، رتبه «خرید» را مجدداً تأیید کرد و هدف قیمتی ۱۵۵ دلاری را برای سهام Diamondback Energy تعیین کرد. دو تحلیلگر سهام را با رتبه نگهداری، پانزده نفر رتبه خرید و یک نفر رتبه خرید قوی به سهام شرکت داده اند. طبق گفته MarketBeat، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین امتیاز «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف توافق شده ۱۶۹.۶۸ دلار است.

Diamondback Energy 2.4 درصد کاهش یافت

سهام NASDAQ FANG در روز جمعه با قیمت ۱۱۵.۹۷ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۲، نسبت سریع ۰.۶۹ و نسبت معاملات ۰.۷۲ است. Diamondback Energy, Inc. پایین ترین قیمت ۵۲ هفته ۶۵.۹۳ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته ۱۶۲.۲۴ دلار است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۳۱.۷۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۳۱.۷۰ دلار است. ارزش بازار این سهام ۲۰.۵۸ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۷.۶۴، نسبت قیمت به درآمد ۰.۲۱ و بتای ۲.۲۰ است.

Diamondback Energy (NASDAQ:FANG – Get Rating) آخرین بار نتایج سود سه ماهه خود را در روز دوشنبه، ۲ مه اعلام کرد. این شرکت نفت و گاز طبیعی درآمد ۵.۲۰ دلار به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۴.۷۴ دلار در ۰.۴۶ دلار بود. Diamondback Energy حاشیه سود خالص ۳۴.۱۷ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام را ۱۹.۹۱ درصد گزارش کرد. این شرکت در این سه ماهه ۲.۴۱ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۱.۹۳ میلیارد دلار بود. این شرکت در مدت مشابه سال گذشته سود هر سهم را ۲.۳۰ دلار گزارش کرده است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران سهام انتظار دارند شرکت Diamondback Energy, Inc. برای سال جاری ۲۶.۲۴ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

Diamondback Energy سود سهام را افزایش می دهد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را نیز اعلام کرد که در روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه پرداخت شد. سهامداران رکورد در روز پنجشنبه، ۱۲ مه سود ۰.۷۰ دلار دریافت کردند. این افزایش نسبت به سود سه ماهه قبلی Diamondback Energy 0.60 دلار است. این نشان دهنده سود سالانه ۲.۸۰ دلار و بازدهی ۲.۴۱٪ است. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت بود. نسبت پرداخت سود شرکت Diamondback Energy 18.46 درصد است.

درباره انرژی دیاموندبک

(رتبه گرفتن)

شرکت Diamondback Energy، بر روی آن متمرکز شده است یک شرکت مستقل نفت و گاز طبیعی، در دستیابی، توسعه، اکتشاف و بهره برداری از ذخایر خشکی و غیر متعارف نفت و گاز طبیعی در حوضه پرمین در غرب تگزاس مشغول است. این بر توسعه سازندهای اسپریبری و ولف کمپ در حوضه میدلند تمرکز دارد. و تشکیلات Wolfcamp و Bone Spring در حوضه دلاور، که بخشی از حوضه پرمین در غرب تگزاس و نیومکزیکو است.

ادامه مطلب

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای Diamondback Energy (NASDAQ:FANG)

اخبار و رتبه بندی های Diamondback Energy Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Diamondback Energy و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.